بـــــالاخره ذوب آهن با زیرکی از چنگال صندوق فولاد گریخت!!!!!

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
پس از اینکه بارها عرضه سهام ذوب آهن اصفهان در فرابورس بدون خریدار مانده بود بالاخره به هر نحو ممکن اصفهانی ها بلوک 56 درصدی این شرکت را به ارزش هر سهم 5111 ریال به صندوق تامین اجتماعی سپردند تا به  آینده ای مبهم دچار نشود . عرضه سهام در تاریخ 23/12/91 انجام شد و تامین اجتماعی آن را به قیمت 2115 میلیارد تومان خریداری  کرد و قرار شد طی چند  روز با پرداخت 20 درصد نقد به مبلغ 450 میلیارد تومان و مابقی به صورت 5 ساله با نرخ سود 15 درصد مبادله انجام شود.سر انجام در تاریخ دوم اردیبهشت ماه سال جاری تامین اجتماعی با پرداخت مبلغ مورد توافق معامله را قطعی کرد .
لازم به ذکر است در زمانی که ما در تخصیص سنگ آهن معدن دی 19 بافق در کش و قوس بخشیدن یه اردکان یا تقسیم بین مهریز و ابرکوه بودیم قدیمی ترین و بزرگ ترین معدن آهن استان بدون هیچ اظهار نظری از طرف مسئولین استان به صندوق سپرده شد .
حال سکوت کرده آینده این واگذاری را به نظاره می نشینیم …….

امیدواریم شرکت سنگ آهن مرکزی مجبور نباشد به تنهایی قسمت اعظمی از بار صندوق را بر دوش کشد .!!!!!


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضايي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خب عزيز دل صندوق بازنشستگي فولاد الان زيرمجموعه صندوق تامين اجتماعي هست. يعني دقيقا مديريت ذوب آهن و شركت سنگ آهن مركزي در يكجا متمركز شده است. تو خود بخوان حديث مفصل از اين مجمل!!

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینکه از اول معلوم بود که اصفهانیها دم لای این تله ها نمی گذارند حالا تصور کنید ذوب اهن اصفهان کم پول باید طلب سهام خود را به صندوق بازنشستگان بدهد و به همان مقدار پول سنگ اهن بافق طلب ذوب اهن دارد و از این به بعد چه شیر توشیری می شود

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۷:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولان ذوب اهن اصفهان هرروز از کمبود بودجه دم می زنند در صورتی که پول همگفتی به صندوق بازنشستگان فولاد بابت سهام خود می دهند و این مطابقت با همان طلب شرکت سنگ اهن مرکزی از ذوب آهن اصفهان می باشد حالا تصور کنید اگه قرار باشد شرکت سنگ آهن مرکزی تمام بدهی ها و حقوق بازنشستگان صندوق فولاد را به دوش بکشد و آیا دیگر پولی برای سرمایه گذاری دارد.