آقای دخیل عباس زارع زاده با حلوا حلوا کردن دهان مردم بافق شیرین نمی شود

دسته: عمومی
۱۷ دیدگاه
جمعه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۲

جناب آقای زارع زاده
سلام. سلام سرد مرا از دیار گرم و کویری بافق پذیرا باشید. سلامی که در رزوهای اول انتخاب شما به عنوان نماینده مجلس به پشتوانه حرف ها و امیدهایی که به مردم این شهر می دادید بسیار گرم بود.
نماینده محترم ما مردم این شهر ، روزهایی که خطابه های آتشینتان در مسجد جامع برای دفاع از حق مردم این شهر ایراد میشدو عزل و نصب هایی که در استانداری و… انجام می دادید، اصلا سراب چنین روزهایی را برای خود ترسیم نمی کردیم.
ما را به وعده ای روزهایی طلایی و عاری از هر گونه مشکلات برای مردم شهر نوید می دادید که هنوز آفتاب آن روزها در شهر طلوع نکرده ،شاهد غروب غم انگیزش در این شهر هستیم.
و چه ساده انگارانه دل به حرف های جنابعالی خوش کرده بودیم.
بدانید که خطابه های آتشین شما را روح سرد عملتان بی اثر کرده است. دیگر رغبتی برای گوش دادن به صحبت های تکراری شما نمانده است.امیدی به دستهای مهربان شما نیست دستهایی که بخواهد حتی یک سنگ را از جلوی پای مردم این شهر بردارد چه برسد که بخواهد کوهی از سنگ های گرانقیمت آریز را که به اردکان ملحق شد برگرداند. نگاهی به کارنامه خود در این مدت خدمتگذاریتان بیندازید ببینید که تا چه اندازه برای مردم این شهر قدم مثبت برداشته اید.
با حلوا حلوا کردن هم که دهان شیرین نمی شود.
راستی سوال های بسیاری در دل مردم این شهر انباشته شده ، قولهای بسیاری که دادید،حرف هایی که زدید و عملی که انجام …
خیلی دوست داشتیم بدانیم که شما از انجام امور محوله شانه خالی می کنید یا به قول همیشه مسولان دست های پشت پرده نمی گذارند که برای بافق کار انجام دهید.
شمشیر داد و عدالتتان دیگر برش ندارد ، شاید از همان روز های اول غلاف شمشیرتان بدون شمشیر بود و ما ان چنین در آن روزگار آن را برنده می دیدیم .به هر حال پرده ها که کنار بود و نگاه ها واضح و شفاف بشود میشود وضوح واقعیت ها رادید می توان خطابه های تند بی عمل و بیان های سرد با اثر راز هم تشخیص داد.
امااینجا کورسوی امید در قلب من و دیگر جوانان بافقی هست .امیدی به دستان توانمند شما برای پیاده کردن عدالت ،برای زدودن گرد تبعیض از چهره این شهر. اینجا هر لحظه که برای اجرای عدالت قدم بردارید مردم همچون کوهی استوار دررکاب شما خواهند بود. اینجا مردم منتظر قدم اول شما مانده اند ، چشم به راه عدالتی هستند که به مردم نوید داده اید.
اینجا همگی مردان عمل را دوست دارند. پس بدانید که شعارهایتان را دوست دارند .امیدواریم هرجا که هستید موفق و پیروز باشید.

حجت فتاحی بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
غربونت Ali این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۹:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام..مردم راست میگن ..

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اقا حجت من هم مثل شما ي جوان بافقي هستم كه زياد از اين وعده و قول دادن ها شنيدم ولي متاسفانه از هيچ كدام از اين وعده ها چيزي نديدم به جز بها دادن به غير بومي ها.
اقا حجت ممنون كه حرف خيلي از جوانان بافقي رو زدي

javad این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اي بابا

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این حرفهاوقولهای اتشین فقط برای رای جمع کردن بودکه موفق هم شدند چون سرنوشت هر دو نامزد در دست ما بافقیهابود.حالا که…..ازپل جسته دیگه کاری با شهر ما ندارن0مابافقیها چوب ندانم کاریهای خودمونو میخوریم روزی که میتونستیم با اومدن پای صندوق برای یک بار هم که شده یه نماینده داشته باشیم از سر لج بازی بعضیهانیومدیم0هر بلایی سرمون بیاد حقمونه

زبان دراز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۲:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.باتشکراز مطلب زیبا و اتشین اقای فتاحی.
امااقای فتاحی اگر شما الان متوجه شدید که تمام ان خطابه های اتشین سرابی بیش نبوده مااگرناراحت نمی شوید باید بگوییم که همان وقت فهمیده بودیم.
البته اشتباه نشود که رمز موفقیت در انتخابات همین است.
یعنی کوفتن تمام مسئولان وقت با قدرت وترسیم دنیایی رویایی برای مردم.
هرچندکه فکرکنم اگر فرد دیگری راهم انتخاب کرده بودید شاید همین اش بود وهمین کاسه.
به هر حال همین که شما قلم رابرداشتی و درونیات خودت را با اسم خودت منتشر کردی جای بسی تقدیردارد.
به امیدان که روزی تمام جوانان تحصیلکرده بافق بدانند که تنها با سلاح علم و استدلال است که می توان شهر را اباد کرد.
ی ا ح ق

دل سوخته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۶:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک چیز را فراموش نکنید وان هم این است که این اقایان واقعا بعضی وقت ها نمی توانند کاری انجام بدهند نه این که نخواهند کاری انجام ندهند.
چون بعضی از تصمیمات در حیطه اختیارات ان ها نیست.مثلا وقتی فردی برای رای اوردن می گوید من با استاندار مخالفم و حقوق پایمال شده مردم بافق را می گیرم .بعد که رای اورد می بیند این قدر ها هم کشکی نیست .
چون امکان دارد ان فرد به بالاتری وصل باشد که نمی شود به اسانی او را جا به جا کرد.
فقط این مردم ساده هستند که تا وقتی فردی ادعای منجی گری می کند ومی گوید من شما را نجات می دهم به او اعتماد می کنند و این تاریخ همیشه در حال تکرار است.

علیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۸:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حجت جان مطلبت عالیست ولی …

حقیقت این است که الان برای استان مهم نیست مالک آریز بافق باشد یا اردکان.
دو منبع عظیم آن بین فولاد مهریز و فولاد ابرکوه تقسیم شده است و سرمایه گذاران این دوفولاد با خیالی آسوده از بابت خوراک برای تکمیل پروژه شان می دوند.

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۹:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام .نماینده مجلس می تواند پل خوبی باشد بین مسئولین بافق با مسئولین بالاتر تا مشکلات بافق را پی گیری ومرتفع نمایند وآقای دخیل عباس برای این کار آماده است فقط همت مسئولین بافق را می طلبد که از ایشان بخواهند تا با کمک هم به داد این شهر محروم برسند .

فتوحي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاي زارعزاده تاريخ واو به واو حركاتتان را ضبط و لعن يا دعاي خير را برايتان خواهد نوشت ولي دقت كنيد تركشي كه قبل از عيد شاهرگ گردنتان را نشانه گرفت اثر فولاد و بندرخشک بافق در مهريز بود اگر باز ايستاد خداوند خواست فرصتي دوباره بدهد مواظب باشید آخرتتان را به… نفروشيد.؟؟؟؟مردم هم سكوت نخواهند كرد و وقت خودش اراده شان را نشان خواهند داد

Rakjbar این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فتاحی در هر حال دخیل عباس زارع زاده نماینده مجلس است و می خواهد کاری انجام دهد این هنر مسئولان است که چگونه پیگیر حق و حقوق تضیع شده مردم از طریق نماینده باشند

مهریزی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۳:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست عزیز
دردت چیست؟
اگر مسئولان شهرتان یکپارچه بودند و دستورات و قول هایی را که دخیل عباس زارعزاده از وزرا برای بافق گرفته اند اجرایی کنند حالا حالاها صدای امثال شما بلند نخواهد شد.
چوبی برای مسئولانتان تکان دهید نه برای نماینده وسیعترین حوزه انتخابیه کشور.
دستورات و وعده هایی که زارعزاده از وزرا و رئیس جمهور برای بافق گرفته برای کدوم شهرستان گرفته است؟ هان؟

شمع بی زبان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۵:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

زارع زاده همان محصل دوم است.
هردو مهریزی.
هردو روحانی.
هردودر مرحله دوم پیروز شدند با شکست یک رقیب غیر روحانی.
حالا شاید کمی دلسوز تر از محصل باشد.چون حداقل بیشتر به بافق می اید نه این که چهارسالی دوسه بار بیایدولی مهریزی هم راست می گوید تمام بدبختی ما بافقی ها از عدم اتحاد وهمدلی مسئولان ومردم است.
هرچند که به تازگی ها نورهای امیدی در حال درخشیدن است.
حالا یک بار گفته سوالتان بودار است دیگه این قدر به دست وپایش نپیچید.شاید برای این که دور دیگر هم نماینده شود کاری بکند.
به امید روزی که بعد از هزار واندی سال نماینده ای از بافق به مجلس راه پیدا کندتا ببینیم ان وقت چه می شود.

حسین علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۶:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای مهریزی من خودم چندین سال ساکن مهریز بودم اختلافات زیادی قبل از رفتن دخیل عباس به مجلس در مهریز بود که با رای بالای مهریز به او که ناشی از حس ناسیونالیستس مردم مهریز بود دیگر زشت است که برای مهریز کاری نکند فقط خوش شانسی رای آوردن دخیل عباس در بافق این بود که فرهمند همشهری استاندار بود که به خاطر حوادث اردیبهشت نود بافق به او رای ندادند، دکتر یاراحمدی هم با حمایت خود از دخیل عباس از خود و اعتبارش مایه گذاشت و زارع زاده راهی مجلس شد

محمد برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۷:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایان اینقدر بی انصاف نباشید آقای زارع زاده برای پروژه هایی مانند برق، جاده، گاز و غیره شهرستان بافق پیگیریهای موثری انجام داده که تقریبا تمام اینها با شدت در حال اجرا می باشد که قابل تقدیر است

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۹:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا من یک سوال دارم جرا آقای دخیل در مورد بندر خشک بافق حرفی نزد
بقول اطرافیانش در این موضوع او هیج کاری نکرده و مقصر نیست .

ج: سکوت در این موضوع یعنی رضایت به رفتن.

آقای دخیل تغییر و عدالت گستری را از خود شروع کن .

بشنو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.اقای دخیل عباس در پایگاه شهید مطهری گفتن که اگر دیجیتال بافق روز 22 بهمن راه نیفتد توی سخنرانی بر علیه رییس صدا و سیما صحبت میکنم .22 بهمن خودم زنگ اقای … زدم گفتم چه شد ؟ جالب اینجاست که ایشان خبر را تکذیب کردن و گغتن اگر مدرک بیاوری خودم 2 کارگر میگیرم و دیجیتال را رامیاندازم من که رفتم توی بافق فردا متاسفانه پاک شده بود بعد شماره خود اقای زازعزاده راگرفتم ایشان گغتن ایشالله 2 رو ز دیگر راه میافتد ولی نیفتاد.میخواهم بدانم مگر سخنرانی دست خودشان نبود؟چرا برای قولشان ارزش قائل نیستن؟و چرا اقای …واقعیت را تکذیب میکند؟

peivandha این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۹:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای دخیل عباس زارع زاده مهریزی
این سخنان ارائه شده از جانب عامه مردم بافق است که به قلم آقای فتاحی نگاشته شد.بدانید که تمام حرفهای آتشین شما در ذهن تک تک مردم ثبت و مردم در آینده در مورد تناقضات حرف و عمل قضاوت خواهد نمود.خواهشاً شما یا طرفداران دوآتشه تان به شبهه ایجاد شده در ذهن مردم بافق جواب دهید1.قضیه بندر خشک را رک و راست به مردم بگویید.چطورشد که بندر خشک از بافق به ابرکوه و بعد از آن اتفاقی!!!!!!!به مهریز کشیده شد.آیا زد و بندهایی در این رابطه وجود دارد که به عنوان ظلمی نابخشودنی در زمان شما به بافق وارد شد2.سخنان جنابعالی در روز راهپیمایی 22 بهمن 91 با سخنرانی روز قدس گردش 180 درجه ای داشت در این روز برخلاف روز قدس که سخنرانی به اصطلاح آتشین داشتید و دوتا را چهار تا میکردید و پشت تریبون عزل و نصب کرده برای این و آن شاخ و شانه کشیدید هیچ صحبتی از بافق و مشکلاتش نکردید و دقیقا به مانند یک منبری صحبت کردید و نه از جایگاه نمایند مجلس ودهها موضوع دیگر از این قبیل………بدانید که تمام سخنان و رفتار متناقض شما زیر ذره بین مردم فهیم بافق می باشد.