نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در بافق

دسته: اقتصادی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۰

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت بافق گفت: مانند سالهای گذشته برای تنظیم بازار و تامین کالای ضروری مردم و کنترل و نظارت بر بازار کالاهایی چون مرغ و برنج و غیره نمایشگاه های  عرضه مستقیم کالا در دو مقطع پائیز و بهار برگزار شده است..
وی ادامه داد: با توجه به روزهای پایانی سال مقدمات برپایی نمایشگاه بهاره در دوماه گذشته انجام و اکنون نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم را داریم.
 قاسم توکلی اضافه کرد: امسال با افزایش 25 درصدی تعداد غرفه ها نسبت به سال گذشته حدود 90 غرفه داریم و کالاها با تخفیف 10 تا 15 درصدی زیر قیمت متعارف بازار درحال عرضه می باشد.
 توکلی گفت: از مجموع غرفه ها 15 درصد از واحدهای صنفی داخل شهرستان و 85 درصد بقیه از داخل استان یا استان های چون کرمان، اصفهان، تبریز و غیره مشارکت داشتند.
وی در ادامه گفت: کالاها با اولویت؛ پوشاک، موادغذایی، مواد پروتئینی، خشکبار و اقلامی چون پودر لباسشویی و مواد شوینده و برخی اقلام دیگر ارائه گردیده است.
توکلی گفت: مرغ منجمد طرح تظیم بازار با قیمت مصوب و برنج ارزان قیمت تایلندی نیز در این نمایشگاه به مردم شهرستان ارایه می شود.
وی در پاسخ به نحوه برپایی این قبیل نمایشگاه ها بیان کرد: کمیته راهبردی متشکل از نماینده فرماندار، اداره صنعت معدن و تجارت، اداره تعاون، مجامع امورصنفی، نیروی انتظامی و شهرداری، تشکیل و در زمینه های قیمت و متراژ غرفه ها، محل برگزاری، مباحث امنیتی و سایر موضوعات تصمیم گیری می کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

گوشت ارزونی که همه جا توی نمایشگاهها عرضه شد چرا توی بافق عرضه نشد کی مسئولشه که اینقدر اهمال کاری میکنه