پیشرفت ها و توسعه ایجاد شده مجموعه سنگ آهن از ثمرات تلاش ها و کوشش های مدیرعامل بومی شرکت سنگ آهن مرکزی است

دسته: عمومی
۱۱ دیدگاه
یکشنبه - ۱۱ فروردین ۱۳۹۲
10
حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز و محمدصالح جوکار نماینده یزد و صدوق در معیت امام جمعه و معاون فرمانداربافق، مدیرعامل و معاونین شرکت سنگ آهن مرکزی، از بخش ها و برخی طرح ها و پروژهای  شرکت سنگ آهن مرکزی بازدید کردند.
در این بازدید از قسمت های استخراج و طرح و توسعه شرکت سنگ آهن مرکزی و کارخانه های در حال احداث آگلومراسیون و گندله و نیز محدوده زمین های واگذار شده به فولادبافق دیدن شد.
باید برای واگذاری، بهره برداری و استخراج آنومالی همجوار این شرکت مساعدت صورت گیرد
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در این دیدار با اشاره به تامین خوراک بیش از 40 ساله اخیر ذوب آهن اصفهان از سوی این شرکت، عنوان داشت: اگر وضعیت بدین منوال باشد در سالهای آتی برای تامین خوراک طرح های جوارمعدنی در دست اجرا با مشکل مواجه شده و لذا باید برای واگذاری بهره برداری و استخراج آنومالی همجوار این شرکت مساعدت صورت گیرد.
محمدجوادعسکری با اشاره انجام اموراکتشافات بسیاری از آنومالی ها و معادن سنگ آهن همجوار درگذشته ، افزود:  این شرکت توانایی بهره برداری واستخراج معادن و توده های معدنی نامبرده را دارد وجهت بالابردن تولید سنگ آهن و کنسانتره و افزایش عمر مجموعه چغارت به ذخایر این آنومالی ها نیاز مبرم دارد و در این خصوص پیگیری و مکاتباتی صورت گرفته است.
وی به افزایش هزینه های استخراج و برداشت و انجام باطله برداری در چغارت برنامه هایی برای برداشت مطلوبتر از این مجموعه نیز اشاره داشت.
MTB_0354
لازم است نمایندگان محترم در خصوص دریافت مجوز برداشت آب دشت حسن آباد مساعدت نمایند
عسکری به مشکلات تامین آب برای طرح های جوار معدنی در دست اجرا اشاره و  گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی در گذشته چاه هایی در دشت حسن آباد حفر نموده و لازم است نمایندگان محترم در خصوص دریافت مجوز برداشت آب این دشت  مساعدت نمایند.
2(1)
پیشرفت ها و توسعه ایجاد شده مجموعه سنگ آهن از ثمرات تلاش ها و کوشش های مدیرعامل بومی شرکت سنگ آهن مرکزی است
نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز نیز در این بازدید ضمن مطلوب ارزیابی نمودن فعالیت های و طرح های در دست انجام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و تلاش های مدیرعامل این مجموعه معدنی، گفت:  پیشرفت ها و توسعه ایجاد شده مجموعه سنگ آهن از ثمرات تلاش ها و کوشش های مدیرعامل بومی شرکت سنگ آهن مرکزی است.
شهرستان بافق نزد اینجانب ازجایگاه مهمی و ویژه ای برخوردار است
حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده با اشاره نقش مهم زیرساخت های چون گاز، آب و جاده در پیشرفت پروژه ها و عدم موفقیت طرح ها در صورت مهیا نشدن این زیرساخت ها، ادامه داد: شهرستان بافق نزد اینجانب ازجایگاه مهمی و ویژه ای برخوردار است و مشکلاتش از دغدغه های ذهنی بنده و  برای رفع مسایل و مشکلات پیگیریهای زیادی انجام دادم و در چندماه گذشته برای طرح هایی چون؛ پلی کلینیک تامین اجتماعی، جاده بافق ، گازرسانی و کمبود آب و سایر طرح ها و پروژه های شهرستان دیدارهایی مختلفی را با وزیران مربوطه داشتم.
IMG_1999
شایان ذکر است؛  ظهر امروز نشستی با حضور نمایندگان مردم بافق و یزد، امام جمعه و معاون فرمانداربافق، مدیرعامل و معاونین شرکت سنگ آهن مرکزی و برخی دیگر مسئولین در مهمانسرای شهرک آهنشهر تشکیل و پیرامون مسایل و مشکلات اخیر شهزستان بحث و تبادل نظر شد.
در ادامه میهمانان و شرکت کنندگان از سوی نسرین مشایی رئیس شیلات بافق برای بازدید ار فعالیت های این مجموعه دعوت شدند.
از حواشی جالب حضور نمایندگانی از شهرستان بهاباد و عدم حضور هیچکدام ازاعضای شورای شهر بافق در دیدار بود.
مهدی رنجبر بافقی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
زبان دراز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.بازهم خوبه که یکی دوتا از مشکلات را مطرح کردند ونگفتند که همه چیز خوبه ومادر حال پیشرفت هستیم.ای کاش یکی هم پیدامی شد ودر مورد غصب معادن صحبت می کرد .
در مورد بی عدالتی هایی که تاالان در مورد مردم بافق شده حرف می زد.
در مورد تعطیلی کارخانه فولاد می گفت.
اما در مورد تیتر مطلبتان که پیشرفت ها رامدیون مدیر عامل بومی دانسته اند,قضیه هندوانه زیر بغل گذاشتن است.
پدر مردم رادراوردند چون با مدیر عامل بومی فعلی مخالف بودند.
خودشان را به اب واتش زدند تا همین فرد مدیر عامل نشود.
حالا تمام پیشرفت ها را مدیون مدیر عامل بومی می دانند.
دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را.
دست بردارید فکرنکنم حنایتان پیش مردم رنگی داشته باشد.
تازه مدیر قبلی را هم که کله پا کردید بومی بود.اگر مردم ما حافظه تاریخی ندارند و زودی فراموش می کنند ما که دیگه این طور نیستیم.
ی ا ح ق

مرادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۸:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام علیکم :: شنیده شده که در گزارش ارائه شده توسط معاونین از طرحهای آگلومراسیون و گندله صحبت از پیشرفت 70 ، 80و 90 درصدی شده !! که به نظر میرسه قدری اغراق آمیز یا گزاف گویی شده ؟ لطفا” بررسی و بیشتر توضیح دهید . با تشکر

امیریان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جدا” خیلی جالبه !!؟؟ شهردار بهاباد (که مهریزیه!!) در جلسات متفاوتی که شاید هم حرفهای خصوصی زده شده حضور داشته ولی شهردار بافق که به حضرت عباس بومی بومیه!!!!!! و اعضای شورای شهر بافق نبودند ؟؟ مسئولین لطفا” وحدت !!؟؟ ضمنا” از دقت خبرنگار سخت کوش شهرمان جناب رنجبر عزیز تشکر می کنم. یا حق

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۹:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام .میگن پیشرفتها وتوسعه های ایجادشده رامدیون مدیرعامل بومی هستند مگرمدیرعامل قبلی بومی نبود چراهمایتش نکردی آقای،مگر مدیرعاملهای غیربومی وقبلی کاری نکردندیااینکه میگین شهرستان بافق نزداین جانب ازجایگاه مهمی برخوردارمی باشدبرای رفع مسایل و مشکلات پیگیریهای زیادی انجام دادم و در چندماه گذشته برای طرح هایی چون؛ پلی کلینیک تامین اجتماعی، جاده بافق ، گازرسانی و کمبود آب و سایر طرح ها و پروژه های شهرستان دیدارهایی مختلفی را با وزیران مربوطه داشتم اگرکاری انجام دادید که معلوم میشه وگرنه که ازاین جلسات چیزی درنمی یاد.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۴:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
آقای زبان دراز گفتید: “پدر مردم رادراوردند چون با مدیر عامل بومی فعلی مخالف بودند.” کی مخالف مدیر عامل فعلی بود؟
چرا همینجوری حرف می زنی!؟
اصلا صحبت سر چیز دیگی بود.
دعوا سر لحاف ملانصرالدین بود…

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه به تاریخ شهرستان باز گردید فقط وفقط مدیران بومی کار کردند وبس

حسین علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای زبان خاردا باز که جنابعالی داری آب توآسیاب بد خواهان شهرستان می ریزی فقط با وحدت می توان به پیشرفت دست یافت

زبان دراز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۸:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.اقا مهدی درسته که دعوا سر لحاف ملا بود.ولی جرقه این اشوب ها چگونه زده شد.با انتصاب مدیر عامل فعلی ودوباره عزل وی وانتصاب یک مدیر عامل غیر بومی برای یک روز.
حداقل خودمان که تاریخ را تحریف نمی کنیم.ایا چنین اتفاقی نیفتاد؟
سوال من این است اگر مدیر عامل فعلی صلاحیت داشت چرا قبل از روی دادن ان حوادث تلخ که دودش به چشم ما رفت انتخاب نشدواگر صلاحیت نداشت چرا انتخاب شد؟
یعنی شایعه می شود که فردی مدیر عامل شده .اقایان به هر دلیل مخالفت می کنند و فرد دیگری را می گذارند ودوباره بعد از مدتی اقایان مخالف, خواب نما شده وموافقت می کنند.
به این می گویند که ایا ما باید دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس.ان وقت شما می گویی کی مخالف بوده؟
در جواب اقای حسین علی عزیز هم بایدبگویم که نمی شود حرف نزد وانتقادنکرد وهرچه می گویند بگوییم احسنت تا وحدت حفظ شود.
حفظ وحدت باید با فکر و عقل باشد.نه این که این حرف هارا نزنیم ومثلا وحدت را حفظ کردیم ولی فردا که تقی به توقی خورد دوباره همه چیز خراب شود.
انتقاد کردن و گذشته رایاداور شدن با وحدت منافات ندارد.بلکه درس عبرتی برای ایندگان است.
ی ا ح ق

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۲:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تعریف وتمجید مسئولان از یکدیگر حکایت نان قرضی دادن است.البته تازمانی که پاتوپای هم نکنندولی امان ازروزی که ازدنده کج بلند شوند ان وقت چه حرف هایی که به هم نمی زنند مثل این که با هم پدر کشتگی دارند.همین نماینده عزیز مگر پشت سر استاندار این همه حرف نمی زد و حتی می گفتند اگر دخیل عباس بیاید استاندار را برکنار می کند یا تلاش می کند تا برکنار شود ولی فعلا که یک مهریزی را فرماندار بهاباد کرده .
زیاد این تعریف ها را جدی نگیرید اگر به جای مدیر عامل فعلی یکی دیگه هم بود همین حرف ها را می زدند.
ضمنا اقا مهدی یعنی چی که کی مخالف بود .تمام اشوب ها به خاطر همین مخالفت با انتصاب مدیر عامل فعلی بود.بماند که عده ای دیگر از اب گل الود ماهی گرفتند.
خواهشا خودمان را گول نزنیم.

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با حمایت و تعریفی که دخیل از جواد کرد به زودی او هم مثل ندافبان فرماندار و سعید مرتضوی برکنار می شود حالا میگین نه، تا ببینیم چی میشه

مهریزی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۴:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای ول مردم بافق،
اهل رسانه اند و نظراتشان سازنده…