سخت کوشی ، تخصص و تعهد معیار انتخاب سید ابراهیم حسینی برای سمت بخشداری بود

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در مراسمی که با حضور امام جمعه ، مدیر کل سیاسی وانتخابات استانداری ، فرماندار و دهیاران و اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی بافق حضور داشتند بخشدار مرکزی بافق معرفی شد.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری یزد با تاکید بر استفاده از ظرفیتهای مدیران جوان در کارهای اجرایی کشور گفت: انجام کارهای اجرایی نسبت به کار سیاسی و اجتماعی بسیارآسان و راحت است که دوران مدیریتی بخشدار مرکزی سابق بافق نشان از موفقیت مدیران جوان ( محمد علی صمیمی) در انجام کارهای دشوار بخصوص حوزه سیاسی دارد.

“مهدی تقوایی” با اشاره به شرایط خاص و استراتیژیکی کشور ایران در منطقه و جهان خاط نشان کرد : علت حساس بودن شرایط ایران دگرگونی در مسیر تاریخ منطقه است .

وی افزود: انقلاب ما در حال دگرگونی تاریخ است ، ما ملتی هستیم که مسیر تاریخ را تغییر داده و می دهیم ، این نظام تمدن ساز شده و الگویی شده برای دنیا.

به گفته تقوایی هر لحظه ای که بر این نظام می گذرد حساس است و دشمنان از بدو تاسیس این انقلاب در صدد براندازی و اغتشاش در این انقلاب و نظام گام برداشتند.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری یزد با اشاره به انتخابات سال آینده تصریح کرد : اولین و مهم ترین مسئله و کار سیاسی و اجتماعی درسال 92 برگزاری انتخابات است ، آن هم انتخاباتی با موضوعاتی مختلف که دنیا چشم به این انتخابات دوخته است.

وی با بیان برخی از دستاوردهای انتخابات سال 88 گفت: شیرینی انتخابات 88 حضور حداکثری مردم بود در حالیکه طراحی برخی اغتشاشات و برنامه ها از سوی دشمنان قسم خورده شیرینی این انتخابات را به رویایی تلخ تبدیل کرد.

مهدی تقوایی با تاکید بر همدلی و وفاق مردم و مسئولین بافق در برگزاری انتخابات گذشته خاطر نشان کرد: این همدلی باعث رشد و پیشرفت شهر دارالشجاعه و دارالمومنین بافق در آینده می شود.

“حجه الاسلام سید جواد سلیمانی” در این مراسم انتخابات آینده ایران را یک مسئله بین المللی دانست و گفت : باید با حضور حداکثر و برگزاری انتخاباتی آرام و در شان نظام جمهوری اسلامی ایران دل مقام معظم رهبری را شاد کرد چراکه شاد کردن دل رهبری ، خوشنودی امام زمان (عج) را به دنبال دارد.

امام جمعه بافق موفقیت انقلاب و مردم در انتخابات آینده ایران را سربلند خواند و اظهار داشت : استقامت در برابر تحریم های غرب ، حضور پور شور در راهپیمایی 22 بهمن و ثابت بودن موضع و تدابیر رهبری در مقابل مسائل داخلی و خارجی باعث شد که ایران در مذاکرات 1+5 سربلندی بیرون آید و این موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

فرماندار بافق در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات محمدعلی صمیمی بخشدار سابق بافق شاخص و معیار انتخاب بخشدار جدید را سخت کوشی ، تخصص و تعهد دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم با آمدن بخشدار جدید جذابیت برای روستاها فراهم شود.

“مهدی خاوری” خراج شدن از کشاورزی و دامداری سنتی در روستاها را داشتن برنامه عنوان کرد و افزود : امروز یک حرکت توسعه ای در بافق شروع شده که در پی آن صنعتی شدن و گرایش به اشتغال در روستاها و جذب جوانان از مهم ترین آرمانهای برنامه توسعه بافق می باشد.

وی با اشاره به انتخابات شورای اسلامی روستاها در سال آینده گفت :انتخابات آینده بسیار مهم و خاص است که همراهی و همکاری با بخشدار در برگزاری انتخابات سربلندی نظام را در پی دارد.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات محمد علی صمیمی بخشدار سابق ، “سید ابراهیم حسینی مبارکه” به عنوان بخشدار مرکزی بافق معرفی شد.

شایان ذکر است حسینی دارای لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق و متولد 1355 است و سمتهایی مانند ناظر شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد شرکت سنگ آهن مرکزی،نماینده کارفرما در پروژه هتل سنگ آهن تا 90 درصد پیشرفتبه مدت 4 سال،مدیر امور راه در شرکت سنگ اهن به مدت 2 سال را درکارنامه خود داشته و در این رابطه کارهایی مانند کمک به حداث و پهن سازی جاده های روستاهای حاجی آباد،رضائیه،فاضلیه،گزوئیه و شهرآباد را به انجام رسانده است و هم اکنون با حفظ سمت به عنوان بخشدار مرکزی بافق منصوب گردیده است


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۶:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام :جا دارد از زحمات اقای صمیمی که در مورد جاده گزوئیه تلاشهای فراوانی کردند تشکر نمائیم.موفقیت اقای حسینی رااز خداوند ارزومندیم.

رضوان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام جناب اقای سید ابراهیم حسینی انتخاب جنابعالی را برای سمت بخشداری شهرستان بافق به شماوخانواده محترم شهدا تبریک عرض می کنم ان شاءالله قدمهای مؤثری برای روستاهای شهرستان بافق بردارید
جمعی از اهالی روستای قطرم

شمع زبان دراز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۱:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاي تقوايي
اين قدر با مديران جوانتان مانور ندهيد
عمر دولت تمام است و مدير باتجربه با اين اوضاع تن به كارنمي دهد
براي انجام انتخابات مجبور به استفاده از مديران جوان هستيد