اگر من نماینده بودم…

دسته: عمومی
۱۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۶ دی ۱۳۹۱

12 پاسخ به بخش «اگر من نماینده بودم…» در سایت دخیل عباس زارعزاده

 • اگر من نماینده بجای حرف زدن عمل می‌کردم کدامیک از شعارهای انتخاباتی شما در مورد شهر بافق عملی شده کومسئولین بومی‌هر مدیر که در دوره شما معارفه شدند همه غیر بومی‌بودند۱- دانشگاه پیام نور۲- اداره برق۳-فرماندار۴- حراست چغارت
  اگر من نماینده بودم پیگیر گاز بافق می‌شدم الان مدتی لوله گذاری گاز در شهرمتوقف شده – جاده بافق حرکت لاک پشت گونه دارد- طرح‌ها در بافق کلنگ می‌خوردو در شهر دیگر اجرا می‌شود- بیمارستانش را ببین که خبری از پزشک متخصص وحتی پزشک عمومی‌کافی در ایام تعطیلی ندارد
  و آن هم مسکن مهرش و………………..

 • بانوی بافقی می‌گوید:

  اگر من نماینده مردم بافق بودم؛۱- کمی‌هم به فکر زنان بافقی که از کمترین امکانات ورزشی و تفریحی برخوردارند بودم و حداقل یک مکان تفریحی ورزشی ویژه آنها ایجاد می‌کردم( مثل پارک بانوان )
  ۲- فکری به حال کمبود امکانات تفریحی برای جوانان بافقی می‌کردم که به علت نبود امکانات به چه سرنوشت‌هایی دچار شده اند!!! (ایجاد نشاط و سرگرمی). همه می‌دانیم که خیلی‌ها خواستند و توانستند ای کاش شما نماینده محترم هم بخواهید و انجام دهید !! منتظر خواهیم نشست تا عملکرد بی نظیر شما را ببینیم و ماهم به وجود چنین نماینده ی توانا افتخار کنیم.
  انشاالله

 • دهقان.بهاباد می‌گوید:

  اگر من نماینده بودم با مردم صادق بودم.اگر نماینده بودم در زمان انتخابات ودوره وکا لت یکی بودم دروغ به مردم نمی‌گفتم. نیروی یگان اسراییلی به بهاباد نمی‌آوردم. اگر نماینده بودم با نیرو‌های ضد شورش با مردم برخورد نمی‌کردم. اگر نماینده بودم با …ودروغ رای جمع نمی‌کردم.ووووووووو.آقای دخیل می‌دانی شما با رای مردم ستم دیده بهاباد به بهارستان رفتی ؟ خودتان بارها این مطلب را گفتید وحالا چی شد .آیا خواسته مردم را پیگیری کردی؟نه وا لله ما در آخرت از شما باز خواست می‌کنیم .شما شهر ما نا امن کرده اید .امنیت جانی نداریم .

 • محمد علی می‌گوید:

  اگر من نماینده بودم دستور میدادم یک گروه کارشناسی به همراه نظام مهندسی از وضعیت واحدهای ساخته شده وآماده تحویل مسکن مهر مهریز دیدار کنند و پیمانکاران متخلف را شناسایی و ادب نمایند. در ضمن وضعیت وام وقسط بندی این واحدها جای بررسی دارد.

 • محمد علی می‌گوید:

  اگر من نماینده بودم شبکه فاضلاب شهری مهریز را در دستور کارم قرار میدادم.

 • مهریزی می‌گوید:

  اگر من نماینده مهریز بودم همچنان که آقای دخیل عباس از احقاق حق مردم بهاباد سخن میگفتندپیگیری احقاق حق مردم مهریز بودم و نمیگذاشتم آب قنات‌های مهریز به یزد برودو مهریزی‌ها برای تامین آب خوردن خودشون محتاج یزدی‌ها باشند. آیا واقعا آقای زارعزاده جرات این کار را داره ؟

 • زری می‌گوید:

  سلام خسته نباشید خواهشااگه میشه شما هم مثل نماینده‌های استان سمنان و …در مجلس بگویید که فرهنگیان بعداز بازنشستگی یکی از فرزندانشان را جایگزین خودشون کنند.این تنها لطفیه که میشه در حق فرهنگیان کرد.

 • دوست می‌گوید:

  سلام و ارادت . چرا ورودی مهریز خطرناک و چهره زشتی به خود گرفته و بعد از گذشت سالها همین جوری رها شده . نماد هر شهر ورودی هر شهریست . موفق باشید

 • هموطن می‌گوید:

  سلام.
  دوست عزیزی که این مطلبو گذاشتی گر من نماینده بودم با مردم صادق بودم.اگر نماینده بودم در زمان انتخابات ودوره وکا لت یکی بودم دروغ به مردم نمی‌گفتم. نیروی یگان اسراییلی به بهاباد نمی‌آوردم. اگر نماینده بودم با نیرو‌های ضد شورش با مردم برخورد نمی‌کردم. اگر نماینده بودم با …ودروغ رای جمع نمی‌کردم.ووووووووو.آقای دخیل می‌دانی شما با رای مردم ستم دیده بهاباد به بهارستان رفتی ؟ خودتان بارها این مطلب را گفتید وحالا چی …… فقط این را بدون که مردم در ۵ شهر به چهره مردمی‌ و خدمت اقای دکتر دخیل عباس زارعزاده ایمان قلبی دارند و شما نمیتونی با این حرفا چهره اقای زارعزاده را بد جلوه دهید


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بهار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۸:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر من نماینده بودمیه کاری میکردم لااقل واسه یه بارم شده پشت تریبون مجلس حرف بزنم تا دل آنهایی که بهم رای دادن خش بشه وباور کنن نماینده شان در مجلس هست

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۸:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و ادب :برادران و خواهران محترم نماینده محترم تلاش خود را انجام میدهدوسعت حوزه انتخابیه بزرگ است آقای دکتر دخیل عباس برای شهرستان بافق زحمت میکشند و ما بافقیها از صمیم قلب این خدمتگذار و یار امام را دوست داریم و پشتیبانی خود را از دکتر دخیل عباس اعلام می داریم ؟

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۹:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر من نماینده بودم حق مردم بهاباد را میگرفتم

بهارخان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۱:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در جواب به بهار:
دخیل عباس زارعزاده تا به حال به عنوان سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از چند طرح از جمله طرح فوریتی دهیاری دفاع و در صحن مجلس سخنرانی کرده و حتی در اخبار 20:30 و … پخش شده است.
بهش میگم وقتی شما پشت تلویزیونی صحبت کنه. چشم

دانشجو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۵:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر من نماینده بودم درمجلس با خبرنگاران بیشتر مصاحبه می کردم وفعالیت رسانه ای خود به خصوص حضور در برنامه های صدا وسیما را بیشتر می کردم .اگر نماینده ای دارای قدرت رسانه ای نباشد نمی تواند کاری برای مردمش انجام دهد.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۶:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هموطن و آقا محمدرضا که از آقای خیل عباس تعریف می کنید، بگین آقای دکتر چه زحمتایی برای بافق کشیدند تا ما هم بدونیم…!

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۶:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای بابا مگه نماینده هم می تونه کاری کنه یا باید کاری کنه؟؟!!

جمالي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر من بودم گمرك بافق را تبديل به بندر خشك نميكردم تا بتونم به زادگاهم ببرم وچند روز ديگه تو قبر جوابي نداشته باشم.

غضنفر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۱ - ۱:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه من نماینده بودم باوعدهای توخالی سر مردم کلاه نمی گذاشتم

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۸:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر شما مردم بافق به آقاي صباغيان راي داده بوديد ديگر اينقدر سوال بي جواب نداشتيد