مملکت ملوک الطوایفی است!؟

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
دوشنبه - ۲۵ دی ۱۳۹۱

به نقل از توفان یزد

گنده گویی‌های دوباره آقای دکتر مهندس تابش!

بخیل نیستیم، منافع “چادرملو” به مردم بهاباد هم برسد!
هیچ کدام از مسئولان این شهرستان در حوزه محدوده شهرستان و حوزه انتخابیه کوتاه نخواهند آمد!
آقای تایش این عدالت و اخلاقی و انسانی و منطقی است!؟
اگر قرار باشد شهرستانهای شصت هزار نفره یک نماینده در مجلس داشته باشند، مجلس شورای اسلامی‌چند نماینده خواهد داشت!؟
اردکان «کوچک» با دیگر شهرهای ایران اسلامی‌چه تفاوتی دارد!؟

نماینده مردم اردکان در مجلس با بیان اینکه معدن چادرملو از آن اردکان است، گفت: بخیل نیستیم و منافع معدن چادرملو تا زمان تامین آب این معدن توسط مسئولان شهرستان اردکان به مردم بهاباد هم تعلق گیرد.
به گزارش مهر، محمدرضا تابش، شامگاه پنجشنبه در نشست هم اندیشی مسئولان شهرستان اردکان با انتقاد از جنجال سازیهای انجام شده با بیان اینکه معدن چادرملو از آن اردکان است، اظهار داشت: ما که بخیل نیستیم، منافع معدن چادرملو تا زمان تامین آب این معدن توسط چاره اندیشی مسئولان شهرستان اردکان به مردم بهاباد هم تعلق گیرد.
وی اضافه کرد: متاسفانه جنجال‌های ایجاد شده و قطع آب معدن چادرملو توسط مردم شهرستان بهاباد بر خلاف منافع نظام و منویات مقام معظم رهبری بود و ما از این بابت متاسفیم.
تابش گفت: خوشبختانه در روند کار معدن چادرملو اختلال چندانی به وجود نیامده و هنوز کار این مجموعه عظیم و ملی مختل نشده، اما چنانچه اختلال محسوسی در روند کار این معدن ایجاد شود به حکم وظیفه در این مسئله ورود می‌کنیم.
وی عنوان کرد: تمهیداتی برای تامین آب این مجموعه توسط منابع آب زیرزمینی این شهرستان اندیشیده شده و در صورت تحقق این امر مردم بهاباد نیز دیگر دغدغه ای نخواهند داشت و خود را به زحمت نخواهند انداخت.
نماینده مردم اردکان با استقبال از احداث کارخانجات گندله سازی در برخی شهرستانهای استان یزد افزود: ما خواستار پیشرفت همه مناطق و شهرستانهای استان یزد هستیم و خوشحالیم که رونق گندله سازی در این شهرستان حس رقابت را در مسئولان استان و شهرستان‌های یزد برانگیخته است و در این زمینه اگر کمکی نیز از ما ساخته باشد، کوتاهی نخواهیم کرد.
تابش بیان داشت: مجموعه گندله سازی اردکان جوابگوی تمامی‌نیاز کشور به فولاد و سایر محصولات فولادی کشور و جهان نیست و اینکه چند شهرستان دیگر نیز به حوزه گندله سازی وارد شوند، به رشد و پیشرفت بیشتر نظام جمهوری اسلامی‌کمک خواهد کرد.
تابش با اشاره به تصمیم مسئولان شهرستان برای حمایت از صنایع تبدیلی گفت: مجتمع گندله سازی اردکان به گواه تمامی‌خبرگان و مدیران عامل صنعت فولاد کشور برترین مجموعه گندله سازی در کشور است و ما از این بابت دغدغه ای نداریم.
وی افزود: در آینده نزدیک در حوزه تولید محصولات متنوع پسته از جمله کره پسته که خریداران و خواهان فراوانی در سراسر دنیا دارد، سرمایه گذاری کلانی صورت خواهد گرفت و اشتغال زیادی برای جوانان شهرستان و حتی استان یزد به وجود خواهد آورد.
وی اظهار داشت: بزرگترین کارخانه تولید محصولات متنوع کنجدی در اردکان با توجه به لزوم جایگزینی روغن‌های جامد و مایع موجود در بازار با روغن کنجد و همچنین تولید کنجد به عنوان ماده اولیه در کشورهای همسایه احداث و راه اندازی خواهد شد و این پتانسیل وجود دارد که به خودکفایی در زمینه تولید روغن کنجد برسیم.
نماینده مردم اردکان تصریح کرد: طرح احداث کارخانه تولید فرآورده‌های روناس نیز تهیه شده است و این کارخانه نیز به همت بخش خصوصی به تولید داروهای گیاهی خواهد پرداخت.
محمدرضا تابش بیان کرد: در حوزه تولید فرآورده‌های زیتون و انار نیز طرح‌هایی در دست بررسی است و در حال حاضر به دنبال تولید روغن زیتون استاندارد در شهرستان هستیم و تا حدی نیز موفق بوده ایم.
وی از خریداری چند نیروگاه کوچک خورشیدی به منظور استقرار در شهرستان اردکان خبر داد و گفت: با وجود نوسانات قیمت بنزین و امکان ایجاد تنگنا در تامین سوخت مورد نیاز صنایع در سالهای آینده، بهترین و به صرفه ترین انرژی، انرژی خورشیدی است و از این طریق می‌توان در سالهای آتی برق خانگی و صنایع شهرستان را تامین کرد.
نماینده مردم اردکان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن پیشنهاد به شهرداری برای ورود به عرصه صنایع تبدیلی و تولید نورد گفت: شهرداری اردکان باید با دقت و کار کارشناسی، منابع مالی خود را در حوزه‌های صنعتی و تولیدی سرمایه گذاری کند.
تابش اظهار امدواری کرد: از منافع این سرمایه گذاری‌ها، مردم شهرستان اردکان منتفع شده و شهر اردکان در حوزه شهرسازی، عمران و آبادانی شهری و توجه به احیای بافت و ابنیه تاریخی در کشور حرف برای گفتن داشته باشد.
تابش با بیان اینکه تا هستم از منافع مردم شهرها و روستاهای اردکان دفاع خواهم کرد، تاکید کرد: مردم مطمئن باشند که هیچ کدام از مسئولان این شهرستان در حوزه محدوده شهرستان و حوزه انتخابیه کوتاه نخواهند آمد و در این زمینه بر مبنای منافع نظام جمهوری اسلامی‌و مردم، تمام همت و تلاش خود را به کار خواهند گرفت.
تبصره اول: در ایران چند شهر و شهرستان همچون اردکان وجود دارد و کدامیک از دیگر شهر و شهرستانهای شصت هزار نفره، یک نماینده در مجلس دارند!؟
تبصره دوم: رای کدامیک از دیگر نمایندگان مردم استان یزد در مجلس، از تابش کمتر است!؟
تبصره سوم: آیا در بین دیگر نمایندگان مجلس، نماینده ای هست که با رایی کمتر از تابش به مجلس راه یافته باشد!؟
تبصره چهارم: آقای تابش یادشان هست آنزمان که یک موتورسیکلت داشتند و دایی محترمشان رئیس جمهور نشده بودند و ایشان در اردکان و میبد کاندید شدند، فقط ۱۳۱۳ رای آوردند.
تبصره پنجم: در کجای اصول عدالت و آزادیخواهی و اصلاح طلبی است که پنج شهرستان یک استان در مجلس یک نماینده داشته باشند و یک شهرستان کوچک نیز یک نماینده!؟ آیا در همه این سالها یکبار آقای تابش به این بی عدالتی آشکار اعتراض و اشاره کردند؟
تبصره ششم: اردکان یک شانزده جمعیت استان و یک پنجم نمایندگان استان در مجلس را دارا می‌باشد، این دو تناسب با هم چه تناسبی دارند!؟
تبصره هفتم: خون مردم اردکان با خون مردم میبد و تفت و ابرکوه و مهریز و بافق و خاتم و بهایاد و صدوق و یزد فرق دارد و رنگش قرمزتر است و یا اینکه تابش آفتاب در آنجا تابشتر است!؟
تبصره هشتم: چنان بوده و اما چنین نیز خواهد ماند!؟

محمد رضا شوق الشعرا


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام و ادب تمام مطالب را خواندم ما مردم شهرستان بافق از نماینده محترم و شجاع و انقلابی خود می خواهیم از طریق قانون پیگیری کنند فاصله معدن چاردملو تا اردکان 180 کیلومتر و فاصله معدن چادرملو تا بافق 70 کیلومتر است ؟؟؟؟در زمان آقای خاتمی این معدن از منطقه بافق دزدیده شد؟نماینده محترم شهرستان بافق از شما عاجزانه می خواهیم پیگیر این معدنی که متعلق به بافق می باشد باشید

soheil8 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۸:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای برزگری مثل اینکه خوابی دارن معدن جدید کره بنه را می دهند به اردکان حالا شما دغدغه چادرملو را داری؟!!!!!!!!!11

خارخسک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۷:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم ومسئولان بافقی راحت بخوابیدکه مسئولان اردکان بیدارند…

محمد مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۶:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اردکان شهری آباد با کارخانه ها ومعادن غصبی، ا اردکان شهری بناشده بر روی خرابه های دیگر شهرستانها،….

ابراهیم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۱ - ۴:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این را بدانید که کسانی در اردکان هستند که یکی این افراد تابش نام دارد این افراد که من آنها را نمی شناسم از این کارهائی که دارند می کنند به ضرر کشور ونظام می باشند یک روز از میبد زمینهائی راغصب می کنند روزی دیگر از بافق وبهاباد وروزی دیگر از طبس چرا کسی جلو آنها را نمی گیرد ؟