مسابقه قرآنی در رشته مفاهیم (جزء یک) در سطح فرهنگیان شهرستان بافق برگزار می شود

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۳ بهمن ۱۳۹۱
در جلسه شورای هم اندیشی بسیج فرهنگیان شهرستان بافق مطرح شد؛
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر، مسابقه قرآنی در رشته مفاهیم (جزء یک) در سطح فرهنگیان شهرستان بافق برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه الغدیر استان یزد جلسه شورای هم اندیشی بسیج فرهنگیان شهرستان بافق در محل کانون بسیج فرهنگیان و با حضور تمامی اعضا تشکیل شد.

در این جلسه که به منظور هماهنگی برنامه های دهه فجر تشکیل شد، مصوب گردید تا مسابقه قرآن در رشته مفاهیم قرآن کریم بین فرهنگیان شهرستان بافق برگزار گردد.

جواد دهقانزاده مسئول کانون بسیج فرهنگیان شهرستان بافق در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه الغدیر گفت: به منظور گرامیداشت ایام الله دهه فجر و جاری ساختن بیشتر روح قرآن در محیط آموزش و پرورش، به همت سپاه، آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان بافق، مسابقه مفاهیم جز‌ء یک قرآن کریم برای فرهنگیان شهرستان بافق برگزار می گردد.

وی افزود: منبع این مسابقه تفسیر نمونه بوده و ضمنا 10 جلسه کلاس تفسیر نیز برگزار می گردد که شرکت در آن برای فرهنگیان آزاد است.

دهقانزاده ادامه داد: به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 34 نفر از برگزیدگان این مسابقه (17 نفر از برادران و 17 نفر از خواهران) تقدیر خواهد شد که به 14 نفر کمک هزینه سفر کربلا و 20 نفر سفر مشهد اهدا خواهد گردید.

زمان مسابقه یکی از روزهای دهه فجر خواهد بود که زمان دقیق مسابقه و کلاس تفسیر به مدارس ابلاغ می شود.

در ابتدای این جلسه محمود خواجه ای مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق حضور در راهپیمایی 22 بهمن را مهم برشمرد و آن را تجدید میثاق با ولایت وشهدا و جواب محکمی به تحریمات توصیف نمود.

همچنین وی اعلام نمود که از حافظان بیش از 15 جزء قرآن شهرستان بافق تقدیر و تجلیل خواهد شد.

در ادامه سرهنگ باقیان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق با توجه به مشکلات موجود و نیاز جامعه، آشنایی با مفاهیم قرآن را راه رهایی از فتنه ها دانست و خواستار سازماندهی و هدف گذاری مدون و مداوم برنامه های قرآنی شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها: