شمارش معكوس برای راه اندازی پایگاه غزال اردكان آغاز شد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

رئیس جمعیت هلال احمر اردكان گفت: شمارش معكوس برای اتمام عملیات ساخت پایگاه نجات بین شهری غزال سیاه كوه آغاز شد.

شمارش معكوس برای راه اندازی پایگاه غزال اردكان آغاز شد

‘جواد كمال آبادی ‘ روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار با ایرنا افزود: كار احداث این پایگاه كه در محور اردكان – چوپانان قرار دارد از خردادماه سال گذشته آغاز شد و اینك در آستانه تكمیل و بهره برداری است.

وی اضافه كرد: این پایگاه در زمینی به مساحت 6000 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال در حال احداث است.

رئیس جمعیت هلال احمر اردكان گفت: با راه اندازی پایگاه نجات بین شهری غزال، حوادث جاده ای محور اردكان- چوپانان توسط امدادگران و نجاتگران هلال احمر اردكان پوشش داده خواهد شد.

همچنین در گزارشی دیگر آمده است فرماندار اردكان نیزدر جریان بازدید از بخش خرانق از پیشرفت كار پروژه پست امداد جاده ای محور چوپانان بازدید كرد.

‘احمد كمالی’ با بیان اهمیت تسریع در اجرای این پروژه با توجه به بروز حوادث جاده ای دلخراش در این محور گفت: درحال حاضر این پست با پیشرفت كار 80 درصد در حال احداث می باشد و تلاش و پیگیری لازم برای اتمام این كار درحال انجام است.

وی همچنین در سفر به بخش خرانق از مجتمع غزال سیاه كوه نیز بازدید كرد و از نزدیك با دست اندركاران این مجتمع ، در زمینه پاره ای از مسائل رفاهی در این مكان گفتگو كرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
reza این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ای کاش فکری برای پست سه چاهون (هلال احمر) هم میشد کمک مدیران معادن را می‌طلبد امیدوارریم معادنی همانند سنگ آهن، سه چاهون، میشدوان ودیگر معادن درجهت تسریع به هلال احمرشهرمون عنایتی ویژه کنند .انشاءالله