نشست صمیمی فرمانداربافق با اصحاب رسانه بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۱ اسفند ۱۳۹۱

اصحاب رسانه بافق در فضایی صمیمی کم و کیف اطلاع رسانی شهرستان را با فرمانداربافق و معاون وی مورد بررسی قرار دادند.

11000

در این جلسه که به دعوت فرماندار بافق در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، مهدی دهقان خاوری با باز کردن فضایی برای ارائه نقدهای سازنده اصحاب رسانه ابراز امیدواری کرد با تشکیل مستمر این جلسات بصورت هر 10 روز یک بار اهم خواسته های مردم که در رسانه های جمعی به عنوان نماینده افکار عمومی  درج می شود،بررسی و پاسخگویی شود.

11001

مهدی خاوری رغبت مردم و مسؤلین بافق برای خواندن مطالب درج شده در رسانه های مجازی و مطبوعات محلی را بسیار خوب عنوان و از تلاش خود برای درخواست از مسؤلین شهرستان برای ارتباط بیشتر و پاسخگویی به رسانه ها و افکار عمومی سخن گفت.

خاوری ایجاد روحیه امید و فرهنگسازی در کنار اطلاع رسانی شفاف را توقع خود از رسانه ها عنوان کرد.

فرماندار بافق که خود ید طولایی در رسانه و خبرنگاری دارد برنامه های خود برای افق 1404 بافق و بالا بردن برند این شهرستان با شناساندن بیش از پیش این شهرستان در استان و کشور و نیاز به همت رسانه های جمعی را عنوان و خواستار بالا بردن افق نگاه خبری از سطح شهرستان به کل استان و کشور شد.

در ادامه این جلسه مدیران مسؤل و خبرنگاران رسانه های بافق نقطه نظرات و پیشنهادهای خود در بهبود اطلاع رسانی در شهرستان را با فرماندار و معاون وی در میان گذاشتند.

توجه ویژه به نقش رسانه در فرهنگسازی، نقش پاسخ مسؤلین به افکار عمومی درج شده در رسانه ها و ایجاد حس اعتماد و امید به آینده،انتقاد از کمرنگ بودن افتتاحیه های عمرانی و زیرساختی در دهه مبارک فجر،لزوم توجه بیشتر به موضوع گردشگری و تامین اعتبارات و ایجاد زیرساختهای جذب توریست برای شناساندن بیش از پیش بافق،نیاز به تغییر نگاه مردم در تاثیر بخش خصوصی در پیشرفت و آبادانی شهر،تشکیل نشستهای  رسانه ای در ادارات مختلف،حمایت معنوی از رسانه و درخواست سعه صدر بیشتر از طرف مسؤلین در قبال مطالب مطرح شده در رسانه ها از اهم مطالب بیان شده در این نشست صمیمی بود.

شایان ذکر است در حاشیه این جلسه به اتفاق آراء  محمد علی قاسم زاده (سردبیر بافق فردا) به مدت 6 ماه به عنوان نماینده اصحاب رسانه بافق برای شرکت در جلسات رسانه ای مرکز استان انتخاب شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای قاسمزاده تبریک میگویم موفق باشید

ناشناس چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۹:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقاي قاسم زاده
اين انتخاب بجا را تبريك مي گويم. اميدوارم با وجود جنابعالي مسائل و مشكلات بافق در استان مطرح و راهكارهاي آن بررسي شود