واگذاری برنامه های اجرایی کنگره وحشی به جوانان بافق/ رونمایی از 7 کتاب و تمبر در کنگره

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
یک دیدگاه
جمعه - ۱۵ دی ۱۳۹۱
عبدالحسینی خبر داد:
واگذاری برنامه های اجرایی کنگره وحشی به جوانان بافق/ رونمایی از 7 کتاب و تمبر در کنگره 
 مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: با راه اندازی دفتر دبیرخانه کنگره وحشی بافقی به زودی برنامه های اجرایی این کنگره به جوانان بافقی علاقمند به این شاعر نامی واگذار می شود.
بهرام عبدالحسینی با اشاره به اینکه نقطه نظرات خوبی در سومین نشست شورای سیاستگذاری کنگره وحشی بافقی در دفتر امام جمعه بافق ارائه شد، اظهار داشت: در این نشست اقدامات انجام شده توسط دبیر اجرایی کنگره ارائه شد و برای رفع برخی از مشکلات برنامه ریزی شد.
وی همچنین در مورد شایعه ای مبنی بر عدم برگزاری این کنگره در شهرستان بافق تاکید کرد: کنگره وحشی بافقی به مدت دو روز به طور قطع در شهرستان بافق برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در بخش دیگری ازسخنان خود از رونمایی هفت کتاب در کنگره وحشی بافقی خبر داد و افزود: با برنامه ریزی های انجام شده کتاب های زیادی در این زمینه در حال چاپ است که تا دو ماه آینده به ارائه می شود.
وی بیان داشت: تمبر کنگره وحشی بافقی نیز در روز برگزاری این کنگره رونمایی خواهد شد.
عبدالحسینی با تاکید بر ضرورت توجه به سرمایه های انسانی شهرستان بافق در برگزاری کنگره وحشی بافقی عنوان کرد: به این منظور از اوایل اسفندماه با راه اندازی دفتر کنگره در شهرستان بافق، علاقمندان به این شاعر می توانند برای انجام برخی از کارهای اجرایی مشارکت کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، واگذاری همه کارهای اجرایی مربوط به کنگره وحشی به جوانان بافقی را از مهمترین اهداف ایجاد دفتر کنگره در شهرستان بافق عنوان کرد.
به گزارش مهر، کنگره وحشی بافقی در نیمه دوم فروردین ماه سال آینده به مدت دو روز در شهرستان بافق برگزار می شود.
تاریخ دقیق این کنگره تا یک ماه آینده اعلام می شود.
بافق- عبداللهی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

روابط عمومی سنگ آهن نسبت به تحویل جوایز دانش آموزان ممتاز تعجیل نماید تا با جوایز سال آینده تداخل ننماید.