گویا احمدی نژاد شناختی از ابعاد فکری و دینی چاوز ندارد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۱۹ اسفند ۱۳۹۱


صراط می نویسد: روز گذشته دکتر محمود احمدی نژاد در پی مرگ رئیس جمهور ونزوئلا، پیام تسلیتی را صادر کرد که عبارات مورد استفاده در آن واکنش بسیاری از علما و روحانیون را در پی داشت.
از این رو صراط طی گفتگو با دو تن از روحانیون مجلس شورای اسلامی، نظر آنها را پیرامون محتوای پیام تسلیت رئیس جمهور جویا شد.
حجت الاسلام زارع زاده نماینده مردم بافق بهاباد خاتم ابرکوه و مهریز در مجلس شورای اسلامی پیرامون این پیام تسلیت گفت: من بسیار متاسفم که واژه های مقدس دینی که پشتوانه اصل نظام است مورد بی حرمتی و تحقیر قرار می گیرد.
این نماینده مجلس ادامه داد: آقای رئیس جمهور نمی تواند با اجتهاد شخصی اقدام به هزینه کردن صفات و ارزش های دینی برای یک فرد غیر مسلمان بکند. صراط ادامه می دهد: وی خاطرنشان کرد: با اطلاق واژه شهید به رئیس جمهور ونزوئلا، جایگاه چاوز در آخرت تغییری نخواهد کرد و چنین گفتارهایی علاوه بر اینکه موجب تردید نسبت به نیت گوینده آن می شود موجب وهن شعائر دینی است.
وی در ادامه اظهار داشت: ریشه چنین حرمت شکنی توسط رئیس جمهور را باید در سالهای اخیر دنبال کرد که ما شاهد بودیم هر کجا دولت با مشکلات مالی مواجه بود از کیسه بودجه های اسلامی و فرهنگی کم گذاشته شد که این ها نشان دهنده پشتوانه های نامیمون ذهنی است. حجت الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان هم با ابراز ناراحتی از محتوای پیام رئیس جمهور پیرامون مرگ هوگو چاوز گفت: من هم متاسف شدم وقتی محتوای این پیام را شنیدم . گویا آقای احمدی نژاد شناختی از شخصیت و ابعاد فکری و دینی رئیس جمهور ونزوئلا نداشته اند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
زبان دراز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام درست است که رییس جمهور کلمات شایسته ومناسبی را به کار نبرده است.اما به هرکسی که برای مردمش خدمت کند می توان گفت او شهید راه خدمت یا عدالت است و شهید فقط مختص به اسلام نیست و فقط برای کسانی که جهاد می کنند اطلاق نمی شود بلکه حتی اگر کسی برای امرار معاش خانواده اش زحمت بکشد درحکم مجاهد است.اما این که چاوز را از یاران امام زمان به حساب اورده کاررا خراب کرده است هرچند که از رییس جمهور اتخاذ چنین مواضعی بعید به نظر نمی رسید.فقط خدانکند کسی را بخواهند بکوبند که می توان با هر حربه ای بیچاره اش کنند.اگر رییس جمهور همان محبوبیت چهار سال پیش را داشت اگر حرف های بدتر ازاین هم می زد مطمئن باشید کسی ان ها را نقد نمی کرد چون چهارسال پیش کتابی نوشته شد بانام احمدی نژاد معجزه هزاره سوم و کم مانده بود که خودشان وی را به ملکوت وصل کنند حتی در اولین سالهای ریاست جمهوری ایشان وقتی باران می بارید ان را از برکات دولت می دانستند.واقعا چرا زمانی که رییس جمهور برای سران دنیا نامه می نوشت و بازگشت به صدراسلام راتداعی می کرد کسی فریاد وااسلاما سر نمی داد.شک نبایدکرد که ضایع کردن رییس جمهور فقط برای این است که دارودسته وی در انتخابات اینده کاری از پیش نبرند.من که فکرنکنم دغدغه دین واسلام و مردم باعث شده که امروزه این قدر تند از رییس جمهور انتفاد شود.تمام این ها فقط برای تصاحب کرسی قدرت است وبس .فقط کافی است شما چهار سال پیش را باالان مقایسه کنید تا میزان محبوبیت ومنفوریت یک فرد و گردش روزگار غدار را ببینید که چگونه قدرت ,یک شبه افراد را به عرش می برد و یک شبه هم ان ها را با سر به زمین می زند.

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درودبر امام خامنه ای عزیز