دفتر کاربنده در فرمانداری برای ارائه پیشنهادات ونظرات سازنده به روی مردم باز است

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
چهارشنبه - ۲ اسفند ۱۳۹۱

علی اصغر رنجبر، معاون فرماندار بافق متولد ۱۳۵۱شمسی و دارای مدرک تحصیلی لیسانس برق ازدانشکده فنی شهید چمران کرمان در گفتگو بابافق فردا تجربیات وسابقه کار۲۰ساله خودرا بدین نحو تشریح کرد:
بنده در سال ۱۳۷۵به استخدام آموزش و پرورش بافق در آمدم و مدت ۱۶ سال در این اداره با کارهای اجرایی متفاوتی مانند هنرآموز(دبیرفنی) ، معاون فنی ومدیر به مدت ده سال در هنرستان فنی باهنر، کارشناس مسئول آموزش دوره های تحصیلی ومعاون آموزشی آموزش و پرورش را تجربه کردم ودر عرصه فرهنگی نیز مدیر مسئول کانون فرهنگی وهنری نبوت و مسئول کتابخانه طلبه شهید حسن رنجبر با بیش از ۵۰۰۰جلد کتاب را بر عهده دارم.
معاون فرماندار بافق با اشاره شناخت خوبی که ناشی از ارتباط مستقیم با مردم به دست آورده، گفت :
در کار های اجرایی گذشته عقیده ام براساس کیفیت کار بود ودر این راستا ضمن استفاده از تجربیات افراد توانمند، جهت بهره بهتر توجه خاصی به افراد مستعد خصوصا جوانان داشتم و در حال حاضر پیگیری مشکلات داخلی شهرستان ، پاسخگویی به مردم و سرو سامان دادن به کارهای داخلی فرمانداری را برعهده دارم که امیدوارم با یاری خداوند به نحو احسن آنان را انجام دهم.
وی ادامه داد: فرماندار جهت داشتن فرصت برای پیگیری کارهای کلان شهرستان بافق اختیاراتی مانند پیگیری مسائل و مشکلات ادارات و مسئولیت کمیته های مختلفی که در فرمانداری تشکیل می شود را به بنده تفویض کرده تا راحتر قادر به حل مشکلات باشیم.
علی اصغر رنجبردر پایان خاطر نشان کرد:
مسئولین باید پاسخگو باشند چون مردم برگرفته ازسرمایه های مملکت اسلامی هستند تا با انتقاد های سازنده پیشرفت وتعالی را برای کشوربه ارمغان بیاورندولذا دفتر کاربنده در فرمانداری برای ارائه پیشنهادات ونظرات سازنده به روی مردم باز است چراکه جهت هر گونه پیشرفت و آبادانی پیگریهای مجدانه مردم ومسئولین را می خواهد وانشاءالله به دور از سیاست زدگی و حاشیه پردازی همواره در خط ولایت مسئولیت خطیری را که نزد ما به امانت گذاشته شده به سرانجام برسانیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای رنجبر فکری برای ریگهای صادق اباد بردارید چون دارنند این طبیعت زیبا را از بافق میگرنند

SOL پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۸:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر بسیجی موفق باشی

دلسوز پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۳:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

موفقیت جنابعالی را از ایزد منان خواستارم

محمود پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۴:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسیجی دلاور خسته نباشید انشاالله موفق باشید

مهدی پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۶:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امید واریم این انتخاب جهشی برای ساختن آینده بافق باشد

حمید جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۹:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بسیجی عزیز سابقه 10 ساله جانشینی پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدا وهم اکنون فرمانده آن پایگاه که جزء سابقه درخشان شماست را نگفتید به هرحال ما بسیجیان نیز از شما حمایت میکنیم موفق باشید هرچه شما کردید خانواده معظم شهدا و ایثارگران

رضا جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب رنجبر . خواهشا فکری برای مدیریت فرهنگی بافق برداربد. چرا باید امر مهم فرهنگ که بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده غافل شویم…..؟؟؟!!

محمدعلي جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۲:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

منم با نظر رضا موافقم بهتر است كه تجديد نظري در برخي مديريتهاي شهرمون بافق داشته باشيم. بزرگترين اتفاق فرهنگي استان قراره در بافق انجام بشه ولي بعلت ضعف مديريتها هنوز با اينكه يكماه بيشتر تا كنگره وحشي نمونده هيچ خبري نيست!

شهید جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باعرض سلام وخسته نباشید پیگیر معدن انومالی شمالی حتما باشید تااردکان ازما نگرفتند به شهردار بگوئید خ مسجد جامع خ مهدیه زودتر تمام شد م امام حسن مجتبی ک خیلی نمای زشتی دارد پیگیر زود گاز وجاده بافق دست شمادرد نکند موفق باشید

ناشناس جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه حميد
دولت موظب به خدمات رساني به تك تك افراد جامعه مي باشد

اقاي مهندس رنجبر اگر شما بتوانيد فولاد بافق را زنده كنيد كلي از مشكلات شهر را بر طرف كرده ايد