سنگ در مقابل هیچ؟؟؟

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

خبرهای رسیده به بافق فردا از فشارهای ذوب آهن اصفهان بر شرکت سنگ آهن مرکزی بافق برای تحویل سنگ بدون پرداخت بدهی ها حکایت دارد.این اتفاق در حالی صورت می گیرد که بدهی ذوب آهن اصفهان  به شرکت سنگ آهن بافق بالغ بر چند صد میلیون تومان است و برخی مقاومت علیرضا یاراحمدی در ندادن خوراک به اصفهان تا تسویه کامل بدهی ها را از اصلی ترین دلایل برکناری وی از مدیر عاملی شرکت سنگ آهن بافق در سال 90 می دانند.

از مسؤلین محترم شرکت سنگ آهن مرکزی بافق تقاضا داریم جهت تنویر افکار عمومی پاسخگوی این مسئله باشند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
میرزا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باریکلا اینفدر باهوشین بعد از یک سال الان فهمیدین اون موقعی که اقای …… خیانت کرد باید این حرفها را می گفتین نه الان تا حالا که که همه وعده ها تو خالی بودند دکتر یار احمدی با عزت رفت و یک تنه چلوی مافیای اهن وایساد با اینکه بعضی از خودی ها خوشحال شدند و با گذشت یکسال بارفتنش محبوبیتش بین مردم و کارگرا بیشتر شد چون که به فگر پست و قدرت نبودو به فکر بافق وکارگرا بود اما شما ها چی کارنامه این یکسالتون سیاهه سیاهه این از این تیم فوتبالتون این از حقوف دادنتون حالا گه فهمیدین رفتنی هستین میگویین پول سنگ نمی دهند؟!

بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چند صد ميليون يا ميليارد

غلوم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عسکری عسکری سنگ ندی . سنگ ندی

اکبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۲:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه دوستان آقای مهندس عسکری …

SOL این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۲:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رفتن آقای یار احمدی هیچ چیز که برای مردم نداشت برای انجمن…..و جوانان آن خیلی منفعت داشت

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۷:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از دلایل برکناری دکتر یاراحمدی ندادن سنگ به اصفهانی ها و کسانتره به فولاد مبارکه بود.
مطالبات سنگ آهن هم اکنون بالغ بر 400 میلیارد تومان از ذوب آهن اصفهان می باشد و بیش از 2 ماه است که مدیرعامل در مقابل ارسال سنگ مقاومت کرده است. برای آهنا فرقی نمی کند یاراحمدی یا عسکری مهم ارسال سنگ آهن از بافق می باشد.

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایان مافیای فولاد اصفهانی پول سنگ اهن بافق را خرج توسعه خود می کنند وکاری ندارند که مردم یک شهرستان را تا چهل سال استثمار کرده اندودیگر اینگه حقوق بازنشستگان ذوب آهن اصفهان را نیز سنگ آهن باید تامین کند که دادن بیست میلیارد ناقابل ماه قبل گواه این موضوع است . مگر ذوب اهن اصفهان با دیگر واحد های فولادی چه تفاوتی دارد که نمی خواهد پول سنگ رابدهدیقنا درامد انان بسیار زیادتر از دیگر واحدهای دیگر فولادی است .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
شرکت ذوب آهن اصفهان و شرکت سنگ آهن مرکزی اگر واقعا خصوصی شده باشند به راحتی شرکت سنگ آهن مرکزی علی رغم عدم ارسال سنگ می تواند یکی از خطوط تولید ذوب آهن را به خاطر مطالباتش تصاحب کند (البته با شکایت و پی گیری)
پیشنهاد دیگر اینست که با توجه به توان ذوب آهن اصفهان آخرین خطوط توسعه ای ذوب آهن اصفهان در بافق به ازای مطالباتش مستقر گردد.

اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای علیرضا یاخوابی یادر بافق نیستی اولین روز شروع بکار حاج جواد خروج وصادرات سنگ به هر شکل ممکن شروع شد کافیست ده دقیقه به میدان غدیر بروید وفقط تعدادکامیونهای …رابشمارید.

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۴:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مهم این است که الان هم آقای مهندس عسکری اززمان تصدی مدیرعاملی پس ازپیگیری هاوهمچنین اینکه ذوب آهن اصفهان بدهی خودراپرداخت نکرده دیگرسنگی به ذوب آهن ارسال نمی کنند واگرهم به سنگ آهن بروید می بینید که چقدرسنگ آماده ارسال برروی هم انباشته شده است پس به قول یکی ازمقامات شرکت سنگ که نفرستیم حداقل چیزی راازدست نداده ایم