مشکلات اخیر کشاورزان شرق اصفهان موضوع سیاسی نبوده و نیست

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۱

فارس: استاندار اصفهان گفت: رسانه‌های جهان سلطه بدانند مشکلات اخیر کشاورزان شرق اصفهان موضوع سیاسی نبوده و نیست.

علیرضا ذاکراصفهانی با بیان اینکه توافقات خوبی برای حل مشکلات اخیر کشاورزان شده است، گفت: مشکلات اخیر کشاورزان اصفهانی در یک فضای دوستانه و صمیمی توسط مسئولان حل شده است.

 

 

وی اضافه کرد: بیش از 9 مصوبه برای حل مشکلات اخیر کشاورزان به تصویب رسید که به زودی اجرایی می‌شوند.

استاندار اصفهان بابیان اینکه عده ای از رسانه های استکباری در اختیار جهان سلطه به مشکلات اخیر کشاورزان از طریق فضای رسانه ای خود دامن زده‌اند تصریح کرد: رسانه های در اختیار جهان سلطه بدانند کشاورزانی که دنبال مطالبات خود به خصوص تأمین آب کشاورزی‌ در اصفهان بودند، به هیچ عنوان موضوع آن‌ها سیاسی نبوده، بلکه آن‌ها دنبال مطالبات به حق خود بودند.

وی تاکید کرد: این موضوع کوچک و حل شدنی که یک نوع آزمایش دیگر برای غربی‌ها به حساب آمد سبب شد که خوراک رسانه های استکباری را تأمین کند و به ملت برای بار دیگر به فهماند که آن‌ها دنبال ناامن کردن فضای امنیتی و سیاسی کشور هستند.

وی با بیان اینکه اکثر کشاورزانی که دنبال مطالبات خود بودند از خانواده های شهدا، آزاده و به خصوص جانبازان بودند ادامه داد:این کشاورزان در یک موضع گیری شفاف به سرعت اعلام کردند که تا آخرین قطره خون‌شان پای این انقلاب و نظام ایستاده‌ایم.

علیرضا ذاکر اصفهانی در پایان بابیان اینکه جهان غرب از همه‌ی ظرفیت‌های خود برای از بین بردن مملکت اسلامی استفاده کرده و به درهای بسته خورده است، اذعان کرد: سیاست مداران و به خصوص رسانه های استکباری در دنیا بداند که قطار پیشرفت این ملت هر روز با سرعت بیشتری نسبت به روز قبل در حال حرکت به سمت جلو است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
زبان دراز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۹:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر این مردم به دنبال مطالبات به حق خود بودند پس چرا این همه به اموال بیت المال خسارت زدند.ما که نفهمیدیم شما ها اخر طرفدار این مردم هستید یا مخالف ان ها.از یک طرف مشکلات یا به قول خودتان مطالبات به حق ان ها را براورده نمی سازید و ان ها را به اشوب وامی دارید واز یک طرف از ان ها حمایت می کنید و می گویید مطالباتشان به حق است.این یعنی تناقض گویی و مغالطه کاری .در ثانی تا ان جایی که ما خبرداریم هیچ رسانه بیگانه ای این خبر را سیاسی اعلام نکرد بلکه همه اشان گفتند که کشاورزان به علت حل نشدن مشکلاتشان این کارها را کردند.امروزه عصری نیست که بتوان با مردم رو راست نبود .وچیزی را پنهان کرد.
یا حق