اردوی تیم فوتبال نونهالان ایران در بافق آغاز شد

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۴ بهمن ۱۳۹۱

 رییس هیات فوتبال استان یزد گفت: اردوی آماده سازی تیم فوتبال نونهالان زیر 14 سال ایران در مجموعه ورزشی شرکت سنگ آهن شهرستان بافق در استان یزد آغاز شد.

ˈمحمدحسین رسول زادگانˈ  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردو به مدت پنج روز و به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: در این اردوی آماده سازی، 23 نفر از بازیکنان زیر 14 سال پسر تمامی استان های کشور، تمرینات مختلف را سپری می کنند.

رییس هیات فوتبال استان یزد خاطرنشان کرد: تیم فوتبال نونهالان ایران، خود را برای حضور در مسابقات آسیایی آماده می کند که سال آینده برگزار می شود.

رسول زادگان گفت: از استان یزد هم ˈعارف فتاحیˈ عضو تیم باشگاه سنگ آهن بافق در تیم نونهالان کشورمان عضویت دارد.

وی، برگزاری اردوهای آماده سازی بازیکنان فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی را در تمامی رده های سنی در استان یزد و برای گسترس فوتبال پایه این استان خیلی موثر دانست


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
Ali _dar panah hagh سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۲:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیریت بافق فردا…انچنان افسوس خوردم که چرا در سایت خبری خود این خبر را باعنوان خبر افتخاری نگذاشته اید ….شما که حرف از بافق و بافقی میزنید حتی یک عکس از این بازیکن نگذاشته اید …بخدا خجالت داره-برا همه شما داد میزنید حالا که بچه بافقی رفته تو تیم ملی هیچکار نکرد هاید تنها کاری که میتونستید بکنید بگید افتخاری برای شهرمان همین و همین وای بر این روزگار ….