این سرزمین قابلیت هایی زیادی برای تبدیل شدن به یک قطب صنعتی دارد

دسته: اقتصادی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۷ اسفند ۱۳۹۱

ابراهیم نکو، نماینده  بهارستان و رباط کریم در گفتگوی با «بافق فردا» ضمن ابراز خرسندی از دیدار از شهرستان بافق، عنوان داشت:هر قطعه ای از این سرزمین اسلامی ما یک مزایا و ظرفیت هایی دارد که متناسب با آن باید سرمایه گذاری کرد، بافق با توجه به سوابق درخشان و قدمتی که دارد و منابع طبیعی ناشناخته ای دارد  و بنده فکر میکنم در دل این سرزمین گنج هایی نهفته است که پیدا کردنش می تواند  کشور را در زمینه های مختلف بویژه  اقتصادی توسعه  دهد.

18

 وی افزود:این سرزمین قابلیت هایی زیادی برای تبدیل شدن به یک قطب صنعتی دارد اما هزینه هایی نیز در پی دارد و دولت مردان باید به فکر آن باشند و باید بدانند اگر در این مناطق سرمایه گذاری صورت بگیرد، چندین و چند برابر آن در مدت کوتاهی جبران  شده و از آن بهره برداری می کنند و این می تواند برای افق کشور ما خوب باشد.

 این عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به پیگیری های نمایندگان استان یزد، ادامه داد: ابتدا نماینده های این منطقه باید قابلیت های و استعدادهای این مناطق خوب را در کمیسیون های مختلف از جمله کمیسیون اقتصادی بیان کنند.

ابراهیم نکو، در پاسخ به سوالی در خصوص اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها، گفت: قانون هدفمندی یک قانون بسیار زیبایی است و همه توافق دارند این قانون بایستی اجرا شود اما از انجایی که فاز اول بدرستی اجرا نشد و نواقصی داشت از جمله اینکه؛ سهم تولید به درستی ادا نشد و لذا بخش اقتصاد را با چالش مواجه کرد،  تشخیص دادیم اجرای آن  می تواند برای جامعه مخرب باشد و لذا باید تحمل کنیم و با اندیشیدن تمهیدات مناسب در فضایی آرام  فاز دوم قانون هدفمندی اجرا شود.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی، همچنین تصریح کرد: اگر قانون هدفمندی یارانه ها به درستی اجرا شود نتایج خوبی را بدنبال خواهد داشت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

40 نفر خبر را خواندند وكسي نظري نداشت
لا اقل يكي تشكر ضرر نداشت

ساعد سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۹:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب شدی گفتید خودمان نمیدانستیم