اگر رای بیاورم از دردانه شدن برخی شهرها جلوگیری می‌کنم

دسته: سیاسی
۸ دیدگاه
سه شنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۰

. حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده از کاندیداهای اصولگرای حوزه انتخابیه مهریز، بافق ، بهاباد، ابرکوه و خاتم  با حضور در مسجد جامع شهرستان بافق در جمع مردم این شهرستان به بیان دیدگاه‌های خود پرداخت.

وی با اشاره به اهمیت حضور و مشارکت مردم در صحنه انتخابات اظهار داشت: مشارکت مردم و سهیم شدن آنان در امر قانونگذاری یکی از شاخصه‌های مردم‌سالاری در نظام مقدس اسلام است.

زارع‌زاده همچنین با اشاره به اقتدار کشور یادآور شد: امروز اگر نظام مقدس جمهوری اسلامی را ابرقدرت بنامیم سخن گزافی نگفته‌ایم چرا که پیشرفت‌های کشور در سال‌های اخیر به حدی بوده که همه کشورهای دنیا به این قدرت نظام اعتراف می‌کنند.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی در حال حاضر بر سه پایه عظیم رهبری، قرآن و اهل‌بیت و امت اسلامی استوار است که بالندگی و رشد و توسعه در سایه این اصول شکل گرفته است.

زارع‌زاده با اشاره به برخی از وظایف نمایندگان خاطرنشان کرد: تصویب قوانین پویا که می‌تواند نظام و کشو را با سرعت به پیش ببرد از مهم‌ترین وظایف نمایندگان مجلس به شمار می‌رود.

وی با بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود عنوان کرد: در صورت رای آوردن از دردانه شدن برخی شهرها به واسطه رابطه‌هایی که وجود داشته است، جلوگیری خواهم کرد.

زارع‌زاده بیان کرد: سیاست‌های استان یزد در راستای تخصیص اعتبارات و امکانات باید بر منبای نیازهای شهرستان‌ها قرار گیرد تا از بی‌عدالتی‌های موجود به ویژه در شهرستان بافق کاسته شود که متاسفانه این ظرفیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها ناعادلانه است.

این نامزد اصولگرای انتخابات مجلس افزود: 3هزار بیکار در شهرستان بافق حاصل بی‌عدالتی در تخصیص اعتبارات و امکانات و منابع به وجود آمده است.

وی معادن بافق را ذخائر طلایی کشور عنوان کرد و بیان داشت: اگر تاکنون چهار درصد عوارض معادن بافق به این شهرستان تعلق گرفته بود، اکنون شاهد پیشرفت‌های اقتصادی و عمرانی شهرستان بافق بودیم اما توسعه در بافق به کندی پیش می‌رود.

زارع‌زاده به اشاره به طرح‌های نیمه‌کاره در شهرستان بافق افزود: باید با همکاری مسئولان شهرستان و استان مشکلات اجرایی شدن این طرح‌ها رفع شود تا زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی در این شهرستان فراهم شود.

وی مدیریت متمرکز در کشور را کهنه عنوان کرد و تصریح کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در هر شهرستان نیروهای متعهد و متخصص به اندازه کافی وجود دارد و در همین راستا باید برای مدیریت هر شهرستان از نیروهای بومی متخصص استفاده کرد تا در همه موارد و هزینه‌ها صرفه‌جویی صورت گیرد و امور مربوط به هر شهرستان با دلسوزی بیشتری انجام شود

علی عبدالهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
احسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام

رأی همه ی بافق و بهاباد آقای صباغیان هست .

سایه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بافق و بهاباد به سرنوشت خود اهمیت بدهید کاندیدهای غیر بومی دقیقا دست روی زخم کهنه ماگذاشتند همیشه دم از تغییر میزنند ولی چه بسا همه شعار میباشد اینها میخواهند تنها حوزه متحد ما رامتلاشی کنند چون در حوزه شهر خودشان پراکندگی ارا وجود دارد فقط همین 4سال فرصت داریم درست فکر کنیم متحد بمانیم به خاطر اینده خود وفرزندانمان وقدرت همبستگی را به وکیل الدوله ها نشان دهیم فقط صباغیان

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۱:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در جواب جناب سایه
معلوم است که چه کسی شعار میدهد.
صداقت هر شخص را میتوان تا حدودی از افرادی که همراه او هستند پیدا کرد.با این دید و بسیاری تحقیقات دیگر ما به این نتیجه رسیدیم که هیچ کس در این زمان حساس بهتر از دخیل عباس زارعزاده نیست.
به شما توصیه می کنیم بیشتر تحقیق کنید.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رای تمام بافق و بهاباد به اقای صباغیان

بهاباد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۴:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هوشمند از بهاباد بودم جناب سایه باتون موافقم رای شهرستان بهاباد محمدرضا صباغیان کاندیدای بومی

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۶:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هیچ کدوم از کاندیداها دلسوز مردم نیستندوقت دلشون به حال خودشان می سوزد والسلام

بابک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام صباغیان خدا با توست انشاالله

رأی فقط صباغیان

صباغیان دوستت داریم جمعی از دانشجویان بافق

دايي رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۸:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بهترين انتخاب براي بافق و بهاباد صباغيان