دیگربحث در مورد کناره گیری منطقی نیست

دسته: سیاسی
۴ دیدگاه
دوشنبه - ۸ اسفند ۱۳۹۰

گفتگوی اختصاصی «بافق فردا» با احمد علیزاده فلاح نامزد نهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی

احمدعلیزاده فلاح نامزد مجلس نهم  پس از سخنرانی در مسجد جامع بافق در گفتگویی اختصاصی با خبر نگار بافق فردا گفت:
روش تعیین اصلح  این است که از روی احساس رای ندهیم و با تحقیق رای بدهیم و مطالعه کنید و اگر به بنده یا شخص دیگری رسیدید پیش خدا معذورید و اجر خود را دارید.

باید ضعف مدیریتی در حوزه انتخابیه ما اصلاح شود

وی در خصوص هدف از کاندید شدن برای مجلس، گفت: با رفت و آمدهایی که در مجموعه شهر و حوزه انتخابیه داشتم ام مشکلاتی را در این مجموعه دیدم و حس میکنم آن مشکلات باعث مشکلات و نابسامانیها بعدی در حوزه انتخابیه میشود، لذا واردفعالیت شدم.
وی ادامه داد: دیدم دوستان دیگرهم نظرات خوبی دارند ولی آن مشکلات که من حس کردم و راهکارهایی که دارم در کلام و برنامه های دیگردوستان نیست و فکر کردم مشکل اصلی را با درایت می شود حل کرد،مثلا بحث مدیریت شهری، ما در حوزه انتخابیه مدیریتهایمان ضعیف است و چون این ضعف است دچار مشکلات بعدی شدیم، این باید حل شود و این برنامه احساسی نیست و یک برنامه ریزی زیربنایی است که اگر انشا الله بنده نماینده شوم امیدوارم با کمک دولت و رایزینی با وزارتخانه ها مشکل حل شود

بنده کاندیدایی مستقل هستم

وی با بیان اینکه مستقل آمده است، در جواب به سوالی در موردارزیابی عملکردش در گذشته گفت: در این خصوص دیگران باید قضاوت و ارزیابی کنند و بنده نمی توانم قضاوت کنم ولی همین قدربگویم که تا حالا هرجابودم برای اینکه به فعالیت ادامه بدهم یا نه دعوا نبوده و مابقی را دیگران باید قضاوت کنند.

دیگربحث در مورد کناره گیری منطقی نیست

احمدعلیزاده فلاح در زمینه احتمال کناره گیری به نفع کاندیداهای دیگرگفت: ما6 جلسه با کاندیداهای دیگر داشتیم و روی ماندن و رفتن بحث کردیم و به نتیجه خاصی نرسیدیم، حکم گذاشتیم و حکم هم قضاوتی نکرد که به نتیجه ای برسیم و ما تمام راهها را رفتیم و الان با توجه به گذشت نصف زمان تبلیغات دیگربحث کناره گیری و کناررفتن اصلا بحث منطقی نیست که بخواهم بنده یا کاندیددیگری دنبال کند. وی افزود: الان با کنارگیری و کناررفتن، آرای باطله زیاد می شود چون فرصتی برای اطلاع رسانی به مردم نیست و به نفع نظام هست که همه ما باشیم.

با این نحوه که الان خصوصی سازی می شود موافق نیستم.

وی در مورد نظرش در زمینه خصوصی سازی سنگ آهن مرکزی بافق گفت: بحث خصوصی سازی اگر زیرمجموعه اصل44 قرار می گیرد یک مطلبی هست ولی اینکه هرچیزی رافشار بیاورند که زیرمجموعه آن قراردهند نمی شود مثلا ما خصوصی سازی کنیم و چندهزارکارگر و کارمند را بیکار کنیم، اینکه منطقی نیست مسلما نظر آقا این نبوده و از نظر ایشان با دید جامع باید به مسئله نگاه شود. وی افزود: با این نحوه که الان خصوصی سازی می شود موافق نیستم.

خصوصی سازی فولاد بافق در این مقطع زمانی غیر قانونی است

فلاح در مورد کارخانه فولادبافق گفت: آنچه که به ذهنم است اصلا خصوصی سازی در این مقطع زمانی غیرقانونی است و بنده باید دوباره رجوع کنم به قانون، فکر کنم اصل44 پس از پایان و تکمیل شدن طرح می توانند خصوصی سازی کنند نه در وسط راه، بله می توانند از ابتدا طرحی را مطرح کنند نه اینکه طرحی را که دولتی شروع شده تاآنجا که بنده اطلاع دارم باید تکمیل شود وبعد خصوصی سازی شود و باید در این زمینه بررسی شود که اصلا خصوصی سازیش با اصل 44 مطابقت می کند یا نه و بحث های بعدیش بماند.

کارخانه های جوارمعدنی یکی از اصل های پازل توسعه شهرستان است.

وی درخصوص احداث کارخانه های جوارمعدنی گفت: باید بررسی کنیم چه کارخانه ای جواب می دهد، طرح استراتژیک شهر و راهبردهای آن را باید نوشته و بررسی کنیم که چه صنایعی مورد نیاز است. وی اضافه کرد: یعنی کارخانه جوار معدنی به فرض وجود مواد اولیه احداث کنیم و همزمان با ایجاد کارخانه مواد تمام شود و کارخانه تعطیل شود، این جواب نمی دهد.
این کاندیدا اضافه کرد: اول باید بررسی کنیم این کارخانه چی باشد مسلما پس از آماده شدن طرح استراتژیک و طرح راهبردی کارخانه جوارمعدنی یکی از اصل های پازل توسعه شهرستان است.

تمام شهرها نیاز به طرح استراتژیک دارند

وی تصریح کرد: بحثم این هست که در هرکدام از شهرستان ها طرح استراتژیک تهیه شود و راهبرد دیده شود و با توجه به پتانسیلی که دارد بایدطرح تهیه شود مثلا بافق با توجه به معدن، ابرکوه و یا هرات ومروست با کشاورزی و هرکدام طرحی جدا باید داشته باشد.

در کنار معدن باید به شخصیت های فرهنگی بافق توجه کنیم

علیزاده فلاح با بیان اینکه بافق خیلی معدنی شده، خاطرنشان کرد: کمی هم باید به شخصیت های فرهنگی توجه کنیم، وحشی بافقی و شیخ محمدتقی بافقی اینها شخصیت هایی هستند که میتوانیم در حد حافظ و سعدی روی آنها مانور بدهیم که در کنار نام بافق بیایند و یا بافق تداعی شعورسیاسی چون شیخ محمدتقی بافقی را کند، همه اینها باید با هم باشد. وی تاکید کرد: توسعه باید با هم دیده شود نه یک قسمتش توسعه پیدا کند وتک محصولی شود.

اگر در زمان حوادث اردیبهشت امسال بافق نماینده بودم اصلا آن اتفاق نمی افتاد

احمدعلیزاده فلاح در جواب به سوالی که اگر در زمان حوادث اردیبهشت ماه نماینده بودید چه عکس العملی نشان می دادید، گفت: اگر بنده نماینده بودم اصلا این حوادث اتفاق نمی افتاد که بخواهم عکس العملی نشان دهم، یک ضعفی که داشت مدیرعامل بزرگترین شرکت کارگری شهرستان جای دیگر مقام گرفت و مجموعه چندین ماه بدون رئیس ماند اگر بنده بودم اجازه نمی دادم چندین ماه یه مجموعه بزرگ کارگری بدون رئیس بماند تا بعدش بخواهد آن حوادث اتفاق افتد و پدید بیاید و اگر این جور سوال کنید که اگر همان زمان نماینده می شدید چه می کردید بنده میگویم همان اول با مردمم صحبت می کردم و از وزیر صنایع بخاطر این کم کاری سوال میکردم چرا باید بزرگترین مجموعه کارگری شهرستان، سنگ آهن مرکزی ایران بدون مدیرعامل و رئیس مونده است که بعد این اتفاق افتد و بچه ها کتک بخورند، من اینها را ضعف مدیریت می بینم.

وی در انتها ابراز امیدواری کرد بتوانیم بر اساس  عقلانیت و فکر تصمیم گیری کنیم و فضا احساسی نباشد و بتوانیم حرف ها و دیدگاه هایمان را بگوییم و هرچه که مردم تصمیم گرفتند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
احسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
آقای حیدری پور و علیزاده با توجه به اینکه رأی شما در بافق و بهاباد روی هم یک درصد شاید نباشه پس سنگینی و بزرگواری بفرمایید و به نفع کاندیدای اصلح و پر طرفدار آقای صباغیان کنار برید
کاری نکنید تا ابد چهره ی ریاست و ظلم طلبی را در ذهن مردم بافق و بهاباد از این انتخابات برای خود به ارث ببرید . لطفا اگه قراره برید کنار زودتر برید
رأی همه مردم بافق و بهابا صباغیان هست زنده باد مرد عدالت و خدایی شهر ما .

سلطان-علیزا-قاسم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
کاش کسانی که از آقای صباغیان انتقاد بی جا می کردند دیشب در حسینیه جمعه ها بودند و سیل جمعیت و شور واشتیاق را در حسینیه می دیدند و از حرفهایی که زده بودند خجالت می کشیدند
چقدر زیبا بود زمانی که تمامی بزرگان محلات شهرستان بافق در حسینیه جمع شده بودند و همه با هم برای آبادانی و احقاق حق هم دل شده بودند و از خصوصیات آقای صباغیان با هم تبادل نظر می کردند

ال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۲:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به همین خیال باشید رای ما فرهمند

نداي بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اين آخرين دفعه اي است كه راي ما بافقي ها و بهابادي ها در انتخابات اثر دارد چون مرحله بعد بافق و بهاباد با يزد يك حوزه ميشود و خودمون رو بكشيم نميتونيم به راي يزدي ها برسيم پس عقل داشته و به كانديداي بومي صباغيان راي بديد.من عاشق صباغيان نيستم عاشق بافقم