نیاز به بصیرت و آگاهی دلیل راه اندازی کانون توسعه ارزشها

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
شنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۱

پنجمین جلسه بصیرتی کانون توسعه ارزشها با حضور دخیل عباس زارعزاده نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی ،ندافیان فرماندار سابق،خاوری فرماندار کنونی،جمعی از ایثارگران و خانواده معظم شهدا و برخی از  مردم بافق در مسجد میرزا محمد حسن واقع در خیابان مسجد جامع بافق برگزار شد.

در این جلسه که اجرای برنامه را نصرالله تشکری به عهده داشت علیرضا یاراحمدی پیرامون عملکرد کانون توسعه ارزشهای بافق گزارشی ارائه نمود.

یاراحمدی با بیان اینکه بسیجی با همیشه در میدان باشد گفت نیاز به بصیرت و آگاهی موجب شد به فکر راه اندازی این کانون باشیم.

IMG_9628

وی توسعه علمی و دانشگاهی شهرستان،دانشکده معدنکاری شهرستان که تا مهرماه آینده با 3 رشته کارشناسی ارشد کار خود را آغاز خواهد کرد،پی گیری ایجاد منطقه ویژه معدنکاری را از مهمترین فعالیتهای صورت گرفته توسط این کانون عنوان و از فرماندار بافق خواست ضمن معرفی خود از برنامه های خود برای حضار سخن بگوید و از نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی نیز درخواست کرد حاضرین را در جریان آخرین پی گیریهای خود برای مسائل بافق و موضوعات سیاسی و اقتصادی کشور خصوصا انتخابات ریاست جمهوری سال 92 را مورد تحلیل قرار دهد.

مدیر عامل سابق شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با دعوت از مدعوین شرکت کننده در جلسه برای ارسال عکسهای زمان جبهه و جنگ خود به سایت کانون توسعه ارزشها به همه پیشنهاد داد نظر خود در مورد حوادث اردیبهشت 90 را به صورت مقاله یا یادداشت به آدرس این سایت اینترنی بفرستند.

ادامه دارد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۷:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام چرا از صحبتهای آقای فرماندار ونماینده مجلس صحبتی نکردید

دیدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۷:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با این تشکلتون
عامل عقب افتادگی این مردم و این شهر همین شما ها هستید

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۷:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از دستندرکاران کانون توسعه ارزشها که گوی سبقت از شورای شهر برای پیگیری مطالبات مرد م از فرماندار جدید و نماینده مجلس ربودند تشکر میکنیم و همچنین از فرماندار بسیجی که نشان دادند دلسوزانه ومسئولانه پا در میدان گذاشتند تشکر میکنیم

مجید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دیدی عزیز همین به قول شما “باعث عقب افتادگی “شما باعث شدند که شما راحت تو ایران زندگی کنی و روزی که این آقایون تفریح و خوشی دوران جوانی خود را زیر پا گذاشتند و جهت حفظ ناموس و وطن به جبهه ها رفتند و بعضی امثال شما زیر سنگ مخفی شده بودید باز هم این آقایون را عقب مانده میخاندید . واقعا که ….

غصه خورده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت شما عزیزان آقای یاراحمدی یک نصیحت این افرادی که شما دور خودت جمع کردی اینها روزی برعلیه خودت وکانونت بلند شده و آبروریزی میکند اشتباه شرکت سنگ,آهن را نکن برادر من

حق گو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام بررسی مسائل مربوط به اردیبهشت 90 با چه هدفی دنبال می شود؟آیا برای تخریب فرد یا گروه خاصی است یا در راستای احقاق حقوق مردم در حال ریشه یابی است؟اگر مردم برایتان مهم هستند،بررسی کنید ببینید چرا به احساسات ،عواطف وشعور مردم توهین شد؟چرا شبانه به خانه مردم حمله کرده وپیر وجوان آن خانه را مورد ضرب وشتم قرار دادند؟وهزار چرای دیگر.اگر دلسوز مردمید ونیتتان خیر است پیگیری کنید وخسارتهای وارده بر مردم بی گناه را بعد از نزدیک به دوسال بگیرید.خواهش میکنم از مسئولین پاسخ بخواهید ودیدگاه آنان را جویا شوید نه مردم.

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۱ - ۸:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شماره 2باید به عرض شما برسانم وزی شما دراغوش گرم مامانتون بودید همین افراد بودن که جلو دشمن را گرفتن تا حالا ما و شما راحت باشید وهمین افراد بودن که از سال 69 باتشکیل جلسات متعدد درمساجد واماکن مختلف ازجمله پایگاه شهید مطهری پیگیر مسایل ومشکلات شهربودن اگر شما حالا از خواب بیدار شدید خیر باشه و لطفا بیشتر تحقیق کنید دست این رزمندگان 8سال دفاع مقدس درد نکنه راست میگی شماهم برای حل مشکلات شهر استین همت بالا بزن.