پس اردکان چی!؟

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۱۸ دی ۱۳۹۱

یحیی زاده در نامه‌ای به ریيس جمهوری خواستار اصلاح حوزه انتخابیه تفت و میبد به نفع «میبد» شد!
یحیی زاده هم به فکر خویش است!
حوزه اردکان شصت هزار نفری همچنان مستقل می ماند!؟

نماينده مردم شهرستان‌هاي تفت و ميبد در مجلس شوراي اسلامي خواستار اصلاح این حوزه انتخابیه به دو حوزه‌ي “میبد و صدوق” و “تفت و ابرکوه” شد.
به گزارش (ايسنا) – منطقه يزد، حجت الاسلام و المسلمین “سید جلال یحیی‌زاده” در نامه‌اي به ریاست جمهوری با تشریح پیگیری‌های صورت گرفته در اين زمینه، به درخواست‌های مکرر ائمه جمعه و مردم شهرهای تفت و میبد اشاره نموده و خواستار اصلاح این حوزه انتخابیه به دو حوزه‌ي “میبد و صدوق” و “تفت و ابرکوه” شد
اين نماينده که از شروع بی عدالتی انتخاباتی در استان یزد همچنان نماینده مجلس است، در این نامه آورده است؛ ” یکی از بی‌عدالتی‌های بزرگ در استان یزد، نحوه توزیع نمایندگی مجلس در این حوزه است که از سال اول ریاست جمهوری جنابعالی، اینجانب به صورت مستمر پیگیر اصلاح آن بوده ام.. .”
وی در قسمت ديگری از این نامه آورده است؛ “اولین نامه را با امضاء سه نماینده از چهار نماینده استان در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی تقدیم نمودم. با دستور کتبی جنابعالی به وزیر محترم کشور در آن زمان و با وجود مکاتبات و مذاکرات فراوان، مع الاسف آنچه در لایحه تقدیمی سال گذشته دولت اتفاق افتاده بود، فقط تامین کننده بخش کوچکی از عدالت در این زمینه بود.. .”
تبصره اول: چرا میبد و اردکان و صدوق نه!؟ عدالت اینست که بافق و بهاباد و مهریز یک نماینده، تفت و خاتم و ابرکوه یک نماینده، میبد و اردکان و صدوق یک نماینده و یزد دو نماینده در مجلس داشته باشند، و اما مگر تابش و یحیی زاده به اصطلاح اصلاح طلب و اصولگرا می گذارند؟ و تا تابش و یحیی زاده در مجلس هستند، آیا عدالت انتخاباتی در استان یزد اجرا خواهد شد!؟
تبصره دوم: چرا باید دود اختلاف میبد و اردکان به چشم همه استان یزد برود!؟
تبصره سوم: صالح جوکار و دخیل عباس زارع زاده، حریف قدرت تابش و یحیی زاده خواهند شد

محمد رضا شوق الشعرا

منبع :یزدفردا


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱ - ۹:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به نظر من الان که استان یزد 4 نماینده دارد در دوره ی آینده باید تمام شهرستان های یزد فقط و فقط 1 نماینده و اما شهرستان اردکان با جمعیت میلیونی خود 4 نماینده داشته باشد تا ایندفعه عدالت رعایت شده باشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۱ - ۱:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز در یک جعبه قرار میگیرند(ویژه بعضی مسوولین)
راسی اقایونی که بی عدالتی میکنید اخرتی هم هست محض اطلاعتون….

مهریزی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۳:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به خدا عدالت را رعایت کنید