وب سایت دخیل عباس زارعزاده راه اندازی شد

دسته: عمومی
۱۵ دیدگاه
یکشنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۱
با هدف اطلاع رسانی؛
وب سایت دخیل عباس زارعزاده راه اندازی شددخیل
وب سایت نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی به هدف اطلاع رسانی آخرین اخبار، عملکرد و رویدادهای حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد راه اندازی شد.
منوی این سایت شامل زندگینامه، آشنایی با حوزه انتخابیه، اهداف و برنامه ها، اگر من نماینده بودم و ارتباط با نماینده می باشد.
صفحه ی  « اگر من نماینده بودم…» یکی از صفحات کم نظیر در بین نمایندگان مجلس به شمار می رود که مراجعه کنندگان و اقشار مختلف مردم شهرستانهای مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد می توانند نظرات، ایده ها و پیشنهادات خود را در هر بخش برای دفتر حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده ارسال کنند تا کلیه طرح‌هایی که قابلیت اجرایی داشته باشند توسط نماینده مجلس مورد پیگیری قرار گیرد.
در صفحه ی «ارتباط با نماینده» آدرس، تلفن و نمابر دفترهای نماینده در تهران و شهرستانها و همچنین شماره موبایل مسئول دفتر تهران و شهرستانها نیز برای پیگیری درخواست ها و مشکلات منتشر شده است.
در پایین همین صفحه نیز مراجعه کنندگان می توانند با وارد کردن نام و تلفن تماس شرح درخواست خود را به نماینده مجلس ارسال کنند.

همچنین در قسمت «اخبار به تفکیک شهرستان‌ها» نیز اخبار، عملکرد نماینده و اقدامات در دست پیگیری و همچنین آخرین اخبار حضور نماینده در شهرستان مربوطه برای مراجعه کنندگان قابل مشاهده می باشد.

مردم شریف شهرستانهای حوزه انتخابیه می توانند جهت مشاهده و بهره مندی از اخبار این وب سایت به آدرس های www.dakhilabas.com و www.dakhilabas.ir مراجعه کنند.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱ - ۲:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاءالله در وب سایت جنابعالی خبرهای خوشحال کننده برای شهرستان بافق هم ببینیم نه این که انحصاری باشد برای مهریز

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۷:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وادب خدا طول عمر باعزت به این نماینده دلسوز و زحمتکش و پرتلاش بدهد امیدوارم به شهرستان بافق توجه بیشتری بشود ؟

میرزا علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۸:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید. چرا باید دختر حسین رجب که هنوز در حال ادامه تحصیل می باشد باید در سازمان دولتی بدون آزمون استخدام شود ولی پسر میرزا علی که شش ماه است فوق لیسانسش را گرفته باید میوه فروشی کند چرااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

فوق لیسانس بی پارتی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۴:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت نماینده محترم، دلسوز و زحمتکش. شما که روحانی تحصیل کرده و همچنین دارای دکترای تبلیغ اسلام میباشید آیا اسلام این را میگوید که اگر کسی در مملکتی مرتبه و مقامی کسب نمود. باید اقوام خودش را بدون آزمون استخدام کند؟ بنده از رأیی که به جنابعالی دادم پشیمانم و اگر امکانش بود پس میگرفتم. با تشکر

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۳:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. راست میگوید چراااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟ چرا شیخ؟؟؟ اگر این گونه است وای به حال مردمی که با 1000 امید به جنابعالی رای دادند. من که به شما رای ندادم. الان به خودم می بالم. اما شما نماینده نشدی که منافع فامیل را برآورده سازی. بدان که این کار شروعی بسیار بد بوده است. آیا حق و انصاف این چنین است؟؟

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخسته نباشیدچراهیچ گزارش واضحی ازپیشرفت بندر خشک ارائه نشده خواهشا پیگیر باشید 30میلیون سرمایه زندگیم راسهام خریدم اگر نماینده پاسخگویی هستیدجواب بدهید.

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .برای اینکه مردم، بخصوص جوانان تحصیل کرده نا امید نشوند باید استخدام آنها به تر تیب وطبق امتیاز باشد ،همه مردم ایران در انقلاب سهیم هستند واگر عدالت دراستخدام باشد، کم کم جوانان فاصله گرفته ازصحنه به میدان دفاع از انقلاب باز می گردند .کسانی که دست اندر کار هستید نگذارید که جوانان نا امید شوند .حتی اگر فرزند بزرگترین مسئول شهر بیکار است باید برود در نوبت استخدام ،هیچ مسئول شرکتی نباید حق داشته باشد بی نوبت کسی را استخدام کند ،این به ضرر نظام است .

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت نماینده محترم مجلس ،روستا های حاجی آباد ،فاضلیه ورضائیه توسط شرکت سنگ آهن آسفالت شده است .روستای صدر آباد نیز نیاز به آسفالت دارد .عده ای کشاورز زحمتکش ابتدا چشم امیدشان به خدا وبعد از او به شما مسئولین است .دست اندازهای فراوان همراه با گرد وخاک آزار دهنده است .از آقای عسکری هم تقاضا می کنیم به روستاها ی چسبیده به شهرستان رسیدگی کنند ،اکثر روستائیان در شرکت سنگ آهن کار می کنند وبر گردن شما حق دارند .خواهشمندیم برای رفاه کارکنان شرکت که در روستا های فوق ساکن هستند کارکنید .خدا خیرتان دهد .

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام از شما نماینده محترم خواهشمندیم درمورد پیگیری میدان ورودی مهریز که با سرعت بیشتری برای ساخت آن انجام شود

زارعزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وادب از نماینده دلسوز پر تلاش و زحمتکش ، خواهشمندیم که توجه بیشتر در مورد زیبا سازی سطح شهر مهریز داشته باشید با تشکر

عسکری بشکانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام امیدوارم که هرچه زودتر خبر بازگشت روستاهای خوسف وبشکان وروستاهای توابع که بدون هماهنگی وخواست مردم آن منطقه به بخش آسفیچ الحاق شده است به شهرستان بافق برگردانده شود ومشکل اهالی منطقه واختلافاتی که باعث ناراحتی دراقوام شده است پایان یابدوباعث خوش بینی تمام مردم گردد وآقای دکتر دخیل عباس برای همیشه. مردم این منطقه دعاگوی ایشان باشندانشاالله.

حمزه زارع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام، از نماینده محترم جناب آقای دکتر دخیل عباس زارع زاده خواهشمندیم در مورد پروژه پیست دوچرخه سواری که یکی از خوسته های جوانان و نوجوانان شهرستان مهریز هست توجه لازم داشته باشید،

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همين كه آقا پول 70 ميليون ايراني را نخوردند جاي شكرش باقي است .حالا اين يكي استخدام آبكي را چشم پوشي كنيد.

ح-ا-ا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۹:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وادب
حاج آقامن به وضعیت خراب 25کیلومترباقی مانده جاده فوق ،وچقدرمشکل گشای شهرستان بافق می شودسخن نمی گویم چون حضرتعالی کاملامستحضرهستید.لذاخواهشمندم باتوجه به پیگیریهایی که کردیدحیف است به سرمنزل مقصودنرسد.استدعادارم پیگیری ویژه بفرمایید.باکمال تشکروامتنان لازم.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از فرصتی که ایجاد نموده اید:
دخیل عباس زارعزاده مردی زحمتکش و ساده زیست هست و سمت نمایندگی و بهارستان نشینی و پایتخت نشینی خلق و خوی او را عوض نکرده و هنوز هم وقتی به او می رسی خیلی خونگرم و صمیمی همه را می پذیرد. والحق و الانصاف برای همه شهرهای حوزه انتخابیه اش دوندگی کرده وازآنجایی که ایشان فردی عدالت گر و با انصاف است تنها به مهریز توجه نداشته . ایشان در مورد اون خانمی که در ارگان دولتی مشغول شده توضیحاتی را ارائه دادند و گفتند از دفتر وزیر اسم چند نفر رد شده بوده که یکی ایشان بوده است و اگر ایشان می خواستند پارتی بازی کنند چرا برای هیچ کس دیگر نکردند در حالیکه 4 سال فرصت داشتند برای هر کس که می خواهند پارتی بازی کنند. بهرحال نادیده گرفتن زحمت های این نماینده و از کاه کوه ساختن کم لطفی است