برنامه های هلال احمربافق درایام نوروز

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
چهارشنبه - ۳۰ اسفند ۱۳۹۱
رئیس جمعیت هلال احمر بافق برنامه های این جمعیت را در ایام نوروز تشریح کرد.
_ز___ê_è__1782
محمد رضا فتاحی در خصوص برنامه های نوروزی جمعیت هلال احمر بافق به «بافق فردا» گفت: پست راهنمای مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان از 28 اسفندماه 91 تا 15 فروردین 92 در ورودی شهرازساعت 7صبح تا19 شب دایر می باشد.
رئیس جمعیت هلال احمربافق ادامه داد: خدماتی از قبیل؛ نماز خانه، توزیع برشورهای راهنمای مسافرین جهت بازدید از اماکن دیدنی، تاریخی و مذهبی و برخی دیگر خدمات از سوی این پست ارائه می گردد.
DSC05719
وی افزود:  پست امداد ونجات جاده ای سه چاهون نیزبه صورت  ویژه از 28 اسفندماه تا 15 فروردین به صورت شبانه روزی و با حضور ماشین نجات شرکت سنگ اهن مرکزی خدمات امداد جاده ای و هماهنگی درخصوص تسهیلات مورد نیاز به مسافرینی که دراین مسیر تردد می کنند را ارائه میدهد.رئیس جمعیت هلال احمربافق همچنین عنوان داشت: کشیک سوم در جمعیت هلال احمر شهرستان با حضور یک نفر از پرسنل این سازمان به صورت 24ساعته دایر میباشد  که پست های 1 و 2 را پشتیبانی می نماید.
DSC00471
فتاحی خاطر نشان کرد:طی هماهنگی های به عمل امده در روز های پر تردد و پیک بالا بویژه روز 13 فروردین اکیپ ها ی امدادی با هماهنگی اورژانس واداراتی که توانایی خدمت رسانی را دارند به صورت ویژه درنقاط پرتردد
مستقر می شوند تادر صورت نیاز، در سریع ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز را ارائه دهند.
وی در پا یان ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و سفری بی خطر برای همشهریان و هموطنان گرامی ازکلیه اداراتی که در جهت بهبود خدمات این جمعیت  را یاری  کرده اند بویژه شرکت سنگ اهن و بالاخص واحد ایمنی و اتش نشانی  این شرکت تقدیر و تشکر کرد.
محمد علی صادقی شادکام

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
عباس فتاحي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۹:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقاي فتاحي
سلام.خدا قوت دست شما درد نكنه.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۷:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام برخود لازم می دانم ازآقای فتاحی به خاطر عملکرد بسیارخوب واخلاق بسیار پسندیده تیم مستقر درورودی شهر بافق از ایشان وتمامی همکارانشان تشکر وقدردانی کنم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دست آقای فتاحی ودیگر همکارانشان درد نکند از برخورد خوب وشایسته افراد درورودی شهر بافق نیز تشکر می کنم