هماهنگی جهت برگزاری یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۱ فروردین ۱۳۹۲

 

جلسه هماهنگی برای برگزاری هشتمین یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی واحد بافق، این جلسه در محل سالن کنفرانس استادسرای واحد منعقد و در آن امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی به همراه بسیج دانشجویی و اساتید دانشگاه، شرکت کردند.
هماهنگی یادمان(2)
احمد علیزاده فلاح _ رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد بافق _ که مسئولیت برگزاری این یادمان را به عهده دارد در آغاز این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته به این نکته اشاره کرد که شهدا در همه زمانها شاهد و ناظرند و کارهایی که تا به حال برای یادمان شهدا صورت  گرفته، با همکاری و مساعدت همه به نحوی شایسته انجام شده است.
علیزاده فلاح تفاوت یادمان امسال را در  توجه به فعالیت های فکری و تاملی به عنوان کار جنبی و نمایشگاهی  برای این یادمان دانست و از همه حاضران خواست تا در برگزاری یادمان امسال نیز همکاری نمایند.
حجت الاسلام سلیمانی  امام جمعه بافق، با ذکر خاطره ای از ایام دفاع مقدس، بر برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم تاکید کرد و با اشاره به اینکه شهر بافق و دانشگاه آزاد این شهر در تدفین شهدای گمنام پیشگام بوده اند، خواستار توجه بیشتر و جدی تر مسئولان به این یادمان شد.
مهدی خاوری_ فرماندار بافق _ نیز در این جلسه بر اهمیت موضوع زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تاکید کرد و این امر را موجب بیمه شدن جامعه و انقلاب از انحراف دانست و افزود: باید تلاش کنیم تا با شیوه های نو و تازه بتوانیم راه شهدا و یاد آن بزرگواران را در جامعه زنده نگه داریم.
در ادامه این جلسه هماهنگی های لازم برای هر چه باشکوهتر برگزار شدن  یادمان شهدا گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق _ که در تاریخ پنجم اردیبهشت امسال در محل گلزار شهدای گمنام دانشگاه برگزار می شود_ بعمل آمد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
فرزند شهید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دانشگاه ازاد بافق چه سالی تاسیس شده بعد از جنگ یا قبل از جنگ؟

جامانده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۹:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دانشگاه آزاد بافق بعد از جنگ تأسیس شده اما مفتخر است که میزبان سه تن از شهدای گمنام است .