هرگونه فشارخارجی برای ارسال سنگ آهن را رد می کنم

دسته: اقتصادی
۷ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۱

باتوجه به مطلب رسیده به بافق فردا در خصوص ارسال سنگ از شرکت سنگ آهن مرکزی  به ذوب آهن اصفهان و  عدم پرداخت مطالبات معوقه این شرکت به منظور شفاف سازی در این زمینه با توجه به کسالت مدیرعامل این مجموعه معدنی، گفتگویی با معاون مالی وبازرگانی این شرکت ترتیب دادیم که در ذیل درج می گردد.

1001073

معاون مالی و بازرگانی سنگ آهن مرکزی بافق، با رد هرگونه فشار خارجی بویژه از سوی ذوب آهن اصفهان برای ارسال سنگ به این مجموعه، عنوان داشت: ابتدای سالجاری به اتفاق مدیرعامل شرکت در نشستی با مسئولین ذوب آهن اصفهان که برای دریافت مطالبات معوقه داشتیم مقرر گردید در ازای ارسال سنگ 60 درصد مبلغ سنگ ارسالی جاری و مبلغ ماهیانه 3 میلیارد تومان از مطالبات گذشته تا آبان ماه 91 پرداخت و رقم  پرداختی بابت معوقه از این ماه افزایش یابد.

محمدعلی ابوطالبی با اشاره به این نکته که این بدهی به تدریج از سال 85  به بعد ایجاد شده، ادامه داد: با توجه به عدم افزایش مبلغ پرداختی و انجام نشدن تعهدات این مجموعه، در ماه های؛ آذر و دی هیچگونه سنگی به ذوب آهن اصفهان ارسال نگردید.

وی افزود: اواخر دیماه نشستی با حضور مسئولین مجموعه ترتیب داده شد و مقررگردید در ازای پرداخت 100 درصد بهای سنگ آهن ارسالی در 2 ماهه بهمن و اسفند و همچنین ماهیانه 5 میلیاردتومان از بدهی های معوقه ذوب آهن ارسال سنک از سر گرفته شود.

معاون مالی و بازرگانی سنگ آهن مرکزی بافق خاطرنشان کرد: در صورتی که ذوب آهن اصفهان به تعهداتش عمل نکند بطور حتم ارسال سنگ مجددا متوقف می گردد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۶:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما به درایت و سیایت حاجی جواد عسگری ومدیران مسئول شکی نداریم امیدواریم این مسئله لاینحل به زودی به سرانجام برسد

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۶:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب گودالی شده چغارت دلم داغ کردی در حدود 100میلیون سنگ اهن به خارج از شهرستان رفته وهیچ کاری برای پروژه های جوار معدنی صورت نگرفته

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۷:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه معوقات پرداخت میشن چرا هر ماه داره حقوق ما کارگران تبدیل وضعییت گوشه پوزش به بهانه کمبود پول می پره اگه میشه یه توضیحی بدید خواهشا آقای ابوطالبی.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۹:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ابوطالبی شماکه برادرمحترم شهید هستید اجازه ندهید حق بافق ضایع شود.طلب معوقه را هرچه سریعتر وصول نمایید.

حسین علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خود آقای ابوطالبی میزان طلب سنگ آهن را از ذوب آهن اصفهان تلویحابیان کرده به امید روزی که دیگرشاهداینگونه بی عدالتیها نباشیم

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتوجه به اینکه آقای ابوطالبی فردی مثبت در شرکت سنگ آهن مرکزی می باشد یقینا حرفهای ایشان صحت دارد واز اینکه پاسخگو هستند خود نشان از شخصیت ایشان دارد. به امید روزی که تمام مسئولان بافق وحتی استان پاسخگومسائل باشند

علی محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۲:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدواریم به همین شفافیت در ارتباط با وصول این طلب های معوقه با مردم رو راست باشید