انتصاب

دسته: عمومی
۱۱ دیدگاه
پنج شنبه - ۳ اسفند ۱۳۹۱

علی محمد رنجبر بافقی به سمت سرپرستی شهرک آهنشهر منصوب شد.

در راستای اهمیت دادن به توانایی جوانان در پیشبرد اهداف شرکت سنگ آهن و طی حکمی از طرف مدیر عامل این شرکت ،علی محمد رنجبر بافقی به سرپرستی شهرک آهنشهر منصوب شد.

بافق فردا ضمن تشکر از حسن نظر و اعتماد محمد جواد عسکری به یکی از اعضاء هیات تحریریه این پایگاه خبری برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون و برای همکار عزیزمان سربلندی و توفیق خدمت صادقانه آرزومند است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
khodabakhshi پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۶:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تبریک به آقای رنجبر از حسن اعتماد مدیریت محترم به نیروهای جوان و قرارداد معین شرکت ، کمال تشکر و قدردانی را داریم صادقانه کار کردن در کنار یکدیگر ارزشمند بوده که منافع جمعی را به دنبال دارد و آن چیزی که همیشه باقی می ماند دوستی و صادق بودن در کارها می باشد.

مهدی پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۶:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای مهندس رنجبر عید نوروز نزدیک است انشاءالله کاری که به جنابعالی سپرده شده به نحو احسن از پس آن بر بیایید

قراردادی پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

می گویند نمی توان به نیروهای قرارداد معین پست داد .
دیدیم که شد.

یک نفر جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۲:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
ضمن آرزوی موفقیت و شادکامی برای جناب آقای رنجبر جا دارد از آقایان مهندس جواد شفیعی سرپرست وقت و آقای سهراب جعفری کیا ناظر آبفا و آقای داوددانشی ناظر برق شهرک اهن شهر که در چند سال گذشته تمام تلاش خود را برای آبادانی این شهرک کشیده اند تشکر ویژه به عمل بیاوریم.

sol جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۸:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیر عامل شرکت تعاونی اعتبار ثامن کارگران مبارکتان باد

امیر جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۹:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تسکر از حسن اعتماد وانتخاب آقای عسکری امیدواریم چند عیدی دیگر از این دست ازایشان داشته باشیم من مطمئنم با نیرو وفکر جوان میتوانیم بافق را متحول کرد البته با پشتوانه تجربه کرانبهای بزرگان

عباس جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۶:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقاي مهندس علي محمد رنجبر
انتصاب شما را بعنوان شهردار آهنشهر نبريك عرض نموده اميدواريم كه جنابعالي بتوانيد با عملكرد خوبتان در شهرك اهنشهر به اين اعتماد مديرعامل محترم شركت سنگ اهن پاسخ خوبي بدهيد . انشاء الله

محمد حسین جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۹:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای مهندس رنجبر امیدواریم در این پستی که گرفته ای موید باشید

peivand شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۸:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تبریک به آقای رنجبر و تشکر از مدیرعامل محترم .امید نیروهای قرارداد معین شرکت اینست که آقای رنجبر در اولین پست حساس شرکت که به نیروهای قراردادمعین داده شده موفق و موید باشند تا در آینده نزدیک دیگر نیروهای قرارداد معین نیز که مستعد هستند بتوانند به طور شایسته در خدمت شرکت و نیروها باشند و بازوی توانمند مدیریت محترم بود و باشند .چرا که این افراد هم در تمام زمینه های فنی و در راستای خط مشی شرکت حرف برای گفتن دارند.

دهستانی (ز) شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۸:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام صمیمانه تبریک میگم

ناشناس شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۵:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از دغدغه هایی که ذهن نیروهای برق وابرسانی اهنشهر رامشغول کرده فنی نبودن عنوان شغلی انهاست که امیدواریم با توجه به نوع کار این بچه ها این موضوع را اقای رنجبر پیگیری کرده وبه نتیجه برسانند.
موفقیتشان را ارزومندیم.