حضور حداکثری مردم در انتخابات لبیک به حماسه سیاسی است

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۱۲ فروردین ۱۳۹۲
نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی:
حضور حداکثری مردم در انتخابات لبیک به حماسه سیاسی است
نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات، لبیک به حماسه سیاسی است.
حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده در حاشیه بازدید از شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: در متن کلمه حماسه، یک‌بار بسیار بزرگ خوابیده است و یک مفهوم بسیار عظیم دارد زیرا کلمه حماسه جایی مطرح می‌شود که تهاجم از طرف دشمن صورت گرفته شده باشد و نیاز باشد کل نیروها و قدرت‌ها برای مقابله با آن تهاجم بسیج شوند و این کلمه کمتر در فاز اقتصادی و سیاسی استفاده می‌شود.
وی، خلق این شعار توسط مقام معظم رهبری را نشان از سیاست و درایت مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: تهاجم سیاسی و اقتصادی بدتر از تهاجم نظامی است، همان‌طور که در هشت سال دفاع مقدس با بسیج کل نیروی کشور و درگیر شدن آحاد مملکت توانستیم دشمن را دفع کنیم، در این حماسه نیز تمام مردم باید نقش داشته باشند یعنی همه مردم ما در هر موقعیتی که باشند، نقش‌پذیر باشند.
نماینده مردم بافق همچنین در مورد حماسه اقتصادی بیان داشت: توده مردم در صرفه جویی و بهینه مصرف کردن و سیاستگذاران و خواص در بهتر برنامه‌ریزی کردن و حداکثر استفاده از حداقل امکانات، تلاش کنند تا در زمینه اقتصادی حماسه‌سازی کنند.
وی افزود: همانطور که در جنگ یک هدف را تعریف می‌کردند و هیچکس به فکر گروه و حزب و منطقه و شهر نبود، در حماسه اقتصادی و سیاسی نیز همه باید به سمت یک هدف مقدس و منویات رهبری که برتری و پیروزی بر مستکبران جهان و حاکم کردن شعارهای مقدس این نظام است، گام بردارند.
نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد خاطرنشان کرد: در مسائل اقتصادی باید از کمترین، بیشترین استفاده را داشته باشیم و در مصرف از اسراف و تبذیر و زیاده‌روی و تجمل خواهی دوری کنیم و در مسائل سیاسی با وحدت پیشتاز این حماسه بزرگ باشیم.
وی به قدرت مردم در همه عرصه‌های اجتماعی و سیاسی اشاره کرد و افزود: نظام  هر چه دارد از برکت حضور مردم است و  قدرت امروز مدیون همین حضور است که خود آن را اداره می‌کنند و پشتیبان آن هستند.
زارع‌زاده با بیان اینکه انتخابات پیش‌رو، صحنه حساسی برای تثبیت نظام است، بیان داشت: مردم، دولت را تشکیل می‌دهند و در مسیر تحول و سیاستگذاری‌ها نقش دارند و این مردم هستند که کل اندوخته‌ها و توطئه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کنند.
وی تصریح کرد: این نظام منهای مردم بیهوده است و کل موجودیت این نظام مردم است و در انتخابات نیز این مردم هستند که تعیین سرنوشت و تکلیف می‌کنند و توجهی که همیشه مردم داشتند، اکنون نیز خواهند داشت و حضور مردم، توجه به خواست رهبری است.
نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام دنیا به این انتخابات چشم دوخته است، خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در سیاست خارجی کشور نقش مهمی دارد زیرا کشور ای دیگر حساب ویژه‌ای روی ایران باز می‌کنند.
زارع‌زاده افزود: با اینکه ایران توان نظامی و اقتصادی فراوانی دارد اما حضور مردم، توان و قدرت ویژه‌ای به این نظام و مملکت داده است و رعب و وحشت دشمن از حضور و قدرت مردم بیشتر است و این حضور، کشور را مصون کرده و با وجود  تهاجمات بسیار زیادی که در خاورمیانه به وسیله استکبار صورت گرفته، جرات ندارد نگاه چپ به مملکت اسلامی ایران داشته باشد.
وی گفت: وقتی مردم نظام خود را دوست داشته باشند، آن نظام را در متن خود و قلب خود حفظ می‌کنند و اگر تمام دنیا هم علیه آن بسیج شوند، نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.
زارع‌زاده یادآور شد: اگر نظامی از مردمش فاصله بگیرد و خود را متکی به جایی بکند، مثل مترسکی می‌شود که به دیوار شکسته تکیه داده باشد که با ریختن دیوار کل موجودیتش را از دست می‌دهد.
نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نظام ما در قلوب مردم جای دارد و حضور مردم سند این جایگاه است، هر چه حضور قوی‌تر باشد، جایگاه تثبیت شده نظام در دنیا قویتر خواهد بود/عبداللهی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
تحصیلکرده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۸:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش مسئولان قدراین مردم را می دانستند نه این که وقتی کارشان گیر است از مردم مایه می گذارند.اما این که گفتیدمردم اسراف نکنندفکرنمی کنید این حرف ها دیگه تکراری شده.
مردم چیزی ندارند که بخواهند اسراف کنند.بنزین ازاد که لیتری 700تومان است چه کسی دیگه می تواند اسراف کند.مثلا در این که خرده نانشان را دور نریزند می توانند اسراف نکنند.
ان هایی که با بی تدبیری اموال بیت المال را حیف ومیل می کنند چی؟
مثلا هزینه کارخانه فولاد تا الان چند تومان است که همین طور به امان خدارهایش کردند یا کارخانه کاشی و….
شاید من هم اگر جای شما بودم همین حرف ها را می زدم.
هین سخن تازه بگو تا دو جهان تازه شود.
مردیم از حرف های تکراری مثل سریال ها و فیلم های تکراری.