حجت الاسلام یحیی زاده حمایت خود از دخیل عباس زارع زاده در مرحله دوم انتخابات را به شدت تکذیب کرد+تصویر نامه

دسته: سیاسی
۵ دیدگاه
سه شنبه - ۱۶ اسفند ۱۳۹۰

 یزدفردا :به دنبال ارسال گسترده پیامک هائی به مردم حوزه انتخابیه مهریز،ابرکوه،خاتم ،بافق و بهاباد مبنی بر اعلام حمایت حجت الاسلام والمسلمین سید جلال یحیی زاده وسردار جوکار و دکتر فروزان نیا  از حجت الاسلام وامسلمین دخیل عباس زارع زاده یکی از کاندیداهای راه یافته به دور دوم حوزه انتخابیه مهیز بافق بهاباد ابرکوه و خاتم  ،،حجت الاسلام یحیی زاده نماینده مردم تفت و میبد و منتخب مجلس نهم همین حوزه  با ارسال نامه ای به مهندس فرهمند هر گونه حمایتی از کاندیدای رقیب وی در مرحله دوم انتخابات (دخیل عباس زارع زاده )را تکذیب کرد .

یحیی زاده نماینده مردم شریف تفت و میبد در مجلس هشتم در نامه خود آورده است :لازم می دانم تأکید نمایم آنچه از اینجانب در مورد حمایت از کاندیدای محترم رقیب شما در مرحله دوم انتخابات مجلس نهم نقل گردیده کذب محض است و اینجانب هیچگاه و به هیچ شکل چنین موضعی نداشته ام!

حجت الاسلام یحیی زاده در ادامه افروده است :ضمن احترام به ایشان و مردم شهرستان های حوزه انتخابیه مهریز و بافق و بهاباد ،این حقیر در صورت نیاز و صلاح دید،آماده شفاف سازی و موضع گیری هستم !

 

نماینده مردم تفت و میبد همچنین در پایان نامه خود تاکید نموده است :آموخته ام نسبت به رأی مردم به هر شکل که بیفتد،منقاد باشم!

 

متن کامل نامه حجت الاسلام یحیی زاده  که نسخ های از آن در اختیار یزدفردا قرار گرفته و تصویر آن در ادامه همین خبر خواهد آمد به شرح زیر است :

جناب آقای مهندس فرهمند نماینده پر تلاش و موفق شهرستان های مهریز ،ابرکوه،خاتم،بافق و بهاباد

با سلام و تحیت

احترامأ لازم می دانم تأکید نمایم آنچه از اینجانب در مورد حمایت از کاندیدای محترم رقیب شما در مرحله دوم انتخابات مجلس نهم نقل گردیده کذب محض است و اینجانب هیچگاه و به هیچ شکل چنین موضعی نداشته ام!

ضمن احترام به ایشان و مردم شهرستان های حوزه انتخابیه جنابعالی،این حقیر در صورت نیاز و صلاح دید،آماده شفاف سازی و موضع گیری هستم !

 البته از دوستانی مثل شما آموخته ام که نسبت به رأی مردم به هر شکل که بیفتد،منقاد باشم!

سید جلال یحیی زاده

نماینده مردم شریف تفت و میبد

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شب دراز است و قلندر بیدار
آقای دخیل عباس زارعزاده هیچ احتیاجی به حمایت حضرت عالی نداشته و نخواهد داشت .لطفا این بازیهای سیاسی و تعارفات مغلطه آمیز را تا پایان دور دوم انتخابات تکرار نکنید .

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای دخیل عباس زارعزاده هیچ نیازی به حمایت ایشان ندارند و اولا هیچ پیامکی به کسی نرسیده است و ثانیا اگر دست کسی رسیده باشد توطئه ای است که امثال آقای … برای رای آوردن و به دست آوردن جو ایجاد کرده اند.
همچنین کاندیدای رقیب و آقای … از حمایت دکتر فروزان نیا و جناب سردا جوکار ترسیده اند که این انتخابات را ببازند پس دست به هر وسیله ای می زنند.

بهابادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با وجود حمایت دکتر محبوب فروزان نیا وسردار جوکار از دخیل عباس نیازی به حمایت یحیی زاده نیست -ومطرح شدن موضوع حمایت بازیهای سیاسی است که ابرقوئیها براه انداخته اند وانشالله مردم بافق وبهاباد وخاتم با رای به دخیل عباس به انصار قدرت ابرقوئیها پایان خواهند داد

ali این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۹:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بی انصافی نکنید 1 دوره نماینده ابرقویی بهتر از اون مهریزی که 3 دوره نماینده بوده کجا ابرکوه گل سرسبد شده یه سفر برید ابرکوه و مهریز می فهمید کی گل سرسبد بوده؟

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۳:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رقیب اقای دخیل عباس از آنچه که در ادرس زیر ثبت شده هول شده و به طور مسلم آقای یحیی زاده بدون بررسی این چنین کاری را کرده

http://www.bafghfarda.com/?p=1752