از شرکت سنگ آهن بافق در زمینه امنیت در وب تقدیر شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۲ بهمن ۱۳۹۱
در همایش فناوری ایمیدرو، در زمینه امنیت در وب
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، در این همایش، به عنوان شرکت برتر در زمینه امنیت وب، شناخته شد و سرکار خانم راحله کارگران به عنوان نماینده بخش ارتباطات و فناوری شرکت، از مهندس احمدی، معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن، لوح تقدیر دریافت کرد.

نخستین جشنواره وب سایت های برتر شرکت های تابعه ایمیدرو روز اول بهمن ماه برگزار شد.

این همایش با هدف معرفی برترین های وب در بخش فنی ،‌ نمایشی ،‌محتوایی ،‌امنیتی و کل در سالن اجتماعات سازمان توسعه و نوسازی معادن برگزار شد.
در این همایش مدیریت فن آوری اطلاعات و سیستم ها و به منظور ارتقای سطح فعالیت وب سایت های این حوزه با همکاری متخصصان این بخش ،‌ در دو مرحله اقدام به ارزیابی پایگاه های اطلاع رسانی شرکت های ایمیدرودر ۴ شاخص فوق کرده است.
بر همین اساس در همایش یک روزه ای و با حضور مدیریت فن آوری اطلاعات و سیستم ها ایمیدرو و روابط عمومی شرکت های زیر مجموعه به معرفی و تجلیل از پایگاه های برتر اطلاع رسانی این سازمان پرداخته شد.

در این مراسم، مهندس مصلایی، مهندس امامی و دکتر جلالی پیرامون امنیت در وب ، و web2.0 به ایراد سخن پرداختند.

مهندس احمدی ریاست سازمان ایمیدرو نیز در مراسم حضور یافت و طی سخنانی ابراز داشت: امروز نیاز به فناوری و اطلاعات بیش از گذشته مد نظر است و باید از رده های بالای سازمان شروع کرد. متاسفانه بسیاری از مدیران رده بالا، آگاهی کافی از فناوری و اطلاعات ندارند و باید بروزتر از گذشته باشند.

وی برگزاری این همایش را به فال نیک گرفت و ابراز داشت: انشاا… در سالهای آینده شاهد بهتر شدن عملکرد پورتالهای شرکت های تابعه خواهیم بود.

همچنین با حضور مهندس احمدی، به برگزیدگان لوح تقدیر و تندیس اهدا گردید.

شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، در این همایش، به عنوان شرکت برتر در زمینه امنیت وب، شناخته شد و سرکار خانم راحله کارگران به عنوان نماینده بخش ارتباطات و فناوری شرکت، از مهندس احمدی، معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن، لوح تقدیر دریافت کرد.

منبع:مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۲:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آفرین بر مدیریت این قسمت آقای مسلمان زاده
و دیگر همکارنش
به امید موفقیت روز افزون

محمد4054 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۹:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اب درکوزه ماتشنه لبان می گردیم یاردرخانه ماگردجهان میگردیم بایددست ازتعریفهای که حال ادم رابه هم میزندبرداریم تاکی ازاین وان مسئول تعریف کنیم هرمسئولی که میایدبرایخدمت امد بیایدبرای اولین باردورازشعاردست دردست هم دهیم وباهمبستگی راه درست راانتخاب کنیم وازحوادثی که برای کارخانه کاشی اتفاق افتاددرس گرفته ونگذاریم دیگرتکرارشودبرای پیش به سوی سربلندی بافق

101 رای