مشارکت 95 درصدی بافقی‌ها در انتخابات

دسته: سیاسی
۲ دیدگاه
شنبه - ۱۳ اسفند ۱۳۹۰
فرماندار بافق قدردانی کرد
مشارکت 95 درصدی بافقی‌ها در انتخابات
به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني انتخابات بافق حسین ندافیان امروز گفت: زیباترین تشکر از مردم فهیم و بصیر ایران اسلامی خدمت صادقانه و بی‌منت در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.وی با تقدیر از حضور حماسی مردم شریف و بزرگوار شهرستان بافق در صحنه بزرگ انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: شعور سیاسی و اجتماعی مردم هوشیار و با بصیرت شهرستان بافق به منصه ظهور رسید و بار دیگر مردم با پاسخ به دعوت مقتدایشان، رهبر بزرگوار انقلاب، مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان استکبار زدند.ندافیان خاطرنشان کرد: مردم ولایی و وفادار بافق بار دیگر ثابت کردند که با اتحاد و یکپارچگی، راه استقلال و آزادى از چنبره‌ سلطه‌ بیگانگان را که درس بزرگ اسلام است را تا نقطه‌ مطلوب می پیمایند.

وی با اشاره به تبلیغات وسیع دشمنان اسلام و نظام گفت: ایران اسلامی چشم امید جهان اسلام است و اکنون چشم‌های تمام بشریت و جهان اسلام به انتخابات ایران اسلامی است که با مردم با ایجاد حماسه‌ای دیگر این انتظار را برآورده کردند.

فرماندار بافق افزود: مردم خون‌گرم و انقلابی شهرستان بافق که همیشه در حوادث سرنوشت‌ساز مشارکتی آگاهانه و گسترده داشتند، امروز نیز به برکت الطاف الهی و غیرت و همت مردان و زنان این خطه، برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزودند.

ندافیان بیان کرد: پاسخ این همه شور و شعور جز خدمت صادقانه و بدون منت چیز دیگری نمی‌تواند باشد که امیدواریم در این راستا با توفیق الهی بتوانیم گامی هر چند کوچک برداریم.

وی افزود: حضور 95 درصدی مردم شهرستان بافق نشان از پیوند همدلی و اتحاد و تجدید میثاق با آرمان‌ها ی والای انقلاب اسلامی به ویژه احترام و ارادت به خون شهدای عزیمان است.

فرماندار بافق از همه عوامل اجرایی و دست اندرکاران برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بافق تقدیر و تشکر کرد.

وی یادآور شد: مردم شهرستان بافق امروز بیش از 22 هزار و 800 برگه رای را در صنوق‌های رای ریختند.گروه خبري : اصغر عسكري / محمد علي عبداللهي


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسن یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۸:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشكر از خبرهاي نو به نوي شما خواهشمند است ريز آراء بهاباد را توي سايتتان بگذاريد

دايي رضا سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۸:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بالاترين آمارشرکت کننده در انتخابات.ولي خوشم مياد که مسئولين استان با افتخار اعلام کردند حضور 95 درصدي در يکي از شهر ها ولي اسم بافق را نياوردند