صرفا جهت اطلاع و مقایسه…

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
دوشنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
افتتاح خوابگاه یاس مجتمع آموزش عالی اردکان


در آستانه سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مراسمی با حضور دشتی، معاون سیاسی امنیتی استانداری، تقوایی مدیرکل دفتر سیاسی استانداری، کمالی فرماندار، دکتر غفوری چرخابی رئیس مجتمع آموزش عالی اردکان و جمعی دیگر از مسئولین خوابگاه دخترانه یاس مجتمع آموزش عالی اردکان به دست خانم محمودی و آقای سالاری دو تن از فرزندان شهدای معزز و اعضای هیأت علمی این مجتمع، افتتاح شد.

این خوابگاه در زیربنای 1300مترمربع در 2 طبقه احداث گردیده و ظرفیت 150نفر را دارد.

بخشی از هزینه5میلیارد ریالی احداث و تکمیل این طرح از محل اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان و بخشی دیگر نیز از محل کمک های آقای عابدی از خیرین اردکانی پرداخت گردیده است.

………………………………………………

با حضور معاون عمراني استاندار يزد صورت پذيرفت:افتتاح پروژه هاي دهه مبارك فجر در شهرستان تفت

 

یزدفردا:معاون هماهنگي امور عمراني استاندار يزد در معيت امام جمعه، فرماندار، نماينده مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران دستگاههاي شهرستان تفت از برخي پروژه هاي اين شهرستان بازديد و به مناسب فرا رسيدن دهه مبارك فجر چند پروژه مهم را افتتاح كرد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، ” حيدر نوروزي” در ابتداي سفر به شهرستان با حضور در گلزار شهداي اين شهر به مقام شامخ شهيدان انقلاب اسلامي اداي احترام كرد. وي سپس با حضور در منزل شهيد  والامقام فلاح با خانواده معظم اين شهيد ديدار و گفتگو نمود.

معاون استاندار در ادامه اين سفر پس از  بازديد از درمانگاه خيري محمد رسول الله، باحضور در محل احداث مجتمع آموزشي فاطميه، اين مكان را افتتاح كرد . اين مجتمع آموزشي با اعتباري بالغ بر 17 هزار ميليون ريال به اتمام رسيده است.

افتتاح حوزه  حوزه علميه برادران و خواهران تفت، افتتاح خيابان 9 دي و كلنگ زني مسكن مهر جديد تفت در زميني به مساحت 15 هكتار  از ديگر رويدادهاي مهم اين سفر بود.

………………………………………

بیش از 6/7 میلیارد ریال سرمایه گذاری مخابراتی دردهه فجر سال جاری در شهرستان خاتم


همزمان با ايام الله دهه فجر 12 پروژه مخابراتي شهرستان خاتم با سرمايه گذاري بالغ بر 6 ميليارد و 700 ميليون ريال به بهره برداري رسيد.

در مراسم افتتاح این طرح ها كه با حضور بابايي معاون برنامه ريزي استانداري، حجت الاسلام رضايي امام جمعه هرات، شاه حسیني فرماندار اين شهرستان، مقوم مدير عامل شركت مخابرات و جمعي از مسئولين ادارات شهرستان خاتم برگزار شد، 12 پروژه مخابراتي اين شهرستان افتتاح و بهره برداري شد.

مقوم مدير عامل شركت مخابرات يزد در اين افتتاح با تبريك ايام الله دهه فجر شاخص هاي مخابرات استان را تشريح و در خصوص ارتباطات در شهرستان خاتم اعم از مناطق شهري، روستايي و جاده اي مطالبي را بيان نمود.

گفتني است اين پروژه ها شامل اجراي شبكه كابل مسكن مهر مروست، نصب و راه اندازي BTS امام باقر(ع)، جايگزيني سامانه BTSتلفن همراه كرخنگان، فتح آباد، شركت گوشت چاه وليعصر، بختياري، هنرستان كشاورزي، حاجي آباد و خوانسار و همچنين بهينه سازي ظرفيت اينترنت پرسرعت در كليه مراكز شهرستان و بهسازي فيبر نوري چاهك به شهرياري بوده است./

 

………………………………….

افتتاح 8 پروژه مخابراتي شهرستان ابركوه در دهه فجر


به مناسبت ايام ا.. دهه فجر 8 پروژه مخابراتي در شهرستان ابركوه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي مخابرات شهرستان ابركوه اين مراسم كه با حضور رضايي معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري، حجه الاسلام حسیني امام جمعه ابركوه ، برزگرزاده فرماندار، زارع ده آبادي نايب رئيس هيئت مديره مخابرات استان يزد و جمعي از مسئولين و مقامات محلي برگزار شد، 8 پروژه مخابراتی در اين شهرستان افتتاح شد.

اين پروژه ها كه با سرمايه گذاري بیش از 7 ميليارد و 600 ميليون ريال به بهره برداري رسيد شامل : احداث ساختمان مركز تلفن توحيد (مسكن مهر) ، اجراي شبكه كابل، تاسيس سوئيچ و اينترنت پرسرعت مركز تلفن توحيد ، اجراي كابل كشي مسكن مهر بهمن ،‌جايگزيني سامانه BTS ابركوه ، شمس آباد و شهر آباد ، بهينه سازي ظرفيت اينترنت پر سرعت مراكز ابركوه و توابع، توسعه زيرساخت داخل استاني مركز تلفن شهيد فلاحزاده ابرکوه و حصار كشي مركز تلفن اسفند آباد بوده است.

 گفتني است در اين مراسم حجه الاسلام حسیني در قالب ارتباط تلفني با فرزند همكار شهيد علي محمد فلاحزاده كه در مجتمع مسكونی مهر سكونت دارد پروژه هاي یاد شده را به صورت همزمان مورد افتتاح قرار داد.

………………………..

همزمان با 21 بهمن ماه 91
دیالیز، دانشگاه، مراکز تلفن و توانبخشی در لیست افتتاح دهه فجر طبس

 

طبس- سرپرستی یزدفردا: بیست و یکم بهمن ماه 1391 در شهرستان طبس با برنامه هایی ویژه گرامی داشته شد که از جمله آنها به افتتاح مرکز مخابرات مسکن مهر، افتتاح مرکز توانبخشی سالمندان، بهره برداری از 4 دستگاه دیالیز در بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی، افتتاح قسمت جدید اداری و نمازخانه شبکه بهداشت و درمان، افتتاح ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور، جشن تبلور انقلاب در شامگاه 21 بهمن و در میدان امام خمینی طبس و نیز نورافشانی را نام برد.

با حضور امام جمعه و فرماندار طبس، معاون توسعه مهندسي و عضو هيأت مديره شركت مخابرات استان يزد و جمعي از مسئولان اين شهرستان در محل مركز جديد الاحداث مخابرات مسكن مهر ، 10 پروژه مخابراتي كه با صرف 5 ميليارد و 590  ميليون ريال به ثمر رسيده است مورد افتتاح قرار گرفت.

در اين راستا مركز تلفن قدس واقع در مسكن مهر كه شامل احداث ساختمان با اعتبار 400 ميليون ريال،اجراي شبكه كابل با اعتبار 4000 ميليون ريال، تأسيس سويچ با 350 ميليون ريال هزينه و تأسيس اينترنت با اعتبار صرف شده به مبلغ 60  ميليون ريال و نیز مركز مخابرات ديهوك با هزینه ای بالغ بر 500 ميليون ريال و مراكز ADSL شهرستان و نيز پروژه نصب و راه اندازي سايت BTS عشق آباد و روستاهاي هودر، كريت، خرو عليا، پيكوه، حلوان و ملوند به صورت همزمان افتتاح و به طور رسمی به بهره برداری رسید.

همچنین طي مراسمي مركز توانبخشی سالمندان شفيق طبس با مجوز بهزيستي به صورت رسمي افتتاح شد که 54 زن و 52 مرد سالمند از خدمات اين مركز استفاده خواهند کرد.

در اين مركز خدماتي از قبيل پزشكي، روانشناسي، توانبخشي، آموزش ها و امور فرهنگي، اجتماعي، ورزش، شيوه زندگي سالم، پيشگيري از معلوليت ها و مشاوره مددكاري به سالمندان ارائه مي شود.

سپس مسئولان با حضور در بيمارستان شهيد سيد مصطفي خميني طبس از 4 دستگاه دياليز كه به تازگي تأمين شده است بازديد و مسئولان از بيماران دياليزي بستري در اين بيمارستان عيادت كردند.

براي تهيه اين 4 دستگاه که با پیگیری نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی و مساعدت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محقق گردید، يك ميليارد ريال هزينه شده است.

همچنين در مراسم افتتاح نمازخانه شبكه بهداشت و درمان اعلام شد براي احداث اين ساختمان و طبقه فوقاني كه به منظور توسعه مركز بهداشت ساخته شده است در مجموع با زيربناي 517 متر مربع اعتباري حدود 250 ميليون تومان هزينه شده است.

در ادامه برنامه های شنبه 21 یهمن 91 ساختمان جدید دانشگاه پیام‌نور مرکز طبس که کار احداث آن از سال 1387 آغاز شده بود در زمینی به مساحت 1 هکتار در فاز اول اين پروژه با اعتباري معادل 3 ميليارد ريال با كاربري امكانات آموزشي افتتاح شد.

مجموع اعتبار 4 هزار مترمربع فضای آموزشی، ورزشی و رفاهی دانشگاه پیام نور طبس به ارزش 10 میلیارد ریال پیش بینی شده است که در فاز دوم مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام‌نور مرکز طبس نیز با اعتبار اولیه 500  میلیون ریال در جوار ساختمان جدید این دانشگاه در حال احداث است که پس از بهره‌برداری آن، کار حصارکشی، محوطه‌سازی و احداث سردرب این دانشگاه نیز دنبال خواهد شد و احداث سوله ورزشی دانشگاه پیام‌نور مرکز طبس که 12 میلیارد هزینه دربر دارد، هم‌اکنون در حال اجراست.

برگزاری آئین جشن و سرور در میدان امام خمینی(ره) طبس با حضور مسئولان محلی و نیز مراسم نورافشانی توسط پرسنل منطقه انتظامی از دیگر برنامه های 21 بهمن در طبس بود که به طنین فریاد الله اکبر مردم بر فراز پشت بام ها و در خیابان های شهر متصل گردید.

گفتنی است، برنامه های 21 بهمن 91 در طبس با یک حاشیه همراه بود و آنهم برگزاری غریبانه رونمایی از اختراع “سیبل سه بعدی هوشمند” توسط یک جوان مخترع طبسی بود که متاسفانه بدلیل همزمانی با برگزاری جلسه عتبات عالیات مسئولان عالیرتبه شهر در این مراسم حضور نیافتند.

آئین رونمایی از اختراع جوان طبسی با حضور مسئول ستاد دهه فجر، مسئول دفتر نماینده مردم طبس، روسای ادارات ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی، راه و شهرسازی و فرماندهی گردان امام حسین(ع) و جانشین فرماندهی بسیج ناحیه طبس در تالار همایش های آستان مبارک برگزار شد.

البته نکته قابل تقدیر این مراسم فراموش شده، عدم دریافت وجه ورودی سالن میقات الرضا، توسط آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس بود که برای “حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی” این مهم محقق شده بود و مخترع جوان طبسی به طور رایگان از مجموعه مذکور استفاده نمود.

……………….

همزمان با دهه فجر؛

در سی و چهارمین سالروز جشن انقلاب شکوهمند اسلامی نخستین مدرسه تمام هوشمند خیری استان یزد در آموزشگاه دکتر احمد زارعزاده مهریز افتتاح شد.

به گزارش صبح مهریز؛ در سی وچهارمین سالروز جشن انقلاب شکوهمند اسلامی ، کلاسهای هوشمند آموزشگاه راهنمایی نمونه دکتر زارعزاده مهریز به عنوان یکی از مجهزترین مدارس راهنمایی استان یزد به سیستم هوشمند و پیشرفته ترین مدرسه از این حیث در مهریز، توسط فرماندار مهریز،مدیرعامل مجمع خیرین استان، مدیر آموزش و پرورش مهریزو مسئولین نوسازی مدارس استان  افتتاح گردید..

فرماندار مهریز در آیین افتتاحیه این طرح گفت: قطعا کیفی سازی امر آموزش و استفاده از فناوری های نوین موجب رغبت بیشتر دانش آموزان در فرایند یادگیری خواهد شد.

مهدی کیانی مقدم با اشاره به طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: راه‌اندازی مدارس هوشمند گامی در جهت رسیدن دانش‌آموزان به علم روز بوده که دولت به انجام آن اهتمام کامل دارد.

وی لزوم تحول در نظام تعلیم و تربیت، فراهم ساختن زیر ساختها از جمله هوشمند سازی مدارس در شرایط کنونی را ضروری دانست.

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این مراسم با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، ساخت و توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی در مهریز با جدیت دنبال می شود.

حسن حاضری افزود: هوشمند سازی مدارس در راستای تحول بنیادین درآموزش و پرورش که مد نظر مقام معظم رهبری و از تأکیدات وزیر آموزش و پرورش صورت گرفته و آموزش و پرورش مهریز نیز این امر را به عنوان یکی از برنامه های مهم آموزشی مد نظر قرار داده و اجرا نموده است.

در پایان این مراسم مدعوین و مسئولین با حضور در کلاسهای درس با چگونگی ارائه محتوای الکترونیکی به دانش آموزان آشنا شدند.

…………………..

با حضور رضایی معاون پشتیبانی و منابع انسانی استانداری
بهربرداری از استخر ذخیره آب مجتمع گلخانه ای هروک (ابرکوه)در ایام الله دهه فجر صورت گرفت
 

به گزارش روابط عمومی فررمانداری امروز 16 طرح عمرانی با حضور معاون توسعه مدیریت منابع انسانی استانداریزد، امام جمعه، فرماندار و مسئولان ابرکوه، با اعتباری معادل سه میلیارد و 900 میلیون تومان در حوزه های مختلف به بهره برداری رسید.

افتتاح خیابان شهید ولی در بافت فرسوده شهر ابرکوه به طول 214 و عرض 12 که از حدود چهار ماه پیش کار اجرای آن شروع شده بود یکی از این طرح ها بود.

بهره برداری از مرکز تلفن توحید (شهرک ولایت)، بهره برداری از استخر جهاد کشاورزی در مجتمع گلخانه ای هروک و بهره برداری از یک پروژه آبیاری تحت فشار نیز از دیگر پروژه هایی بود که امروز با حضور معاون استاندار یزد بهره برداری شد.

معاون توسعه مدیریت منابع انسانی استانداریزد نیز در حاشیه مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ایام دهه فجر، 333 طرح عمرانی در استان یزد به بهره برداری می رسد.

عباسعلی رضایی افزود: میزان اعتبار هزینه شده در مورد این طرح ها 294 میلیارد تومان است.

……………………..

بمناسبت ایام الله دهه فجر باحضور معاون سیاسی استانداری یزد
پروژه های عمرانی شهری وروستایی اردکان به بهره برداری رسید+تصاویر
از جمع 45پروژه قابل افتتاح ،امروز11پروژه در شهرستان اردکان با حضور مسئولین افتتاح شد
 

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز باحضور “حجت الاسلام حسینی”امام جمعه اردکان،”دشتی”معاون سیاسی و امنیتی استانداری،”تقوایی”مدیرکل سیاسی،”کمالی”فرماندار اردکان و جمعی از روسای ادارات و ارگانهای شهرستان اردکان در برنامه های  جداگانه 11پروژه عمرانی شهری و روستایی از جمع 45پروژه قابل افتتاح به بهره برداری رسید.

     معاون سیاسی استاندار در خاتمه برنامه های افتتاحیه در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر به ثمر رسیدن این پروژه ها در شهرستان اردکان و سایر نقاط استان و کشور را مدیون همت همه جانبه مردم و پیگیری مسئولین دانست و افزود:این اتفاقات خجسته در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی وبا رهبری داهیانه ولایت فقیه درکشور هروز درحال توسعه است و این بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است .

     “غلامحسین دشتی”در ابتدای حضور چند ساعته در شهرستان اردکان به اتفاق مسئولین این شهرستان در مراسم افتتاح سالن 1200نفره فجر اردکان شرکت کرد.

     به گفته”کارگر”رییس اداره ورزش و جوانان این پروژه دردوبخش سالن ورزشی چند منظوره  و ساختمان اداری با زیربناهای 1683متر مربع و 553متر مربع با اعتباری بالغ بر16373میلیون ریال ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفت.

     در ادامه،رمان افتتاح  مجتمع فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی اردکان باحضور مسئولین به دست امام جمعه اردکان چیده شد .”حاج اسماعیلی”رییس سازمان تبلیغات اسلامی اردکان در مراسم افتتاح این پروژه ضمن تقدیراز حمایتهای مسئولین دراحداث این ساختمان گفت:این پروژه در زمینی به وسعت1200متر مربع با زیربنای 840متر مربع در دوطبقه ساخته شده است که شامل فضای اداری،کتابخانه تخصصی درحوزه دین،کافی نت،سالن کنفرانس،نمازخانه،کلاس آموزشی و مهمانسرا می باشدو مبلغ 538میلیون ریال از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به شهرستان اردکان برای اتمام آن هزینه صرف گردیده است .

     در ادامه برنامه افتتاح پروژه ها در شهرداری اردکان، دیتا سنتر شهر الکترونیک اردکان بطور رسمی باحضور مسئولین استان و شهرستان راه اندازی شد .

     به گفته “مروتی”شهردار اردکان با افتتاح این دیتا سنتر پروژه شهرالکترونیک اردکان مراحل پایانی تامین زیرساختها را طی می کند .این سیستم شامل پورتال شهر الکترونیک،سامانه ارتباط مردمی 137،سامانه راهنمای نزدیک من،فروشگاه اینترنتی،بنگاه کاریابی،صفحات زرد و…می باشد که هریک در زمینه تحقق اهداف شهر الکترونیک ابزاری اساسی است و بسیاری از امور شهرداری نظیر پرداخت عوارض و…از طریق این سیستم به راحتی و بدون مراجعه حضوری قابل انجام است.برای اجرای این طرح مبلغ 1میلیارد ریال از اعتبارات شهرداری هزینه شده است .

     پروژه احداث دیوار ساحلی غفور آباد به طول 1400متر و با هزینه 1میلیارد ریال و همچنین تکمیل پاده رو سازی خیابان امام رضا(ع)به طول 1200متر مربع و اعتباری بالغ بر 5/1میلیارد ریال از دیگر پروژه های شهرداری اردکان بود که امروز به بهره برداری رسید.

     در ادامه، باحضورمسئولین  در شهرک صنعتی اردکان از 2طرح صنعتی وابسته به جهادکشاورزی شهرستان اردکان  بطور رسمی بهره برداری بعمل آمد .طرح توسعه خلال پسته و بادام با اعتبار7000میلیون ریال با تولید سالانه 180تن واشتغالزایی12نفر بصورت امانی، از محل تسهیلات فنی و اعتباری جهادکشاورزی وسپس طرح توسعه کارخانه شیر پورانا شامل تولیدی پنیر پیتزا با اعتبار2500میلیون ریال از محل تسهیلات فنی و اعتباری  ،میزان تولید350تن در سال و اشتغالزایی 8نفر افتتاح شد.

     بهره برداری از استخر15000متر مکعبی ذخیره آب کشاورزی در روستای مزرعه نو پروژه دیگری بود که با حمایت جهاد کشاورزی امروز به بهره برداری رسید ..”وطنخواه”رییس جهاد کشاورزی اردکان در مراسم افتتاح این پروژه گفت:برای ساخت این استخر مبلغ1800میلیون ریال از ماده 12اعتبار دهیاریها هزینه شده است .

     وی افزود پروژه احداث کانالهای ابیاری محدیه چاه افضل و دم کفتار با میزان اعتبار3500میلیون ریال بطول18کیلومتر و همچنین ساخت استخرهای تنظیمی در این روستاها به مبلغ 900میلیون ریال و با حجم15000متر مکعب واحداث راه های دسترسی به مزارع این مناطق با اعتبار400میلیون ریال جمعا بطول 8کیلومتر از دیگر طرح های روستایی جهاد کشاورزی است که بمناسبت دهه فجر افتتاح و دراختیار روستاییان قرار گرفته است.

     در ادامه برنامه های امروز ،یازدهمین کتابخانه عمومی شهرستان اردکان به همت خیری و پیگیری و تجهیز توسط اداره کتابخانه های شهرستان اردکان درمحل مجتمع فرهنگی مذهبی،روستای مزرعه نو گشایش یافت.

     “پایدار”رییس اداره کتابخانه های عمومی اردکان در این خصوص گفت:این کتابخانه به همت خیر بزرگوارجناب آقای “طباطبایی”ساخته و دراختیار این اداره قرار گرفت که درحال حاضر با داشتن نزدیک به 2000جلد کتاب و فضای مطالعه به وسعت200متر مورداستفاده مردم روستا قرارگرفته است .

     وی گفت مبلغ 80میلیون ریال توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان صرف تجهیز این مکان شده است.

      معاون سیاسی استاندار درخاتمه سفر به شهرستان اردکان در معیت سایرمسئولین  پروژه خوابگاه دخترانه یاس را درمحل دانشگاه اردکان افتتاح کرد.

     “دکتر غفوری”رییس مجتمع آموزش عالی شهرستان اردکان در این آیین افتتاحیه گفت:این خوابگاه با زیربنای 1300متر مربع دردوطبقه و1500نفر ظرفیت مشتمل بر22اتاق با امکانات کامل برای دختران دانشجو ساخته و به بهره برداری رسیده است .

     وی افزود:بخشی از هزینه های ساخت از محل کمکهای خیر بزرگوار جناب آقای”عابدی”تامین شده و بقیه از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری هزینه گردیده است .

     درپایان فرماندار اردکان درمصاحبه با خبرنگار صدا و سیما افتتاح این پروژه در ایام الله دهه فجر را مایه برکت و سرور برای مردم این شهرستان دانست و ازهمکاری و مساعدت آحاد مردم و همچنین تلاش مجموعه دولتی برای اجرای این پروژه ها تقدیر نمود.

     گفتنی است برای مجموع 45پروژه قابل افتتاح در ایام الله دهه فجر در اردکان مبلغ121میلیارد ریال از اعتبارات شهرستان هزینه گردیده است.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
اذر سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۶:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از بافق خبری نیست طرح های دهه فجر کی افتتاح می شود شاید صد سال دیگه

رضا دهقانزاده بافقی(رخصت) سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۷:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ودر بافق …..

تابعد… رخصت

حسن پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۹:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پس بافق و بهاباد چي؟؟؟!
مگه اين دوتا جزء استان يزد نيستن؟
مگه قرار نبود معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار جهت افتتاح پروژه هاي دهه فجر در اين دو شهرستان حضور پيدا كنه؟
آيا بهتر نبود با عدالت! مسئولين گوشه چشمي هم به اين دو شهرستان مي شد كه حالا مجبور نباشن به خاطر افتتاح چند پروژه (!!!) مانند لوله گذاري زمين هاي كشاورزي خجالت بكشن كه در اين دو شهرستان بيايند؟
البته اگه خجالت مي كشيدند كه يه كاري مي كردن!
ككشون هم نميگزه!!!

بهار جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۹:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در بافق حضور پیدا کنند که چی رو افتتاح کنن حسین آقا بی خودی این جاده خطرناکم بیان