به جهانی شدن می اندیشم

دسته: ورزشی
۵ دیدگاه
شنبه - ۱۹ اسفند ۱۳۹۱

 به گزارش «بافق فردا» صبح امروز شنبه، مرد دندان فولادی بافق یکبار دیگر هنرهای ورزشی خود را با بلند نمودن وزنه ها و اجسام مختلف به نمایش گذاشت.

1234(1)

محمدحسین فتاحی در حاشیه این نمایش در پارک تفریحی آهنشهر، با بیان این نکته که به جهانی شدن می اندیشد، گفت: تلاش دارم با ثبت رکوردهای جدید در عرصه جهانی مطرح و نام بافق را پرآوازه نمایم.

مرد دندان فولادی بافق، عنوان داشت: ابتدای اسفند ماه سالجاری  با هماهنگی های صورت داده شده از سوی فرمانداری و اداره ورزش و جوانان بافق، نامه ای برای معرفی اینجانب به فدراسیون ورزش های همگانی کشور ارسال گردید.

وی ادامه داد: در این راستا دیداری با علی مجدآرا، رئیس فدراسیون ورزش های همگانی ترتیب داده شد و  نمایش  برنامه های بنده در برج میلادتهران نظر مثبت رئیس  فدراسیون همگانی را جلب نمود.

وی افزود:  صبح جمعه هفته جاری، نماینده های فدراسیون برای ثبت رکورد بلند نمودن؛ وزنه ها و اجسام مختلف در پارک آهنشهر شهرستان بافق حضور می یابند.

محمدحسین فتاحی،  همچنین از همکاری کلیه دست اندرکاران  ازجمله؛ مدیرعامل شرکت و مدیرعامل باشگاه و رئیس امور ورزشی سنگ آهن مرکزی ، فرماندار و رئیس تربیت بدنی بافق،  و رسانه های شهرستان در زمینه  سازی رشد و پیشرفتش، تقدیر و تشکرنمود.

 مرد دندان فولادی بافق در انتها از همشهریان عزیز خواست تا با دعای خیر خود در کسب موفقیت و دست یابی به قهرمانی یاریگرش باشند تا بتواند گامی در جهت  سربلندی شهرستان بردارد.

1234(1)

 

 

355

عکس و خبر:محمد علی صادقی شادکام


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۸:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خسته نباشی پهلوان .مطمئن باش بافقی ها به تو افتخار خواهندکرد .به امید ان که بافق درتمام زمینه ها قهرمان پرور باشد.
دست حق به همراهت و
عزت زیاد.

... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت مرد دندان فولادي بافق خسته نباشي پهلوان

ندای بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به امید جهانی شدن و ثبت در کتاب رکوردهای گینس

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۸:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فتاحی موفق باشی وحمایتت خواهیم کرد

اشنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وضمن ارزوی موفقیت .. در صورتیکه رکوردی از خود جهت ثبت دارید میتوانید با مراجعه به سایتwww.recordemelliiran.ir در قسمت ثبت نام رکورد زنی ثبت نام تا پس از ثبت رکورد شما حکم رسمس رکوردداری صادر وبا حضور صدا سیما همراه با تندیس موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران به شما اهدا خواهد شد.روابط عمومی موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران