فرا خوان جهت سرمایه گذاری نا محدود در مناطق آزاد شهرستان بافق

دسته: تلخند و لبخند
۴ دیدگاه
دوشنبه - ۲ بهمن ۱۳۹۱
طبق روال ،به اتفاق دوستان پیگیر مسائل ومشکلات شهربودیم.یکی از موضوعاتی که مطرح شد بحث بهسازی وترمیم بعضی از خیابانها ومعابر شهر بود.در خلال پیگیری به مسئله عجیب وبسیار جالبی برخورد کردیم که عنوان کردن آن خالی از لطف نیست.
درزمان پیگیری برای ترمیم جاده منتهی به شرکت گازمتوجه شدیم که دلیل خرابی این مسیر بلاتکلیف بودن آن است چون شهرداری ادعا می کند از دانشگاه پیام نور به بعد از حوزه کاری ما خارج است وبه اداره راه مربوط می شود. زمانی که با اداره راه صحبت کردیم آنها هم گفتند از میدان غدیر به بعد حوزه کاری ما محسوب می شود وقبل از آن به ما ربطی ندارد.یا مثلا حد فاصل بین میدان دانشجو تاابتدای بلوار مرحوم مهندس دهستانی هم بلاتکلیف است چون محدوده اداره راه از ابتدای بلوار شروع می شود(روبروی اداره هواشناسی به گفته خودشان)ومسئولیت این منطقه را نه شهرداری بافق ، نه سنگ آهن ونه شورای اسلامی روستای مبارکه ،هیچ کدام نمی پذیرند.ابتدای جاده روستای باقر آباد هم همین مشکل را دارد.یعنی با توجه به اینکه این جاده یک مسیرنسبتا پر رفت وآمد است وبعضا مهمانان خارجی هم به عنوان توریست جهت باز دید از تل ماسه های حسن آباد از اینجا عبور می کنند، اما همچنان ابتدای آن بسیار باریک وخطرناک بوده وکیفیت آسفالت آن هم بسیار پایین است. چرا؟چون بلاتکلیف است ،یعنی شهرداری میگوید مربوط به اداره راه است واداره راه میگوید از روبروی کارگاه به بعد مربوط به ماست.این قصه برای مسیر منتهی به بهشت حسین(ع) هم صادق است.شهرداری ادعا میکند اداره راه باید این مسیر را ترمیم کند ، اداره راه هم می گوید از دوراهی نوق – رضاییه به بعد مربوط به ما میشود.
عجب شهر جالبی داریم ما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لذا با توجه به مطالب فوق  به این نتیجه رسیدیم تا فراخوانی بزنیم برای کسانی که قصد سرمایه گذاری وساخت وساز در بافق را دارند اما حوصله مشکلات اداری،تهیه پروانه وگیرهایی که شهرداری میدهد راندارند.این عزیزان می توانند فارغ ازهر دغدغه ای در مناطق بلاتکلیف یا به عبارت قشنگ ترمناطق آزاد شهرستان بافق شروع به فعالیت کنند،بدون هیچ نظارت ودخالتی ، چون جزء محدوده وحوزه کاری هیچ اداره ای نیست!!!!!!!!
پس مناطق آزاد بافق جهت سرمایه گذاری نا محدود وساخت وساز اماکن اداری ، تجاری ومسکونی ، به شرح ذیل اعلام می گردد.
1-حد فاصل بین دانشگاه پیام نور ومیدان غدیر.
2-حد فاصل بین میدان دانشجوتا ابتدای بلوارمرحوم مهندس دهستانی.
3-حد فاصل بین پل راه آهن تا بهشت حسین(ع).
4-حد فاصل بین میدان بهارستان تا کارگاه واقع در جاده باقر آباد.
حاج محمود ملاحیدری

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
س-حسینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا نگید بخدا نگید!!!
اگه همسایه های شمالی بویی ببرند سریعتر از یوزپلنگ تبلیغاتی تلویزیون میان می برنا!!!

رخصت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حاجي جان مناطقي كه شما نام برديد مثل بچه ايست كه توي كوچه درحال بازي است و نه پدرو مادري دارد ونه قوم وخويشي.كافيست خداي ناكرده بخت برگشته ايي با اين بچه تصادف كند تادلت بخواد فدايي پيدا ميكنه و بزرگتر. ميگي نه امتحانش مجاني است. قصدكن يه الونكي توي اين محلها بزني. ببين چند تا اداره و ارگان صف كشيدن و ادعاي مالكيت زميني و هوايي اين نقطه خارج ازنقشه و بي سرپرست رادارند.نه جانم متاسفانه مسئله اين نيست بلكه چيزي كه براي بعضي از مسئولين مهم نيست همين احساس مسئوليت درقبال وطيفه ايست كه دارند. خداوند منان همه مارابه وظايفمان آشنا كند. تابعد… رخصت

شمع بي زبان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همين كه اين نا به ساماني هاي شهر با قلم طنز مطرح مي شود خيلي خوب است
تشكر

حسینعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۹:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حاجی جون چرا باند اول خیابان وحشی را نمی گی که بعضی دارند خلل ایجاد می کنند مثل … این یعنی چی . یعنی اینکه من نمی گذارم مغازه های وسط خراب شود چون من ضرر می کنم