پروژه هایی که در سفر رئیس جمهور به یزد افتتاح خواهد شد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
شنبه - ۲۸ بهمن ۱۳۹۱

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد،”محمد رضا فلاح زاده”،گفت: در جریان سفر رییس جمهور1200 واحد مسکن مهر ویلایی و پست و خط 400 کیلوولت برق در شهرستان طبس به بهره برداری می رسد.
استاندار یزد افزود: 13 پروژه صنعتی در شهرستانهای یزد، صدوق و اردکان نیز مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی افزود: دو نیروگاه سیکل ترکیبی با ظرفیت 324 مگاوات و هزینه 530 میلیارد تومان،99 کیلومتر بهسازی و بازسازی جاده طبس،72 کیلومتر کمربندی حلقوی میبد و اردکان از دیگر پروژه های مورد بهره برداری در سفر رییس جمهور است.
عالی ترین مقام اجرایی استان یزد، با اشاره به تصویب4 هزار و 48 طرح در زمینه توسعه بخش کشاورزی و اعطای تسهیلات بانکی به این طرح ها، از افتتاح 1600 طرح کشاورزی در حوزه واحدهای تولیدی دام و طیور، صنایع تبدیلی ،آبیاری تحت فشار و… در شهرستانهاي مختلف استان خبر داد و گفت: میزان اشتغالزایی این طرحها 1700 نفر می باشد.
فلاح زاده اظهار داشت: فردا 30 روستا در سطح استان از نعمت گاز برخوردار می شوند.
استاندار یزد افزود: قبلا 5165 واحد مسکن مهر در استان یزد مورد بهره برداری قرار گرفت و فردا نیز 8 هزار و 24 واحد مسکن مهر در 11 شهرستان افتتاح می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمود شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای استاندار یادتان رفت اسمی از بافق ببرید

مجتبی شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آب شیرین کن بافق و دیجیتال بافق را یادشان رفته !!!

بافقی شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۴:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای احمدی نژاد الان دیګر وقت ان نرسیده متوجه بی عدالتی فاهش در استان یزد ‍‍بشویدږږږ

محمد حسین شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۸:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

طرحهای در دست اجرا در شهرستان بافق:بردن روزانه چندین هزار تن سنگ اهن به بیرون از بافق جهت رشد واحدهای فولادی مافیای فولاد. تجهیز معادن برای بردن سنگ بیشتر. رقابت جهت بردن سنگ های تزیینی بیشتروازبین بردن محیط زیست شهرستان.اجرا کردن طرح فولاد بافق در چندصد سال اینده و غصب معادن دست نخورده با زدوبند سیاسی ولابی روسا . در پایان کوچ دسته جمعی مردم شهرستان بافق به سایر نقاط کشور