مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق جویای احوال حجت الاسلام میرغنی زاده شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۱

به گزارش خبرنگار آهن، محمد جواد عسکری مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی شامگاه (پنجشنبه 10 اسفند) با حضور در بیت حجه الاسلام سید جواد میرغنی زاده بافقی، از وی عیادت کرد و در جریان سلامتی و مراحل درمان ایشان قرار گرفت و برای بهبودی کامل ایشان از درگاه اقدس باریتعالی شفای عاجل را مسئلت نمود، در این دیدار مدیر روابط عمومی و تنی چند از معتمدین شهر نیز مدیر عامل شرکت را همراهی می کردند.

123

 حجه الاسلام میرغنی زاده ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیریت شرکت شرکت سنگ آهن مرکزی در بیت معظم له با گرامیداشت یاد و نام زنده یاد مهندس محمد دهستانی بافقی، گفت : مدیران عامل بومی شرکت همواره گام های مثبت و ارزنده ای را برای این مردم و شهر محروم بافق برداشته اند که شایان تقدیر و توجه است .

میرغنی زاده، در ادامه با اشاره به خدمات ارزنده  محمد جوادعسکری در طول مدت اندکی که از مدیریت وی بر شرکت سنگ آهن مرکزی می گذرد اظهار داشت : توان مدیریتی بالا، اخلاق شایسته، تسلط بر مجاری امور شرکت و سخت کوشی آقای عسکری باعث شده تا دامنه اعتماد مردم و مسؤلین نسبت به ایشان افزایش یابد و هم اکنون ما شاهد تغییر مسیر بافق از یک قطب معدنی به سوی پیشرفت چند جانبه هستیم و این امر خطیری است که همه باید قدردان وی باشند .

حجه الاسلام میرغنی زاده در پایان با بیان بخشی از نصایح امام علی (ع) خطاب به مالک اشتر، تصریح کرد : مایه خشنودی است که امروز فرزندان لایق و دینی بافق با تأسی به امام و مقتدای خود به بهترین وجه مدیریت این مجموعه را در دست دارند و شبانه روز در پی حل مشکلات مردم و تأمین آتیه آیندگان هستند .

 محمد جواد عسکری نیز در این دیدار با تشکر از حسن عنایت حجه الاسلام میرغنی زاده، عنوان داشت: چراغ راه و پشتوانه و دلگرمی همه مدیران ما همراهی و نصایح راهگشا و دلسوزانه و پدرانه علماء و روحانیت و علی الخصوص حضرتعالی است که همواره ما را در ادامه راه خدمت به مردم و نیز پیشبرد اهداف و توسعه و عمران شهر همراهی نموده اید و یقیناً سلامتی وجود امثال شما بزرگواران میتواند ما را در طی این طریق که یقیناً مرضی رضای خداوند نیز هست ، پشتوانه مؤثری باشد .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۱۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۸:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اين ها كارشايسته وارزنده اي است انشاء الله كه به زودي اين روحاني ارزشمندواين مديربومي دلسوزسلامتي كامل خودرابدست بياورند

محمد حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۹:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوند بیامرزد برادران میرغنی زاده و بقای عمر ایشان را از خداوند منان طالبیم