سرپرست جدید فرمانداری بهاباد معرفی شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۱۰ فروردین ۱۳۹۲

 

در جلسه ای با حضور نماینده مجلس و معاون استاندار، “مصطفی سالاری” به عنوان سرپرست جدید فرمانداری بهاباد معرفی شد.
در جلسه شورای اداری شهرستان که روز پنج شنبه با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و مسئولین شهرستان برگزار شد، سرپرست جدید فرمانداری بهاباد معرفی شد.
در ابتدای جلسه سرپرست سابق فرمانداری بهاباد گزارشی از فعالیت های انجام شده در دو ماه و نیم مسئولیت خود در شهرستان را ارائه داد.
“سعید عبداللهی” پیگیری تحقق مفاد دو صورتجلسه ویژه شهرستان بهاباد که در استانداری تنظیم شده است را مهمترین عملکرد مجموعه فرمانداری در طی مدت مسئولیت خود دانست و گفت: با پیگیری های انجام شده، انتقال آب و گاز به شهرستان بهاباد جزء پروژه های مهر ماندگار قرار گرفته است و تا پایان دولت دهم محقق خواهد شد.
وی ادامه داد: دو سوم مبلغ پیش پرداخت یکساله حق آبه و تمام مبلغ کمک هزینه احداث ساختمان دانشگاه و موزه علوم طبیعی توسط معدن چادرملو واریز شده و باقیمانده آن طی دو هفته آینده محقق خواهد شد.
سرپرست سابق فرمانداری بهاباد و مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد استقرار دفتر معدن چاه گز و واگذاری زمین کارخانه گندله سازی بهاباد و آغاز عملیات اجرایی آن را گامی مهم در اجرای مصوبات دانست.
عبداللهی همچنین از ثبت قریب الوقوع شرکت توسعه اشتغال شهرستان خبر داد و اظهار داشت: اکثر بندهای صورتجلسات مذکور اجرایی شده و یا در مراحل نهایی اجرا قرار دارد.
سرپرست جدید فرمانداری بهاباد نیز طی سخنانی اظهار امیدواری کرد بتواند از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را در جهت خدمت به مردم شریف شهرستان محروم بهاباد برده و شاهد پیشرفت چشمگیر شهرستان بویژه در زمینه تأمین زیرساخت های لازم همچون گاز و برخورداری مردم از آب آشامیدنی مناسب در مدت زمان کوتاهی باشد.
“مصطفی سالاری” در ادامه اولویت اول کاری خود را برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور عنوان کرد و اولویت مهم کاری خود را پیگیری صورتجلسات ویژه شهرستان بهاباد دانست.
در ادامه جلسه از خدمات سعید عبداللهی تقدیر و مصطفی سالاری به عنوان سرپرست فرمانداری بهاباد معرفی شد .
سالاری پیش از قبول این مسئولیت، معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری یزد بود.
سایت بهاباد

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۸:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

معلوم می شود که دخیل عباس با استاندار رفیق شده حالا ببینیم پشت پرده چی بین آنان گذشته.

جمالی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چاه گز از بافق بوده ونقشه هایش موجود است اقای زارعزاده مواظب اقداماتتان باشید