یکصد و بیست و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق برگزارشد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۲ بهمن ۱۳۹۱

به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش، صد و بیست و نهمین جلسه شورای اداره آموزش و پرورش بافق با حضور اعضاء در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی در این نشست با بیان اینکه دشمنان نظام و اسلام توطئه‌های بسیاری برای ایجاد ناامیدی و تفرقه بین مردم برنامه‌ریزی کرده‌اند، اظهار داشت: آموزش و پرورش باید با ساماندهی برنامه‌های آموزشی و پرورشی در مدارس، این چالش‌ها را با همکاری دانش‌آموزان خنثی کند.

امام جمعه بافق افزود: امروز دشمن برای عدم حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و بعد از آن در انتخابات آینده برنامه دارد که همه باید با هوشیاری و بصیرت از این مرحله نیز با سربلندی گذر کنیم.

وی تصریح کرد: مدیریت و برنامه‌ریزی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده از مسائل اصلی و مهم امروز جامعه است که نقش دانش‌آموزان و معلمان در این راستا از همه مهم‌تر است.

فرماندار بافق نیز در این جلسه با تاکید بر ضرورت آسیب‌شناسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شهرستان بافق گفت: هزینه‌ای که در آموزش و پرورش انجام می‌شود در واقع نوعی سرمایه‌گذاری برای نسل آینده کشور است.

مهدی خاوری افزود: وظیفه آموزش و پرورش در هدایت جامعه خطیر است و به همین خاطر باید توجه بیشتری به این امر شود.

وی کار پرورش را مهم‌تر از آموزش عنوان کرد و بیان داشت: همکاری و تعامل همه نهادها و ادارات برای امر پرورش در مدارس و جامعه نیاز ضروری است.

خاوری تصریح کرد: باید روح دینی و اسلامی عبادات در جامعه تزریق شود وگرنه نوعی سکولاریسم دینی به وجود خواهد آمد که این با نظام دینی و اسلامی جامعه مغایرت دارد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بافق نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از موفقیت‌های این اداره و دانش‌آموزان بافقی در زمینه‌های علمی و پژوهش گفت: قوام و ماندگاری یک فرهنگ به آموزش و پرورش در جامعه بستگی دارد و هر چه پرورش مهم‌تر باشد رشد و تعالی جامعه بیشتر خواهد بود.

محمود خواجه‌ای، پیشرفت‌های علمی دانش آموزان بافقی را غرورآفرین عنوان کرد و افزود: آنچه که باعث این موفقیت‌ها در مدارس بافق شده است همت و تلاش دانش‌آموزان به همراهی خانواده‌هاست که هرگاه این زنجیر تداوم داشته است، این موفقیت‌ها دو چندان بوده است.

وی با اشاره به رتبه‌های کنکور دانش‌آموزان در شهرستان بافق خاطرنشان کرد: رتبه اول سنجش علمی استان از مدرسه فردوس بوده است و در جشنواره خوارزمی نیز دانش‌آموز بافقی رتبه ممتاز سومی را در سال چهارم کسب کرده است.

تبیین برنامه‌های دهه فجر، برنامه‌ریزی برای تجلیل از رتبه‌های ممتاز کنکور 91، تشریح برنامه‌های فرهنگی آموزش و پرورش بافق و … از مهم‌ترین مسائلی بود که در این نشست پیرامون آن بحث و تبادل‌نظر شد.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پیشرفت علمی دانش آموزان مربوط به تلاش بچه هاو زحمات معلمین عزیز می باشد بگویید رئیس اموزش وپرورش چقدر بستر پیشرفت را برای بچه ها هموار ساخته و چرا ما در بافق نباید مدرسه استعداد های درخشان یا سمپاد داشته باشیم و …..

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۷:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شير تاريخ گذشته بين بچه هاي مردم توزيع نكنيد مدرسه استعدادهاي درخشان و سمپاد پيشكشتان

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایی که دنبال پست هستی وبهت نمدن اینقدر زمین وزمان را به هم نبندهمه شمارامی شناسند من اولهاتعجب میکردم بعد فهمیدم که شما دنبال پست وپول برای …هستید که اونهم توی آموزش وپرورش نیست مردم هم به این حرفها چه توی سایت وچه توی …نامه ارزشی قایل نیستنددرپایان امیدوارم روز بروز دانش آموزان ومعلمان وآموزش وپرورش بافقموفقترباشند