به هر نحو ممکن ساخت واحد احیاء مستقیم را ادامه می دهیم

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
9
سید محسن ابویی، خریدار فولاد بافق در گفتگو با بافق فردا ضمن اشاره  به مشکلات و سنگ اندازیهای صورت گرفته در 23ماه از زمان تحویل طرح فولاد بافق گفت: فولاد بافق در خردادماه 1390 همراه با مشکلات ارائه ضمانت نامه پیمانکاران و تحویل سند زمین اجرای طرح، به بخش خصوصی واگذار شد و متاسفانه چیزی که به خریدار پروژه تحمیل شد باعث به هم ریختن کلیه برنامه ریزیهای مدون این واحد  شد.
وی درپاسخ به این سوال که چه مشکلاتی بر سر راه اجرای طرح مذکور است، ادامه داد: عیوب به جا مانده از طرح مانند ساخت سوله های کارشناسی نشده توسط پیمانکارقبلی که باید تغییر کاربری شود،عیوب مربوط به واحد احیاء،نبود شفافیت در ضمانت نامه طرح ومشکلاتی در خصوص تحویل قطعات واحدفولاد یکسری مسائلی می باشد که نهایتا برای رفع این موانع و عیوب 6ماه زمان لازم است ودیگر اینکه در بحث تامین آب این مجموعه علیرغم پیگیریهای مجدانه هنوزبا مشکلات جدی روبرو هستیم ودر خصوص واگذاری زمین امیدواریم این امرمهم به زودی صورت بگیرد تا دیگرسرمایه گذار(بانک ملت) با خیالی آسوده تربه ما اطمینان کند.
سید محسن ابویی از سرمایه گذاری 120میلیاردیش در این مجموعه خبر داد وعنوان کرد: در مورد کارخانه نورد علاوه برآنکه دستگاهها وتجهیزات مربوطه خریداری شده، اسکلت فلزی و زیرساختهای این پروژه طبق برنامه زمانبندی شده در حال انجام می باشد وهمچنین در شش ماهه اول سال جاری با مذاکرات و رایزنی هایی که با شرکتهای توانمند این عرصه شده، به هر نحو ممکن ساخت واحد احیاء مستقیم را ادامه می دهیم ودرصورت امکان در شش ماهه دوم،فعالیت های احداث واحد فولادسازی را از سر خواهیم گرفت و در این راستا ضمن آغاز برنامه های توسعه مجموعه، جذب نیروی متخصص را نیز در دستور کار داریم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با شناختی که از مردم شریف بافق دارم امیدوارم با یاری خداوند وهمراهی مردم بتوانیم سرمایه گذاری طرح آهن و فولاد مورد نظرخود را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسا نیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۷:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

گذر زمان همه چیز مشخص می شود

تحصیلکرده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۹:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر امکان دارد بیوگرافی اقای ابویی را منتشرکنید تا خوانندگان با این انسان موفق بیشتر اشنا شوند.
ایشان کارخانه را 120 میلیارد تومان با پول شخصی خود خریداری کردند و هنوز به قول خودشان هزارتا مشکل داردکه باید حل شود.
ماوقتی که مثلا یک جنس دو سه میلیونی می خریم و بعد می فهمیم کلاه سرمان رفته است کلی به زمان و زمین بد وبیراه می گوییم و حرص می خوریم ولی درکلام ایشان چیزی از حرص خوردن نیست ودقیقا مانند یک مسئولی حرف می زنند که مدیر عامل یک کارخانه دولتی شدند.
هرچند که در دنیا ادم های ثروتمند زیاد هستند ولی اشنایی با نحوه به دست اوردن ثروت می تواند الگویی باشد تا افراد دیگر هم در این مسیر بیفتندوسرمایه گذار شوند.

ابوالفضل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۷:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده ایشان را از نزدیک ملاقات کردم انسان بسیار والائی است کاش اول آدمها را بشناسیم بعد در موردشان قضاوت کنیم.خداخیرشان بدهد دستشان هم درد نکند انشاالله موفق و موید باشند

ندای بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۹:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درست نیست که ناشناخته درباره کسی حرف بزنیم آقای ابویی مرد بسیار شریف و بنده ای صادق در درگاه خداست
من خودم بافقی هستم و این را متوجه شدم که اگر اقای ابویی بهتر از مسئولین بافقی نباشد بدتر هم نیست
ویک چیز را فراموش نکنیم اگر سودی باشد یا ضضری ابتدا به جیب ایشان است پس ایشان خود به ضرر خود کاری نمیکند و همه تلاشش برای توسعه فولاد بافق هست