مردم نگران مسئله آب نباشد/عده‌ای منافق با ورود در جمع کشاورزان اصفهان، با صهیونیست همکاری کردند

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
امام جمعه یزد ؛

خطیب نماز جمعه شهر یزد درسخنان این هفته با اظهار تأسف از حوادث هفته گذشته در آب انتقالی به استان یزدگفت: مسئولان با جدیت در حال پیگیری موضوع و کار هستند و وظیفه ما صرفه جویی است.

یــزدمـــا – آیت الله ناصری در خطبه های این هفته با اشاره به مشكل ايجاد شده در مورد آب انتقالي از اصفهان به يزد اظهار داشت: مسئولان دارند با جديت كار مي كنند و مردم نگران نباشند اما قناعت و صرفه جويي پیشه كنند.

آیت الله ناصري تصريح كرد: آب متعلق به همه مردم است  و با مديريت صحيح،  بايد  مردم در يزد، اصفهان، چهارمحال و بختياري و كرمان ازآب  استفاده كنند و در مشکلاتی که در خط انتقال آب به وجود آمد، عده‌ای از افراد منافق با ورود در جمع کشاورزان با صهیونیست همکاری کردند و با موبایل‌های خود بازی پیامکی و بلوتوثی به راه انداخته‌اند، اما مردم باید هوشیار باشند و گول آنها را نخورد.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: مردم به شایعات دشمنان در این زمینه توجه نکنند و وقایع را آن‌گونه که از سوی مسئولان به وسیله رسانه‌های داخلی و استانی اطلاع‌رسانی می‌شوند، پیگیری کنند.

آيت الله محمدرضا ناصري  يزدی  اظهار داشت: در جلسه اخير 1+5، غربي ها تا حد زيادي متوجه ايستادگي مردم در برابر تحريم ها شده اند و حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن و صبوري و دين مداري مردم و تحملي كه از خود نشان دادند، دشمنان را متوجه كرده كه تحريم ها اثربخش نخواهد بود.

وي افزود: اين ملت اگر قرار است روزه بگيرد و سختي بكشد، تحمل مي كند اما پابرجا خواهد ايستاد و به طور قطع اين ايستادگي در روابط خارجي اثرگذار خواهد بود.

ناصري عنوان كرد: با ايستادگي مردم، دشمنان مجبور مي شوند كه قدم به قدم، عزت و سربلندي و استقلال ملت ايران را به رسميت بشناسند و تحولات موجود در منطقه نيز از اين قضيه تاثير پذيرفته است.

وي در بخش ديگري از سخنان خودوي با بيان اينكه خشكسالي ها تاثيرگذار بوده و مردم را به تنگ آورده است، افزود: اما مردم نيز بايد صبور و قناعت پيشه باشند.

ناصري با بيان اينكه مردم يزد مديري عاقل و دانا هستند، افزود: به فرموده امام راحل، مشكلات يزد همواره مدبرانه حل شده است و رهبري نيز توجه خاصي در اين زمينه داشته اند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تو اين مملكت هر كسي حرف زد منافق است؟؟؟
بافق منافق؟
بهاباد منافق ؟
اصفهان منافق ؟

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خواهشا اگر قرار است درمورد خاصی اظهار نظر شود حداقل مسئولان با هم هماهنگ باشند تا ما بفهمیم کی به کیه؟استاندار اصفهان می گوید معترضان کشاورزان ومردم عادی بودند و عده ای از ان ها جزو خانواده های شهید و جانباز بودند و نماینده یزد می گوید ان ها اراذل و اوباش بودند و شما هم می گویید ان ها منافق بودند وبرای صهیونیست کار می کردند.
واقعا اگر امریکا و اسرائیل نبود ما مشکلاتمان را باید گردن چه کسی می انداختیم .در ثانی امروزه مردم از همه جریان ها باخبرند و به این راحتی حرفی را قبول نمی کنند علی الخصوص وقتی حرفی این همه تناقض هم داشته باشد که دیگر اگر بخواهیم باور هم کنیم نمی توانیم.

اژیه شر سلمان فارسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۲:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم شرق اصفهان نمی خواستند به بیت المال صدمه ای بزنند مقصر مسولین هستند مردم از چند سال پیش نارضایتی خود را با تحصن ، نامه نگاری ، گذاشتن ترکتورها و کمباین ها در کنار جاده ها به این بی عدالتی نشان داده اند اگر مسولین توجه ی میکردن دیگر نیازی به این درگیری ها نبود به نظر من به جای سرزنش مردم مومن شرق اصفهان بهتره مسولین رو سرزنش کنند