مسئولان یزد، اردکان را رقیب شهرستان‌های دیگر ندانند

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
شنبه - ۱۷ فروردین ۱۳۹۲

امام جمعه اردکان با انتقاد از برخی اقدامات مسئولان استان یزد گفت: مسئولان استان، اردکان را رقیب یزد و شهرستان‌های دیگر ندانند.

13911004000430_PhotoA

به گزارش خبرگزاری فارس از اردکان، حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی در نشست هماهنگی برگزاری نخستین همایش ملی هنر معنوی در اردکان با انتقاد از عدم برگزاری جشنواره صنایع دستی با مضامین قرآنی در اردکان و برگزاری آن در شهر یزد، اظهار داشت: متاسفانه با وجود آنکه تمامی تدابیر لازم برای برگزاری این جشنواره ملی در فرهنگسرای آیت‌الله خاتمی اردکان اندیشیده شده بود و خبر آن نیز به صورت گسترده در رسانه‌ها درج شد، مسئولان به یک باره تصمیم گرفتند این جشنواره را در شهر یزد برگزار کنند.

امام جمعه اردکان اضافه کرد: اردکان فرزند خلف و برومند استان یزد است و نباید توسعه صنایع و معادن در این شهرستان باعث ایجاد بدگمانی و رقابت‌های نابجا در بین مسئولان استان و شهرستان‌های دیگر استان یزد شود.

وی با استقبال از برگزاری نخستین همایش ملی هنر معنوی در اردکان تصریح کرد: امیدواریم مشکلاتی که سال گذشته در مسیر برگزاری جشنواره ملی صنایع دستی با مضامین قرآنی پیش آمد، تکرار نشود و همایش هنر معنوی به صورت شایسته توسط هنرمندان بسیجی این شهرستان و حمایت مسئولان کشور و استان در اردکان برگزار شود.

حسینی اظهار داشت: برگزاری این همایش ملی در اردکان باعث افتخار برای استان یزد است و انعکاس خبری آن نیز به اردکان محدود نخواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: در برگزاری این همایش ملی انتظار است از اساتید و خبرگان حوزه و دانشگاه استفاده شود و ترکیب هیئت داوران را نیز نخبگان طلبه، دانشگاه و هنرمند تشکیل دهند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۶:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای سید محمد حسینی شهرستان اردکان با هر شهرستانی که هم مرز بوده خودش را مثل سرطان بدخیم بزرگ کرده حالا می فرمایید شهرستانها از حق وحقوق خود بگذرند

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اردکان فقط به خاطر خاتمی بود که به این جارسید خوب معلومه وقتی شهرستانی بتواند فردی را به مقام ریاست جمهوری برساند طبیعتا بی نصیب نخواهدبود.
پس زیاد خودتان را خسته نکنید.هرکه بامش بیش برفش بیشتر.
هرکس با لابی های قدرت در بالا ارتباط داشته باشد شهرش رابالا می کشد.
این یعنی جامعه ای که قانون دران کشک است.

peivanha این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر اردکانیهایی که از صدقه سری زحمات بافقی های نجیب در چادر ملو در زمان را ه اندازی و آب شهرستان بهاباد و بی عدالتیهای زمان خاتمی و محصل و تابش و غفلت مسئولین بافق و تغییر مرز جغرافیایی به ابنجا رسیده اند و نور چشمی استان شده اند.شما و امام جمعه تان بدانید آه خانواده هایی که جوانانشان در اثر بیکاری معتاد شده اند و کشاورزانی که کشاورزی آنها به ورطه نابودی کشیده شده روزی دامنگیر مسببان آن خواهد شد.وای بر آنروز……..

رضائی جانباز شیمیائی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا هم دیگه رقیب نیست… محله و مرزها و معادن.سید شما دیگه چرا؟اگه خبر نداری انشا الله باخبر میشی اگه خبرهم داری شما که نماینده رهبر هستی سنگ … رو به سینه نزن.بخدا یه جایی اگر اعتقاد دارید باید جواب بدین