گروه ما مشکل ترین گروه هندبال این دوره از مسابقات است

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۰

مربی تیم هندبال باشگاه سنگ آهن بافق در خصوص رقبای این تیم در مسابقات لیگ دسته سه کشور گفت: با تیمهای کرمانشاه، گلستان، چهارمحال و بختیاری،  زنجان و کردستان هم گروه هستیم. وی افزود:این گروه از مشکل ترین گروه ها است.
وی در خصوص رقبای جدی تیم سنگ آهن بافق، گفت: همه تیم ها تقریبادر یک سطح هستند اما تیمهای کرمانشاه و چهارمحال وبختیاری تیمهای خوبی هستند
مجیدسلیمانی، در خصوص شناخت و آشنایی با تیمهای حریف، اظهار کرد: بنده قبلا مربی لیگ بودم و در این سطح تا کنون مربیگری نکردم و شناخت کافی با تیم ها ندارم .
وی ادامه داد: با تماسهایی که از سوی آقای کاظمی و منصوریان با بنده صورت گرفت و با توجه به آشنایی قبلی و شناختی که با این باشگاه داشتم مربیگری این تیم را قبول کردم.
سلیمانی خاطرنشان کرد: با سابقه ای که از این شهر و باشگاه دارم این باشگاه بیش از اینها ظرفیت دارد. وی اضافه کرد: ما در سطح ایران کمتر جایی را با این امکانات و شرایط داریم و انشا الله که مدیران بنحوه احسن از این امکانات استفاده کنند.
مجید سلیمانی، در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص کارنامه فعالیت کاری خود گفت: مربیگری تیم سنگ آهن در لیگ کشور، سرمربی مقاومت اصفهان، مربی تیم ذوب آهن اصفهان، سرمربی تیم جوانک کازرون را تا کنون بعهده داشته است


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمدی دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۴:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا شد همش که نباید مطالب سیاسی و اجتماعی و از کمبود های شهر باشه دم مسئولان ورزشی آهن بافق گرم.