پی گیر زیرساختهای توسعه بافق خواهیم بود/بافق پتانسیل بالایی در گردشگری دارد

دسته: اقتصادی , محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری
یک دیدگاه
یکشنبه - ۶ اسفند ۱۳۹۱

هفته گذشته تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی سفری به یزد داشتند. شهرستان بافق، نیز میزبان تنی چند از این نمایندگان و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس بود، در فرصت بدست آمده «بافق فردا» گفتگوهایی با بعضی از این نمایندگان ترتیب داد که به اطلاع خوانندگان گرامی می رسد.

11

عبدالکریم رجوی، نماینده استان گلستان در گفتگو با «بافق فردا» ضمن تشکر از میزبانی مردم استان یزد، عنوان داشت: بنده نخستین بار در این شهرستان  حضور یافتم ولیکن در مطالعات نظری اینطور قلمداد می کردیم که یکی از مهمترین شهرها و ذخایر معدنی کشورمان در بافق اسقرار پیدا کرده، ولی متاسفانه فکر میکنم که از نظر تاسیسات و زیرساخت هایی که می تواند به پیشرفت  شهربافق کمک کند هنوز خیلی توجهی نشده و  در این زمینه صحبت هایی با برخی مسئولین شهرستان داشتیم و پیگیر خواهیم بود.

14

وی افزود:  صنایعی  در اینجا وجود دارد که بدلایلی از جمله سوء مدیریت ها و برخی دیگر مسایلی که در این حوزه وجود دارد راه اندازی نشده در مجلس و کمیسیون پیگیر خواهیم شد تا انشاا… مشکلات صنایع حل و راه اندازی شود.

20

نماینده استان گلستان با اشاره به مشکل آب در بافق، عنوان داشت: اگر این مشکل جدی حل شود زمینه ساز بسیاری از صنایعی است که می تواند در اینجا فعالیت کنند

16

وی که در کمپ گردشگری شهید برزگری (ریگ های روان صادق آباد) حضور یافته بود، افزود: استان یزد و شهرستان بافق همچنین در حوزه گردشگری نیزمی تواند از قطب های گردشگری  کشور باشد و ما به عنوان نماینده مردم در مجلس باید تلاش کنیم  مناطق گردشگری کشور از لحاظ رفاهی و سایر امکانات توسعه و گسترش پیدا کند تا در زمینه جذب گردشگر داخلی و خارجی موفق عمل کنیم .

13


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
peivand دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۸:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن خوشامد گوئی:تو رو خداشما که در صحبت های در گوشی خودتون هم اقرار میکنید که در حق بافق و بافقی اجحاف شده با دیدن گوشه ایی از ذخائر معدنی خوهید فهمید که استعداد منطقه ایی بافق چقدر است.لطفا در زمینه آبادانی و احقاق حق مردم مظللوم بافق هم تلاش کنید تا در آخرت جوابگوی آمار بالای اعتیاد و فساد نباشید.تا زمانی که خبر از مسائل نداشتید تکلیفی هم نداشتید اما حالا……..
سوء مدیریت ها را در سنگ اندازیهای مسولان استانی جستجو کنید.