فروشگاه زنجیره ای رفاه در بافق افتتاح شد

دسته: اقتصادی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

یکصد و نود و نهمین فروشگاه زنجیره ای رفاه کشور با حضور معاون شرکت فروشگاههای رفاه کشور در بافق افتتاح شد.

به گزارش روزدوشنبه ایرنا، معاون توسعه و عمران شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه کشور در آیین افتتاح فروشگاه رفاه بافق با اشاره به تولید، توزیع و مصرف‌کننده به عنوان سه عامل اصلی در علم اقتصاد گفت: نقش و کارکرد این سه حلقه در ساماندهی سیستم توزیع و گردش کالا بسیار اساسی است.

ˈعلیرضا پور سلمانˈ افزود: جلوگیری از انباشت کالاها، حذف واسطه‌ها و عرضه اجناس استاندارد با قیمت مناسب از مزایای سیستم نوین توزیع کالا است که توسعه فروشگاه‌های رفاه در راستای این اهداف و برای تأمین رضایتمندی مشتریان از کالاها و نحوه خدمات صورت می‌گیرد.

وی سال ثبت شرکت فروشگاههای زنجیره‌ای رفاه را سال 1374 عنوان کرد و ادامه داد: بیش از هفت هزار نوع کالا در گروههای مواد غذایی و آشامیدنی، لوازم خانگی، پوشاک و منسوجات، لوازم بهداشتی و آرایشی و همچنین لوازم فرهنگی و اداری به مشتریان در فروشگاههای رفاه عرضه می‌شود.

معاون توسعه و عمران شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه کشور با اشاره به تخفیف 5 تا 35 درصدی کالاهای اساسی در آستانه سال جدید گفت: از آنجا که لحاظ کردن تخفیف کالایی از عوامل موثر در گردش کالا است، در تمامی فروشگاههای رفاه طرح تخفیف روی کالاهای اساسی خانوار اعمال می‌شود.

پورسلمان تصریح کرد: اینگونه تخفیفات برای این است که اقشار گوناگون جامعه با خرید از این فروشگاهها، دست پر خارج شوند و با صرف هزینه مناسب سبد کالایی خود را تأمین کنند.

رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی انجمن صنفی کارگران بافق هم در خصوص آماده سازی و راه اندازی نخستین فروشگاه زنجیره‌ای رفاه بافق گفت: فروشگاه زنجیره ای رفاه این شهرستان در مساحت 550 متر مربع با 350 میلیون تومان اعتبار با مساعدت شرکت تعاونی انجمن صنفی کارگران بافق و مشارکت شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه کشور ایجاد شده است.

ˈعباس سعیدیانˈ افزود: فروشگاه رفاه به دلیل اینکه مستقیماً زیر نظر ناظران مجمع امور صنفی و تعزیرات حکومتی فعالیت می‌کند در خدمات‌دهی به شهروندان موفق‌تر از دیگر مراکز عرضه مستقیم کالا است.

فروشگاه زنجیره ای رفاه بافق با حضور معاون شرکت فروشگاههای رفاه کشور ، امام جمعه ، معاون فرماندار ، مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق و برخی از مسئولان محلی افتتاح شد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۲:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در اردكان كارخانه شيشه و فولاد افتتاح شده كه سرمايه ان هم حتما از معدن چادر ملوي ماست
ان وقت ما سر خوش و مغرور از افتتاح فروشگاه مصرف هستيم