مذاكره ایران با آمریكا ، لطمه زدن به بیداری های اسلامی است

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
۲ دیدگاه
شنبه - ۵ اسفند ۱۳۹۱

 

 

 

 

به گزارش روز جمعه ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ‘سید جواد سلیمانی’ در خطبه های نمازجمعه این هفته بافق افزود: تحقق یافتن مذاكره باشیطان بزرگ برگ برنده ای برای آمریكای جهانخوار محسوب می شود.

امام جمعه بافق تصریح كرد: این مذاكره تمامی بیداری های اسلامیِ به وجود آمده در منطقه را خنثی می سازد و سبب می شود كه آمریكا به ابرقدرت بودن خود باور داشته و به آن افتخار كند.

وی با اشاره به مطرح كردن بحث مذاكره ایران با آمریكا گفت: علت پیدایش طرح مذكور ، این است كه آمریكا به دنیا اعلام كند كه ایران با وجود 34 سال دشمنی با غرب امروز می خواهد با ما مذاكره كند.

خطیب جمعه بافق اضافه كرد: آمریكا در خیال شوم خود فكر می كند حمهوری اسلامی حاضر است سیطره او را بپذیرد غافل از اینكه ملّت ایران در مقابل خون پاك شهیدان مسئول هستند و هرگز این ارزشهای انسانی را پایمال نخواهند كرد.

سلیمانی همچنین به اختلاس های میلیاردی در كشور اشاره كرد و افزود: اگر این فساد اقتصادی رخ نمی داد ، فشارهای كمتری به قشر آسیب پذیر جامعه وارد می شد.

وی تصریح كرد: دستگاه قضا با هوشیاری ونكته سنجی این فساد راپیگیری كرده و عوامل آن را به سزای اعمالشان می رساند.

امام جمعه بافق در بخش دیگری از سخنانش گفت:اگر انسان بخواهد كانون زندگی تشكیل دهد ، می بایست در تمامی زمینه ها اعم از اخلاقی ، سِنی ، جنسی و فرهنگی وجه تناسب با طرف مقابل را در نظر بگیرد.

وی همچنین با اشاره به نوع پوشیدن لباس در جامعه خاطرنشان كرد: باید لباسی پوشید كه در جامعه اسلامی متداول باشد.

گرامیداشت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س) و تشابه زیارت ضریح ایشان با روش زیارت حضرت فاطمه زهرا (س) ، نكو داشت روز امور تربیتی، توجه به اعتقادات دینی جوانان، و گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان بنیانگذاران طرح امور تربیتی از دیگر مباحثی بود كه حجت الاسلام سلیمانی در خطبه های نماز جمعه امروز بافق مطرح كرد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
همايون یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تهديدات اردكان براي ما بدتر از تهديدات امريكا است

همايون یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تكليف ما در بافق حل مشكلات شهر است
مسائل كلان كشور مسوولين ديگري دارد