دست خدا با بسیجیان است/ دشمن در مقابل بسیج کف آبی بیش نیست

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
جمعه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۱
نماینده مردم بافق در رزمایش بیت‌المقدس بافق:
دست خدا با بسیجیان است/ دشمن در مقابل بسیج کف آبی بیش نیست
 نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی گفت: دست خدا همواره با بسیجیان است و به این سبب است که توطئه‌های دشمن علیه ملت بسیجی ایران همیشه با شکست مواجه می‌شود.
  حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده در همایش اقتدار بسیجیان در بافق اظهار داشت: اظهار وجود شما بسیجیان، استکبار جهانی و ایادی آنها یعنی منافقان داخلی که پیوسته برای ارزش‌های انسانی نقشه می‌ریزند را نقش بر آب کرده است.
وی تصریح کرد: در نظامی که اینگونه بسیجیان اقتدار خود را احیا می‌کنند تا بشیریت را از چنگال استکبار رها کنند، تا زمانی که بسیج و یادگاران جبهه و جنگ وجود دارند، هیچ جایی برای دشمن باقی نخواهد ماند و به گفته قرآن، آنها کف آبی بیش نیستند.
زارع‌زاده عنوان کرد: امیدواریم با نیت حق شما بسیجیان و تلاش مسئولان به عنوان امانتداران کسانی که در راه این مملکت از جان خود گذشتند، در حفظ ارزش‌های ملت کوتاهی نکنیم.
امام جمعه شهرستان بافق نیز در این مراسم اظهار داشت: حضور عالم بزرگ آیت‌الله شیخ محمد تقی بافقی، رشادت و شهامت مردم شهرستان بافق زبانزد خاص و عام کرده است و این زنان و مردان، دست پروده این عالم بزرگ هستند.
حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی، آثار برگزاری این گونه رزمایش‌ها را امنیت کشور دانست و تصریح کرد: کشور ایران در بین کشورهای اسلامی و خاورمیانه تنها کشوری است در زیر سایه ولایت و رهبری در امنیت کامل به سر می‌برد.
فرمانده بسیج بافق نیز در این مراسم از حضور 15هزار نفری بسیجیان در رزمایش استانی خبر داد و گفت: حضور بسیجیان از دیروز صبح با  استقرار و واکنش سریع و تذهیب و تصریح و ستون کشی به سمت اردوگاه و برگزاری کلاس‌های عقیدتی و فرهنگی و شرکت در رزم عملیات و رزم شبانه آغاز شده و امروز نیز به طور همزمان در سراسر استان در حال برگزاری است.
سرهنگ بمانعلی باقیان افزود: برگزاری عملیات تهدید دشمن و واکنش سریع گردا‌ن‌ها و پدافند دورادور و واکنش سریع امداد و نجات از سه عملیاتی است که امروز در شهرستان فرضی به مساحت فرضی 8هزار و 600 متری که دارای ادارات حیاتی، مغازه، بانک، میادین و خیابان‌های فرضی برگزار شده و با نام‌های سرداران شهید شهرستان بافق، سردار شهید شاهپور زاده، سردار شهید اکبریان و سردار شهید تفکری برگزار شد.
وی بیان کرد: با نمایش اقتدار بسیجیان در این رزمایش به استکبار جهانی می‌فهمانیم که همیشه پا در رکاب انقلاب خواهیم ماند و تا بسیج هست و علم ولایت استوار است، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
به گزارش فارس، رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس شهرستان بافق با عنوان فدائیان ولایت با حضور بسیجان بافق برگزار شد.
این رزمایش با حضور بسیجیان و مسئولان ادارات و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه و گردان‌های عاشورا و الزهرا (س) در اردوگاه قدس برگزار شد.
عبداللهی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا از شهيد دكتر برزگري كه در گمنامي است و فرزند هم ندارد
ياد نمي كنيد
مگر شهيد با شهيد فرقي دارد
اگر شما خلاص داريد
چرا از مهندسان و معلمان بافقي كه شهيد شدند ياد نمي كنيد
مگر بافق همين سه شهيد را دارد

شمع بي زبان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاي زارعزاده سلام
شما براي دست خدا تكليف تعين نكنيد
شما زحمت بكشيد با كمك ديگر مسئولين تكليف
فولاد
راه
گاز
بهداشت
اموزش
بافق را تعيين كنيد

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

كمي هم از چوب خدا بگوييد
فقط از دست خدا نگوييد

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای زارع زاده عضو کمیسیون های شورای مجلس خداوند شما را حفظ کند که در تظاهرات روز قدس و 22بهمن بافق و جمع جان بر کف بسیجی حضور پیدا می کنید این خود نشانه اهمیت این شهرستان برای شما می باشدو امیدواریم شاهد فعالیت شما در زمینه بازگرداندن مرزهای جغرافیایی شهرستان به قبل از سال 1372 و حوزه های استحفاضیه ودیگر طرح های معطل مانده شهرستان بافق به دور از زدوبند سیاسی باشیم که در اینجا مردم راجع به شما قضاوت خواهند نشست