تصادف پژو با پراید

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۲۵ فروردین ۱۳۹۲
به گزارش خبرنگار بافق فردا در ساعت13:35ظهرامروز روبروی مسجد چهارده معصوم تصادف شدیدی بین یک خودرو پراید و پژو به وقوع پیوست.
2013-04-14 12.23.28
 خودرو پژو در خیابان اصلی چهارده معصوم با سرعتی نسبتاً زیاد در حال حرکت بود که خودرو پراید از کوچه فرعی جنب مسجد به خیابان اصلی چهارده معصوم وارد می شود وبین آنها برخورد شدیدی صورت می گیرد.
2013-04-14 12.21.17
این تصادف زمانی رخ داد که نمازگزارپس از اقامه نماز در حال خارج شدن از مسجد بودند و خوشبختانه به غیر از آسیب دیدگی سطحی راننده پراید برای کسی اتفاقی نیفتاد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
اشنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۳:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امان از دست رانندگان بی احتیاط بخدا درست رانندگی کنید شما به قول خودتون تو رانندگی فول هستید ولی شما چه می دانید راننده ای که از روبرو دارد میآید ایا او هم خبره است یا مثل من ناشی وتازه کار است به جون عزیزتون درست رانندگی کنید

س - حسینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۸:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هرچقدر هم راننده حواسش جمع باشد در این خیابان و بخصوص خیابان شهید تفکری به دلیل عرض کم و پارک نمودن وسایط نقیله سبک و سنگین رانندگی واقعا مشکل است.
لطفاخود اهالی این دوخیابان بیشتر مراعات نمایند و ماشین شان را در جای مناسب پارک نمایند. همانطور که سرعت زیاد حادثه آفرین است سرعت کم رانندگانیکه از این مغازه به مغازه 10 متربعدی با ماشین حرکت میکنند جای تعجب دارد.

فیفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۶:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تو بافق کسی استفاده از راهنمارو بلد نیست یه گزارش در این مورد تهیه کنید . خدا رحم کنه بخوای تو بافق رانندگی کنی

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درست است که رانندگان بی احتیاطی کرده اند اما دوخیابان شهید تفکری وچهارده معصوم خیلی تنگ است آقای شهردار برای تعریض این دوخیابا ن باید فکری بردارد.ازهمین الان ساخت وسازهای انتهای این دوخیابان را باعقب نشینی های لازم مجوز بدهد.