نشست مدیرعامل سنگ آهن، امام جمعه وفرمانداربافق بااصناف وبازاریان شهرستان برگزارشد

دسته: اقتصادی , تصویری
۴ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

IMG_1000002695IMG_1000002700

 

نشست مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی، امام جمعه و فرمانداربافق با اصناف و بازاریان شهرستان برگزارشد.

IMG_1000002687

در این نشست صمیمی رئیس و برخی اعضای هئیت رئیسه مجمع امورصنفی بافق، تنی چند از روسای اتحادیه های صنفی شهرستان و تعدادی از اصناف و  بازاریان در خصوص ایجاد زمینه تعامل و همکاری بیشتر مجموعه شرکت سنگ آهن با اصناف شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در این نشست عنوان داشت: برای مساعدت به بازار شهرستان در سال 91 نزدیک به 17 میلیارد اقلام و کالاهای مورد نیاز این شرکت از سطح بازار بافق خریداری گردید.

محمدجواد عسکری، نبود برخی اقلام مورد نیاز صنعتی و معدنی، کارگاههای تعمیر و تجهیز ماشین آلات و تاسیسات، و همچنین  کارگاههای ریخته گری در شهرستان را برشمرد و بر ضرورت برنامه ریزی برای تامین و ایجاد آنها در آینده تاکید کرد.

وی پیشنهاد کرد: ایجاد اتحادیه ها و فروشگاه های صنعتی و معدنی در شهرستان در دستورکار قرارگیرد.

عسکری به ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی اقلام و اجناس بازاریان و اصناف شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: اصناف و بازاریان باید برای کاهش قیمت نسبت به خرید کالاهایشان از کارخانجات و تامین کنندگان اصلی و حذف واسطه ها اقدام نمایند.

مدیرعامل سنگ آهن مرکزی با تاکید بر حرکت از یک بازار سنتی به بازار قوی و کارآمدتر در شهرستان، افزود: ایجاد اشتغال و برنامه های جانبی از سوی بازار باید بطور جدی دنبال شود.

داود اکرمی مقدم؛ رئیس مجمع امورصنفی بافق، برخی مسایل و موضوعات پیش روی اصناف را بیان کرد و همچنین به برخی اشکالات و ایرادها در نحوه ارایه درخواست های خرید و استعلام ها نیز اشاره داشت.

توزیع استعلام های خرید از طریق مجمع امورصنفی و اتحادیه صنفی شهرستان، اختصاص زمان مناسب برای تامین کالاهای درخواستی، اولویت خرید و افزایش خرید از بازار شهرستان، از دیگر پیشنهادها و خواسته های اصناف و بازاریان بافق بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بلاتکلیف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جانم
خوب حالا که بازاریان بودند امام جمعه بود فرماندار بود بهتر نبود فکری به حال چهره ماتم زده شهرمون میکردند به خدا هرکدوم مهمون داشته باشیم وبیان بافق به ما میخندند میگند این ویرانه بافقه بابا تا کی چرا مسئولین حریف چند تا بازاری گردن کلفت البته به ضم خودشون والا برای مقامات که کاری نداره ؟والا.نمیشن مغازه های در طرحو خراب کنند وچهره ویرانه شهرو آباد کنند ولا به خدا شرم آوره دم خروس بد جوری زده بیرون تاازین بدتر نشده بجنبید مردم تا کی باید تقاص بی مدیریتی بعضی حضراتو بدن مردم خوب شهر بافق مستحق چنین شهر بی قواره ای نیستند.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همین آقای داود اکرمی مقدم که رییس هم شده وچندتن ازمغازه داران چرا مغازه هاشون رانمی دن تاشهرداری کار خیابون وحشی بافقی راتموم کنه؟

بازاريي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
درپاسخ آقاياخانم بلاتكليف چهره شهرتنها به دست مسئولين اتفاق نمي افتد بلكه همت تك تك همه بافقيها را مي طلبد ومالكين مغازه هاي كه درطرح خيابان وحشي هستند مثل شما بلاتكليف هستند وبارها به شهرداري مراجعه شده وجهت همكاري اعلام آمادگي شده ولي هنوزمنتظراقدام شهرداري وشوراي اسلامي شهر مي باشند.

يك شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
اولن آقاي اكرمي خودش ريس نشده باراي اصناف مسئوليت به وي واگذار شده ولي در مورد مغازه هم ايشان جزء اولين كساني بودن كه در طرح بلوار وحشي بافقي مغازه خود را واگذار نمودن وشاهد اين مطلب شهردار وقت مي باشدودر مورد بقيه بلوار وحشي بافقي بصورت هفته گي به شهرداري مراجه ميكنند ولي شهرداري باتوجه به مشكلي دارند نتوانسته اند چند مغازه مانده از بلاتكليفي در آورند.