اگر فتنه 88 سینه هایمان را فشار داد، فتنه انتخابات 92 گلویمان را به قصد خفه کردن خواهد فشرد

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
شنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۱

چهارمین جلسه معرفتی کانون توسعه ارزشهای با موضوع طرح دشمن برای انقلاب اسلامی در پایگاه شهید مطهری برگزار شد.

در این مراسم که به مناسبت اربعین حسینی(ع) در پایگاه شهید مطهری بافق برگزار شد حجت الاسلام رضی پیرامون برنامه دشمن برای نظام اسلامی ایران به سخنرانی پرداخت.

رضی تحریمهای شکننده،تورم،فراز و فرود قیمت دلار و … را برنامه دشمن برای وارد آوردن فشار بر مردم ایران دانست و افزود:دشمن می خواهد با فشار اقتصادی کار را به جایی برساند که مردم مسؤلان و مسؤلان رهبری انقلاب را وادار به نوشیدن جام زهر سازش و مذاکره و عقب نشینی نماید.

این طلبه حوزه علمیه قم با احمق قلمداد کردن دشمنان نظام اسلامی گفت: اینها فکر می کنند می توانند با گران کردن مرغ ،مردمی را که با گوشت و بدنهای خود در دفاع مقدس موجب به زانو در آمدن دشمن شده اند فشل کنند.

(14)

رضی انتخابات ریاست جمهوری 92 را مهم خوانده و با بیان اینکه هم اکنون چند جبهه انتخاباتی در حال فعالیت است گفت: جبهه اول گفتمان وحدت ملی به سرکردگی مرد پنهان یعنی سردار سازندگی است که پرونده فرزندان وی در فتنه 88 در دادگاهها در جریان است و تا کنون توانسته اند با زندانی کردن مهدی و فائزه هاشمی همه را فریب دهند و ما باید به چه کسی بگوییم چگونه فائزه هاشمی که علیه امنیت نظام اقدام کرده باید 6 ماه متحمل حبس شود ولی کسی که به این خانم یک اهانت کرده 9 ماه.

رضی جریان دوم را شخص قالیباف سازشکار معرفی کرد.

جبهه سومی که رضی به عنوان حاضران در انتخابات نام برد جریان انحرافی دولت بود .اصلاح طلبانی که می خواهند سید حسن خمینی را که در دیدگاههای سیاسی با رهبری زاویه دارد مطرح کنند و اصولگرایان که آنها نیز در داخل خود متفاوت هستند از دیگر جبهه های انتخاباتی ای بود که حجت الاسلام رضی از آنها یاد کرد.

این طلبه جوان با خطاب قرار دادن چندین و چند باره کانون توسعه ارزشها و روحانیت بافق از آنها پرسید برای بصیرت جوانان بافق در انتخابات آتی چه کرده و چه می کنند.

رضی پاتوقهای اطراف شهرستان را به این دو ارگان مذهبی- فرهنگی گوشزد کرد و از آنها خواست برای این جوانان برنامه داشته باشند.

سخنران مدعو کانون توسعه ارزشها با سخت خواندن فتنه در پیش رو ابراز داشت: اگر فتنه 88  سینه هایمان را فشار داد، فتنه انتخابات 92 گلویمان را به قصد خفه کردن خواهد فشرد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۶:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا رضی همون هایی را که مطرح کردی رای می آورند

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۷:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سید بزرگوار خسته نباشید از سخنان د لسوزانه و دردمندانه شما برای این انقلاب و نظام متشکریم سعی فرمائید محوریت وعمود خیمه نظام را(ولایت مطلقه فقیه وشخص امام خامنه ای(مدظله العالی) که در تیررس دشمنان قرار گرفته تقویت کنیدو دراینصورت نظام بیمه میشود چراکه هروقت از ایشان فاصله گرفتیم از اسلام واصول دورشدیم و

... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت مسئولين كانون توسعه ارزشها از زماني كه من يادم مياد اين مراسم متعلق به بسيجيان مطهري بوده وهيچ ربطي به كانون نداشته وانها فقط براي اربعين امام حسين زحمت ميكشيدند واصلا بحث سياسي هم نداشتندولي از روزي كه اين كانون درست شده همه مراسمات اين بسيجيان به اسم كانون دررفته ميخواهيد حق بسيجي ها را ضايع كنيد يا…

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۱ - ۷:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سیاست ما دیانت ما و دیانت ما سیاست ماست
فراوش نکردی که!!!!!
شما سید بزرگوار بیشتر روشنگری کن تا ما مثل زمان 76 بفهمیمبه کی رای بدیم

یک دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سید سلام مولا علی (ع)می فرمایند اگر فقر وارد خانه ای شد ایمان از در دیگر خارج می شود فقط این را گفتم چون طلبه هستید جهت اطلاع

بسیجی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این متن که تایپ شده است مشکل دارد این مراسم مربوط به پایگاه مطهری بوده فقط با همکاری کانون توسعه ارزشها بوده چهارمین جلسه معرفتی کانون درمورخ 91/10/15 راس ساعت 19 برگزار شده است (جهت اطلاع بیشتر به سایت http://values.irمراجعه فرمایید).