مدل فتنه انتخاباتی دشمن آشکار شده / ملت نظام را فدای گرانی نمی‌کنند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۷ اسفند ۱۳۹۱
در نشست سرگروه‌های طرح صالحین بافق مطرح شد‌
مدل فتنه انتخاباتی دشمن آشکار شده / ملت نظام را فدای گرانی نمی‌کنند

از کارشناسان مسائل سیاسی سپاه الغدیر یزد گفت: مدل‌های مختلف دشمنان نظام برای انتخابات خرداد آینده آشکار شده و زوایای آن برای مردم تشریح می‌شود.

علی هژبری در نشست سیاسی سرگروه‌های طرح صالحین در شهرستان بافق با اشاره به جایگاه عوام و خواص از نظر مقام معظم رهبری اظهار داشت: ویژگی این قشر از جامعه به سواد آنها بستگی ندارد و آگاهی جامعه در مورد ویژگی‌های عوام و خواص می‌تواند تاثیر بسزایی در عملکرد و روشنفکری جامعه و برخورد با مسائل سیاسی روز کشور و جهان داشته باشد.

هژبری بیان کرد: ویژگی عوام از نظر مقام معظم رهبری، نداشتن قدرت تحلیل و عدم آگاهی تشخیص جبهه حق و باطل و درک نکردن موقعیت و تابع احساسات و عواطف بودن و درک نکردن رفتار پیچیده دشمن است.

وی، ویژگی بارز خواص را بالعکس عوام عنوان کرد و افزود: خواص با تشخیص به موقع و قدرت تحلیل و با برنامه و نقشه عمل کردن و درک و فهم موقعیت و قدرت تحلیل، از ضربه زدن دشمن به پیکر جامعه اسلامی جلوگیری می‌کنند.

این کارشناس سیاسی همچنین با اشاره به فتنه سال 88 افزود: رمز فتنه 88 تقلب و شورش اشرافیت و جمهوریت بود اما مردم با بصیرت، دیوار فتنه را شکستند و برگ زرین دیگری بر تاریخ انتخابات جمهوری اسلامی گذاشتند.

هژبری با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای انتخابات آینده تصریح کرد: تحریم فلج‌کننده دشمن بر ملت ایران، یکی از فتنه‌ها و برنامه‌ریزی‌های دشمن برای انتخابات آینده است که قشر متوسط و ضعیف جامعه را در بر می‌گیرد و باعث تحریک مردم و ملت ایران می‌شود تا ملت را از نظام جدا کنند.

وی تصریح کرد: ملت عاشورایی ایران، نظام را فدای گرانی‌ها نمی‌کنند همانطور که در 22 بهمن به دشمن نشان دادند همیشه در صحنه حضور دارند.

هژبری همچنین با اشاره به مدل‌های مختلف فتنه دشمن افزود: مدل قبل از انتخابات یعنی انتخابات آزاد و بلوا و آشوب و حین انتخابات که به تاخیر انداختن انتخابات را دنبال می‌کند و مدل بعد از انتخابات که همانند فتنه 88 آشوب را حتی به شهرهای کوچک می‌کشانند، مدل‌هایی است که دشمنان آن را ترسیم می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران با تجربه‌ای که دارد، ترفندهای دشمن را شناخته و با اطاعت از ولایت و با فاصله گرفتن از کسانی که از ولایت پیروی نمی‌کنند، همچون همیشه بصیرت خود را به رخ جهانیان می‌کشانند.

عبداللهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
زبان دراز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به خدا قسم مسئولان باید قدر این مردم را بدانند وبه جای این که با هم اختلاف داشته باشند به فکر ان ها باشند درست است که مردم گرانی راتحمل می کنند ولی این راباید دانست که تحمل یک چیز برای رسیدن به اینده ای بهتر است نه این که روز به روز وضع معیشتی مردم بدتر شود ومسئولان هم فقط به دنبال منافع خود باشند یا به فکر ضایع کردن همدیگر.البته به نظر من تحریم ها برای دلسرد کردن مردم از انتخابات پیش رو نیست بلکه برای متوقف کردن فعالیت هسته ای ایران است و این مختص به الان نیست بلکه مسبوق به سابقه است.

شمع زبان دراز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زبان داراز جان
همه ميدونن
نياز به قسم نيست