می خواهند کار خوب کنند اما، خوب کار نمی کنند

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۰

یکی از کارکنان شرکت سنگ آهن هستم و از سایت بافق فردا می خواهم این مطلب را بنویسد

شرکت سنگ آهن در سالی که گذشت کارهای مثبت خوبی انجام داد و دو مورد اخیرش که با نیت خیر انجام شده و فی نفسه خوب است اما رعایت نشدن برخی ریزه کاریها موجب مقداری نارضایتی بین پرسنل گردیده است یکی از آن کارها بن های کتابی بود که با برپایی نمایشگاه به کارکنان داده شد اما بی برنامه گی در دعوت از انتشارات قوی موجب شد علاوه بر تبلیغات تخفیف بسیار خوب، کتابها زیاد هم با قیمت مناسب دست ما نرسد و بیشتر ،این انتشاراتی بودکه سود به جیب زد.

کار دیگر بسیار خوب اهدا کت و شلوار به کارکنان نزدیک عید نوروز است اما با دوختی نامناسب. مثلا تنگ و کوتاه بودن کت و شلوارها یا تفاوت اندازه آستین یک کت که یکی 35 س است و دیگری 45 س است.برخی می گویند شرکت می خواسته به سازمان زندانها کمک کند و سفارش دوخت به آنها داده اما آنها در دوخت بی دقتی کرده اند.

آیا اگر بجای فیش های خرید کتاب بن کتاب می دادند که هرجا و از هر انتشاراتی در کشور بخواهیم کتاب بخریم بهتر نبود؟و در مورد کت و شلوار کاش هزینه آن را به خودمان داده بودند تا با سلیقه و اندازه خودمان خرید نماییم.

باز هم از مدیر عزیز و همه زحمت کشان تشکر می کنم امیدوارم در برنامه های بعدی دقت بیشتری بنمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ااقا ما که کت و شلوار اندازمون بود اما تک و توکی بچه سایزشون کوتاه و تنگ بود فرمایش دوستمونمتین ولی این که زحمت کشیدند برای اولین بار این رسم را در شرکت راه انداختند جای تشکر داره از مدیریت شرکت باز هم تشکر از دوستمون

مهدی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۱:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دست مدیریت شرکت درد نکنه،شاید اونهایی که کت و شلوارشون تنگ و کوتاه بوده در این مدت چاق شده اند،بابا کمتر .

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۴:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقا جان دم این مدیر گرم خدا پدر مادرشو بیامرزه کتک خوردیم اردیبهشت ماه عوضش کت و شلوار و کارانه حقوق بن پاداش گرفتیم ای کاش همه مدیران بافق بومی بودند